Arama

Sakal çıkma yaşı kaçtır? - Sayfa 21

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Ağustos 2016 Gösterim: 262.197 Cevap: 255
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2012       Mesaj #201
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
OLUM O YASTA ANCA BIYIKLARIN PALA OLUR 19 YAŞINDAKİ ARKADAŞ BEN 17 YİM MAKİNAYLA ALIYDUM FAULLER BELİRGİN DEGLDİ 2-3 KERE JİLETE VURDUM FAULU ÇENEYİ CÜCÜĞÜ KALINLAŞTI BAYA ŞİMDİ FAULLE ÇENEYİ BİRLEŞTRMEYE ÇLŞYORUM SANA ÖNERİM ELMACIK KEMİNİN ORALRI MAKİNEYLE AL ALT KISMINI JİLETLE ÇOK GÜR ÇIKAR DÜN KESTİM BUGÜN ELİMİ DEĞİYCE SES GELİYO KAŞİYİNCA Msn Wink
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2012       Mesaj #202
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben 13 e gircem biyik hafiften belirginlesti aldim bi kere akrabalarim farketti biyiginimi alsin dedi utaniyorum nedense tekrar killaniyo ve bu sefer fazla cikmasini istemiom
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Eylül 2012       Mesaj #203
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 16 yaşındayım ama sakalım çok neden acaba
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2012       Mesaj #204
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeşim ben 16 yaşındayım yanlışlıkla suratıma 3-4 defa jilet sürdüm şimdi suratımı sakal kapladı sakın sürme pişman olursun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ekim 2012       Mesaj #205
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 19 yaşındayım bundan 2 sene felan önce sakallarım çıkmaya başladı 2 seneden beri kesmekten bıkmıştım artık haddinden fazla çıkıyor ne yapmalıyım kesmezsem 1 haftada 4 santim felan oluyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Kasım 2012       Mesaj #206
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bakın gençler yaşım 24, bende zamanında sizin gibi araştırdım ve yaptım, ben biraz akıllı davrandım. Badem yağı ve sarımsak kullandım ama sadece ağız etrafına, bıyığa, çeneye, faullere sürdüm. Şu anda 2 ayda yaklaşık 10 cm sakalım çıkıyor ve 10 cm sakalda kısa bir uzunluk değil. Pişmanmıyım ? Hayır.. Pişman olacağınız şeyler yapmayın, akıllı davranın Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Kasım 2012       Mesaj #207
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
4 günde bir jilet vur ve 2 günde bir 31 çek bide traştan sonra sarımsak sür bak bakim nasıl çıkor orman gibi olr 2 aya
Musty - avatarı
Musty
Ziyaretçi
21 Kasım 2012       Mesaj #208
Musty - avatarı
Ziyaretçi
15 yasındaym arkadaslarmn hepsinde sakal var benle dalga geçiolar Msn Embarrassed Ne Yapmalıyım Yardım Lütfen Help Meee!Msn Sleepy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Kasım 2012       Mesaj #209
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
18 YAŞINDAYIM VÜCUDUMUN HERYERİNDE KILLANMA ORANI YÜKSEK AMA YÜZMDE BİŞEY YOK ELLEYİNCE HAFİF BATAR GİBİ OLUYO AMA GÖZLE ÇOK ZOR GÖZÜKÜYO ACABA BU İNCE TÜYLER SAKALA DÖNERMİ 2 SENEDİR DÖNMEDİ Msn Sad(
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2012       Mesaj #210
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 14 yaşındayım daha bu yaz tuylerim karamaya başladı ama sadece tuy olarak var bıyıklarımda karardı daha cok cenem ve cenemin altında bide foullerimin altın dan tuy seklinde uzamaya ve cıkmaya başladı makınayla alssam olurmu lutfen yardım edin