Arama

Türkçe/İngilizce - İngilizce/Türkçe çeviri yapabilir misiniz? - Sayfa 18

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Eylül 2015 Gösterim: 95.160 Cevap: 225
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2010       Mesaj #171
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
büyükannesinin büyük bir evrim geçirdiğini düşündü ve bir çözüm aramaya başladı kafasında . kurt ona hiçbirseyden haberi yokmuş gibi baktı ve hızla kactıgını görünce onu yedi

Sponsorlu Bağlantılar

acil lazımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Şubat 2010       Mesaj #172
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
birşeyler yemek istiyorum ingilizcesi ne
Sponsorlu Bağlantılar
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
25 Şubat 2010       Mesaj #173
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

birşeyler yemek istiyorum ingilizcesi ne

birşeyler yemek istiyorum: I want to eat something.
byaang - avatarı
byaang
Ziyaretçi
12 Mart 2010       Mesaj #174
byaang - avatarı
Ziyaretçi
Yardım edermisiniz.

Bilgisayarla ortaokul yıllarında tanıştım. Bilgisayara büyük ilgi duymaya başladım, ortaokul yıllarında yeni program bulup denemeyi çok severdim yine o yıllarda photosop’a büyük ilgim vardı ama çalışmak için bilgisayarım ve doküman yoktu. Bilgisyara olan bu merakım lise de de devam etti. lisede kendime bir hedef koydum, hedefim ilerde mutlaka bilgisayar okumaktı . Öss tercihlerinde 24 tercihime bilgisayar bölümünü yazmıştım. Ve şu an sizlerle birlikte bilgisayar programlama okuyorum. İlerde web programlama ya da yazılım la uğraşmayı düşünüyorum. Dinlediğiniz için teşekkür ederim.
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
12 Mart 2010       Mesaj #175
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
byaang adlı kullanıcıdan alıntı

Yardım edermisiniz.

Bilgisayarla ortaokul yıllarında tanıştım. Bilgisayara büyük ilgi duymaya başladım, ortaokul yıllarında yeni program bulup denemeyi çok severdim yine o yıllarda photosop’a büyük ilgim vardı ama çalışmak için bilgisayarım ve doküman yoktu. Bilgisyara olan bu merakım lise de de devam etti. lisede kendime bir hedef koydum, hedefim ilerde mutlaka bilgisayar okumaktı . Öss tercihlerinde 24 tercihime bilgisayar bölümünü yazmıştım. Ve şu an sizlerle birlikte bilgisayar programlama okuyorum. İlerde web programlama ya da yazılım la uğraşmayı düşünüyorum. Dinlediğiniz için teşekkür ederim.

Anladığım kadarıyla bu metnin İngilizceye çevirilmesini istiyorsunuz. çeviri sitesi değiliz. Ancak size şöyle bir yardım yaparız. Siz metni yapabildiğiniz kadar İngilizceye çevirin, sözlük vb yardımıyla, hatalı da olsa bu konunun altına ekleyin. Arkadaşlarımızdan biri ya da ben düzelterek size yardımcı olalım. Yabancı dil, kendi gayretinizle öğrenilir ve bu tür bir çalışmanın size yararlı olacağını sanıyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mart 2010       Mesaj #176
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ıs she a secretary?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mart 2010       Mesaj #177
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
borç emanet
saniye - avatarı
saniye
Ziyaretçi
27 Mart 2010       Mesaj #178
saniye - avatarı
Ziyaretçi
slm
Eskişehirde ilk yerleşim M.Ö 3500 yıllarına dayanır. Şehir Hititlerin,Friglerin,Perslerin,Romalıların,Bizanslıların,Selçukluların ve osmanlıların hakimiyetine geçmiştir.
bunu cevirir misiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Nisan 2010       Mesaj #179
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lütfen bana da çeviri yapın !!!
2 bilim adamının kim olduğunu , mesleğini, uğruğunu , başarılarını , varssa aldığı ödüller , okuduğu okullar nereli olduğunu lütfen acil yazın !!
KaRma - avatarı
3 Nisan 2010       Mesaj #180
KaRma - avatarı
Ziyaretçi
İyi günler gamefirst.Kayıtlı olurken doğum gününü rasgele yazdığım için şuan hatırlamıyorum.Mail adresime kayıt olduğumda yazdığım doğum gününü gönderebilirmisiniz.

Bu yazının ingilizceye tercüme edebilirmisiniz bide bilgisi olan varsa ekleme yapabilirmi