Arama

Nasıl oyuncu olabilirim? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Ağustos 2015 Gösterim: 35.177 Cevap: 133
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Nisan 2010       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
okulumda herkez benin yetenekli olduğumu çok iyi biliyor .henüz 15 yaşındayım ama yeteneğimede çok güveniyorum.ileriki zamanlardada sınavlara girip çok başarılı biri olacağımı çok iyi biliyor ve bundan emin olduğumu düşünüyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Nisan 2010       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
errberk ajans, aypi ajans bunlar başlıcaları
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mayıs 2010       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 12 yasindayim ve bir kizim..
cok yetenekli bir kizim ama benim bi problemim var problemimde bu ben yutrdisindanim yani avusturya(viyana) ve ben türk dizilerinde oynamak istiyorum....
4 yasimdan beri oyuncu olmayin haylini kuruyorum ne olur bana yardim edin lütfen tesekkür ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mayıs 2010       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam ben 14 yaşındayım bu konuda yetenekliyim ama bunun için okunması gereken bir okul var mı eğer yoksa nasıl olabilirim lütfen yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Haziran 2010       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 17 yaşındayım ve gerçekten oyunculuk yeteneğimin olduğunu düşünüorum ama benim farkım ben ben güzelliğime diil yeteneğime güveniyorum ve nasıl oyuncu olacagımı bilmiorum ama bi farkedilsem devamının gelceğinden emin olabilirsiniz sizce napmalıyım...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Temmuz 2010       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 15 yaşındayım ve bende oyuncu olacak yetenek var kendime güveniyorum ama nasıl oyuncu olacagımı bilmiyorum sizden bana yardım edmenizi bekliyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Temmuz 2010       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 15 yaşındayım ve oyucu olma yetenegim var kendime güveniyorum ama nasıl oyuncu olacagımı bilmiyorum bu konuda bana yardımcıı olabilirmisiz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Temmuz 2010       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben 16 yaşındayım oyuncu olmk istiyorum kenimi yetenekli buluyorum
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
26 Temmuz 2010       Mesaj #39
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben 15 yaşındayım ve bende oyuncu olacak yetenek var kendime güveniyorum ama nasıl oyuncu olacagımı bilmiyorum sizden bana yardım edmenizi bekliyorum

Alıntı

ben 15 yaşındayım ve oyucu olma yetenegim var kendime güveniyorum ama nasıl oyuncu olacagımı bilmiyorum bu konuda bana yardımcıı olabilirmisiz

Alıntı

ya ben 16 yaşındayım oyuncu olmk istiyorum kenimi yetenekli buluyorum

Oyuncu olabilmek için ilk önce oyunculuk eğitimi alıp tecrübe kazanmalısınız.
Ya da gerçekten yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız konservatuar için yetenek sınavına da girebilirsiniz.
Bunun dışında birçok reklam ve dizi ajansları bulunuyor, bunlara kayıt olabilirsiniz.
güLhNııM - avatarı
güLhNııM
Ziyaretçi
26 Temmuz 2010       Mesaj #40
güLhNııM - avatarı
Ziyaretçi
ben antalyadan güL oyuncu olmak istiyorum oyunculuk yeteneğim olduğunu dğşünüyorum...