Arama

Nasıl oyuncu olabilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Ağustos 2015 Gösterim: 35.132 Cevap: 133
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Aralık 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende 17 yaşıdayım nasıl oyuncu ola bilirim acaba hayatta tek istedigim şey oyuncu olmak
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2009       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bende 17 yaşıdayım nasıl oyuncu ola bilirim acaba hayatta tek istedigim şey oyuncu olmak

Önceden eğitiminiz vs. varsa bir ajansa kayıt olup kendinizi gösterebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2009       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm bn yetenegimin oldunu düsünüyorum zaten daha önceden bunu söleyenlerde oldu ama egitim almadın bir ajansa gitmeyi dusunuyorum adresini felan aldım ama oraya gittigimde ne yapacagımı bilmiyorum yardım edermisiniz?lütven
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2009       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

slm bn yetenegimin oldunu düsünüyorum zaten daha önceden bunu söleyenlerde oldu ama egitim almadın bir ajansa gitmeyi dusunuyorum adresini felan aldım ama oraya gittigimde ne yapacagımı bilmiyorum yardım edermisiniz?lütven

Ajansa gittiğinizde zaten size ne yapmanız gerektiğini söylüyorlar. İlk öncelikle fotoğrafınızı çekiyorlar sonra da kısa bir ağlama, gülme veya başka bir mimik hareketi yaptırıyorlar..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ocak 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb ben şu an 19 yaşındayım ve 2.ayda vatan görevimi yerine getirmek için askere gidecem hayırlısıyla.Ve askerden gelir gelmez kendimi yetenekli buldugum için ve bunu herkezde diyo bana okul yıllarımda da sürekli tiyatrolar düzenlerdik taki ben aile sebeplerin den dolayı lise 1 den okulu barakıncaya dek. yetenek sınavlarına girsem olurmu acaba bide nasıl giriliyo o sınavlara,başvurular falan. Şimdiden teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ocak 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
17 yaşındayım normal bi lise de 2.sınıf öğrencisiyim fakat en büyük hayalim oyuncu olmaz yetenekliyim.okul tiyatrosunda her yıl oyunlar oynuyorum.dizilerde oyuncu olabilmek için ne yapmalıyım acaba :s
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BEN OYUNCULUK EĞİTİMİ ALMAK İSTİYORUM VE KONYADA OTURUYORUM EE NASIL OLACAK BURDA REKLAM VE DİZİ AJANSI YOK BEN NASIL YETENEĞİMİ ORTAYA ÇIKARACAM.. BELKİDE Bİ JOHNNY DEEP TE KONYADAN ÇIKAR Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ocak 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben 17 yaşındayım baya bir dizide figüranlık yaptım en son arka sokaklar dizisinde oynadım 10 saniyelik çekim için 7 saat bekletiyolar kimseye figüran olmayı tavsiye etmem
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben 13 yaşnda br kızm oyuncu olmak istyrmMsn Happy))))))))))))))))))))
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN 13 YAŞNDA BİR KIZM OYUNCU OLMAYI ÇOK İSTYRM YETENEKLYM AMA NSL OLUCAM