Arama

Sakal çıkma yaşı kaçtır? - Sayfa 19

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Ağustos 2016 Gösterim: 262.220 Cevap: 255
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Nisan 2012       Mesaj #181
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kardesler ben 14 yaşındayım sadece foworilerin altına çok az birşey çıkmaya başladı sarımsak sürdüm yine birbok olmaıd tersine kökleri yaktı napmam lazım badem suyuda parlattıgını öğrendim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Nisan 2012       Mesaj #182
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 14 yaşındayım ama sakallarım çıkıyor
Sponsorlu Bağlantılar
Sagocu2000 - avatarı
Sagocu2000
Ziyaretçi
12 Nisan 2012       Mesaj #183
Sagocu2000 - avatarı
Ziyaretçi
Jilet vurursan eğer yarına çıkar, tabi hemen sakalının çıkmasını istiyorsan. Yoksa boşver 20 yaşında çıkmış olur.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Nisan 2012       Mesaj #184
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
16 yaşındayım sakallarım çıkmıyor ne yapayım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Nisan 2012       Mesaj #185
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşLar 15 yaşındayım lise 1 biticek az kaldı 1 ay sınıfın kösesi tek benm millette bıyık felan var bende sakal deyil bıyık bile yok napmalıyım acil gercekten cok önemli.Havuzada gidemiyorm dışarı cıkmıyorum köseyim diye Msn Confused
Beijing - avatarı
Beijing
Ziyaretçi
25 Nisan 2012       Mesaj #186
Beijing - avatarı
Ziyaretçi
Bu İnsanların Gelişimine Bağlı Olan bir Süreçtir Yani Belirli Bir Yaşı Yoktur ... Sadece Ergenlik Belirtisi Olarak 9 - 14 Yaş Arası Çıkabilir Don't CryDon't Cry
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mayıs 2012       Mesaj #187
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sa beyler benim yas 16 bundan 3-4 sene önce bıyıklarım çıkmıyor diye jilet vurmuştum o günden sonra bıyıklar çıkmaya başladı ama sakallara hiç dokunmamıştım 7-8 ay öncede arkadaşlar filan bu ne hiçmi sakal yok filan diyince orayıda kesmeye başladım 5-6 aydır favorilerdede baya çıkıyo ilk başlarda endişelenmeye başlamıştım ama erken davrandığı anladım bence rahat olun beyler elbet çıkar 20 yaşına kadar bekleyin o zamanda çıkmassa o zaman müdahale edersiniz eğer illa sakalımın çıkmasını istiyorum diyosanız sarımsakla traş olun ama tavsiye etmem bu yaşlarda cildinize yazık olur bence erken davranmaya gerek yok
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mayıs 2012       Mesaj #188
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben 17 yasindayim her 2 gune bi tiras oluyom ama sakal felan yok ha Msn Grin sonra 1 hafda bekliom cikomu die Msn Grin cikmio Msn Grin milled dio sakal olunca kesioz her 2 gune 1. vala ben kesmem. hep kirli sakal gezerim top sakal felan. o yuzden sakal isdiorum. yasitlarimin bnden kucuklerin sakali var. bnm acilen sakala ihtiyacim var. cenemde kipirdamalar oldu. saydim 23 tane kIl var Msn Grin simdide sarimsagi deniyecem bakim ise yariyacakmi Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mayıs 2012       Mesaj #189
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
en sağlam çözüm yüzün gözeneklerini sürekli açık tutmak yüzü sık yıkamak sıcak su ile traş olmak ve badem yağı. Badem yağı ortalama bi ayda çıkartır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mayıs 2012       Mesaj #190
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Abi Ayçiçeği yağı olur mu