Arama

Sakal çıkma yaşı kaçtır? - Sayfa 14

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Ağustos 2016 Gösterim: 262.169 Cevap: 255
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Nisan 2011       Mesaj #131
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende 13 yasındayım saç gibi bıyıkçıkıyor kkızlardan felan olmsuz yorumlar alınca vurdum jileti çıkana kadar süper fakat 3 hafta içinde aynı hali alıyor belki bazılarına uğraşmasızordur fakat fizik olarak gözel görünüm yaratıyor büyüklerde.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mayıs 2011       Mesaj #132
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaw aqa şimdi genetikte olabilir ama bi doktara gözükmekte bide babaya danışmakta fayda war bn 13 yaşındayım 2-3 haftada hem sakal hemde koltuk altı ve penis traşı oluyorum kestikçede uzar yani fazla dert etmeyin bnce
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mayıs 2011       Mesaj #133
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar sakal çıkmasını isteyenler boşşuna uğraşmasın genetik bir olaly çıkmaması daha guzel yumuşacık yuzunuz olur sakalı napacaksınız kendi haline bırakın emin olun daha çok dikkat çekersinizMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mayıs 2011       Mesaj #134
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yaa Ben 13 Yaşındayım bıyıklarım baya var sakalımda yava yavaş cıkıcak gibi annem agda yap dior ama kararsızım bi fikri olan varmı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Haziran 2011       Mesaj #135
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BENİM YAŞIM 15 NASIL ÇIKMAMASINI SAĞLAABİLİRİM CEVAP VERİN NE OLURRR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Haziran 2011       Mesaj #136
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben 14 yaşıma gireceğim ve benim bıyıklarım çok belli oluyor siyah bıyık ama çok uzun değil sadece dudak üstüm siyah gibi duruyor sakalda ise farklı yerlede bir tane bir tane kıl ama kısa gibi çıkıyorur inşallah erken yaşta çıkmaz Msn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Haziran 2011       Mesaj #137
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
önce yüzünüzü güzelce yıkayın sonra buzları yüzünüzde gezdirin daha sonra sarımsakları sert bir şekilde yüzünüzde gezdirin 2 güne simsiyah sakal çıkar
DERUNİ - avatarı
DERUNİ
Ziyaretçi
23 Haziran 2011       Mesaj #138
DERUNİ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

BEN 17 YAŞINDAYIM AMA DAHA DOĞRU DÜZGÜN SAKAL ÇIKMADI BENDE YANİ ÇIKIYO AMA ÇOK YAVAŞ ÇIKIYO GALİBA TAM ANLAMIYLA 19 YAŞINDA SAKALIM ÇIKACAK DİE DÜŞÜNÜYORUM BANA NASIL YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ

15 ila 20 yaş arasıdır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Haziran 2011       Mesaj #139
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar bnm yas 17 çene altında falan bıyık ve cücük var Msn Happy ama yüzüme 6 - 7 kere jilet vurdum ama sadece tüy çıktı :/ Msn Sad şimdide çıkmasını istemiyorum :/ ne olur yardım edin çıkmaz dimi artık simdiye kadar çıkmadıysa !

şimdiden saolun tşkrler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Temmuz 2011       Mesaj #140
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar badem yağı veya yüzünü yıkadıktan sonra yüzüne sarımsağı bastıra bastıra sürün faydasını göreceksiniz