Arama

Paxil ilacı kullanıyorum tavsiyeleriniz nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Mart 2015 Gösterim: 38.698 Cevap: 16
ThE FrAnK - avatarı
ThE FrAnK
Ziyaretçi
2 Aralık 2008       Mesaj #1
ThE FrAnK - avatarı
Ziyaretçi
ben paxıl depresıon hapı kulanıom 20 mg ama fayda etmıo bende kendı kafama göre 60 cıkardım yınede bıyı deyılım ne yapmalıyım
EN İYİ CEVABI Keten Prenses verdi
paxil,efexor, ve türevleri antidepresanlarda bir kural vardır. hemen etkilemezler. en az 3-4 ay kullanımları şarttır. vücutta belli bir seviyeye geldiklerinde etki etmeye başlarlar. ve doktor gözetiminde kesilmeli,dozu arttırılmalıdır.
öncelikle doktorunuzun önerdiği şekilde kullanınız. fayda görmezseniz bir diğer önemli kuralda şudur; bu tür anti depresanların etkileri kişiye göre farklılıklar gösterir. bunun tam olarak sizin ilacınız olmaması ihtimaldir. bu gibi bir durumda doktorunuza tekrar başvurmalısıız. o size en uygun ilacı önerecektir. öncelikle sabırlı olup tedaviyi istenen şekilde yapmalsınız..
Sponsorlu Bağlantılar
sağlıklı günler dilerim
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2008       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
paxil,efexor, ve türevleri antidepresanlarda bir kural vardır. hemen etkilemezler. en az 3-4 ay kullanımları şarttır. vücutta belli bir seviyeye geldiklerinde etki etmeye başlarlar. ve doktor gözetiminde kesilmeli,dozu arttırılmalıdır.
öncelikle doktorunuzun önerdiği şekilde kullanınız. fayda görmezseniz bir diğer önemli kuralda şudur; bu tür anti depresanların etkileri kişiye göre farklılıklar gösterir. bunun tam olarak sizin ilacınız olmaması ihtimaldir. bu gibi bir durumda doktorunuza tekrar başvurmalısıız. o size en uygun ilacı önerecektir. öncelikle sabırlı olup tedaviyi istenen şekilde yapmalsınız..
Sponsorlu Bağlantılar
sağlıklı günler dilerim
Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
PAXİL RESMİ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
EŞİM paxil 20 mg kullanıyor,ereksiyonda uzama,geç ejekulasyon oluyor,İlacdan olabilir mi eşim 47 yaşında
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gyrex ile paxil aynı satlerde kullanılabilirmi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Nisan 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar merhaba bende paxil 20 mg kullanıyorum. ama bebek düşünüyoruz bunun için paxili en az kaç ay önce bırakmam gerekiyor. yardımcı olursanız sevinirim....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Temmuz 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar ben 2yıl önce trafik kazasında beyin tramvayı eçirdim daha sonra panik atak çıktı bende psk. doktorlarına gittim ilaç kullan dediler bende kullandım ve gittikçe sersemleştim 7 ay önce kendi kendime karar verdim bana benden başka kimse doktorluk yapamaz dedim ve şükürler olsun atlattım her şey insanın kendi elindeki bir şeydir kendini nasıl yönlendirirsen öyle gidersin hepinize eçmiş olsun unutmayın HAYAT ÇATLAK BİR BARDAKTAKİ SUYA BENZER ONU İÇSENDE TÜKENECEK İÇMESENDE EN İYİSİ İÇEREK TÜKET HAYATININ KEYFİNE BAK NEŞENİ HİÇ BOZMA YOLA DEVAM.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Nisan 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
banada doktor paxil ilacını verdi ama bırakması zormuş baş dönemsi yapıyormuş bende 1kez içtim ama bugün içmicem şimdi baş dönemesi yaparmı die korkuorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Nisan 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bağımlılı yaparmı birgün kullandım ama şimdi içmemeyi düşünüorm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende kullandım paxil ve bırakması zor değil inanmayın sölenenlere insanın elınde sen ilacı bırakınca başım döncek bana bişey olcak diye korkarsanız tabikide başınız döner kendinizi iyi hissetsiniz...tedavi bitince bırakın ilacı kendinize güvenin rabbinize sığının...