Arama

Namazda ve günlük hayatta akıldan geçen uygunsuz düşünceler günah mıdır? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Ağustos 2012 Gösterim: 30.499 Cevap: 53
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2009       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

nihat hatipoğlu soru cevap

ı

Sponsorlu Bağlantılar

selamun aleyküm hocam benim size bi sorum olacak kaynanam her gittiği yerde oturup benim dedikodumu yapıyor ama ben buna rağmen karşılık vermeden susuyorum ama nereye kadar artık dayanamıyorum bunun için ne yapmalıyım hoca bunu cevaplasanız çok sevinirim hayırlı ramazanlar

Leave a Reply
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2009       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selamun aleyküm hocam benim size bi sorum olacak kaynanam her gittiği yerde oturup benim dedikodumu yapıyor ama ben buna rağmen karşılık vermeden susuyorum ama nereye kadar artık dayanamıyorum bunun için ne yapmalıyım hoca bunu cevaplasanız çok sevinirim hayırlı ramazanlar

Sponsorlu Bağlantılar
Leave a Reply
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2009       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hocam selamun aleyküm benim ailem yurt dışında zekatlarını türkiyeye yolluyolar bizim üstümüze bir ev var ama kayın pederim vermiyor bize ait başka bişi yok bi tek ev var oda kayın pederim almış bizim durumumuzda ii değil bende bu zekattan biraz alsam bana farzmıdır hocam bunu cevaplasanız çok sevinirim hayırlı ramazanlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2009       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hoca bir insan bizden kuran okumasını isderse bizde okuyup bizede hayır gelirmi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2009       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

hocam ben daha yenı 17 yasına gırdım ve bana bırısı muska yaptırmıs ve ben evden ailemden gıttıkce uzaklasıyorum cok sogudum ailemden ne yapcamı bılmıyorum bıldım duaları cok okuyorum ama bır turlu eve gırmek ıstemıyorum ailemde evden cıkarmıyor gıdıcek dıe cok boguluyorum sızce ne yapmalıyım mutlaka bana bı cvp verın hocam ben sıze msn adresımı yazıyım orda gorusme ıhtımalınız varsa sızınle daha ayrıntılı konusmak ısterım msn adresım pico_nazo_66@hotmail.com

Alıntı

hocam ben daha yenı 17 yasına gırdım ve bana bırısı muska yaptırmıs ve ben evden ailemden gıttıkce uzaklasıyorum cok sogudum ailemden ne yapcamı bılmıyorum bıldım duaları cok okuyorum ama bır turlu eve gırmek ıstemıyorum ailemde evden cıkarmıyor gıdıcek dıe cok boguluyorum sızce ne yapmalıyım mutlaka bana bı cvp verın hocam ben sıze msn adresımı yazıyım orda gorusme ıhtımalınız varsa sızınle daha ayrıntılı konusmak ısterım msn adresım pico_nazo_66@hotmail.com benı yanlıs anlamayın ne olur yardımcı olun bana ailemı sevıyorum ama onlardan da cok uzaklasıyorum yardımcı ol hocam ne olur
Son düzenleyen Misafir; 8 Eylül 2009 21:26 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2009       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

nihat hatipoglu soru cevap

NAMAZDA SESİ VE KOKUSU OLMAYAN GAZ ABDEST BOZARMI.ADETLİ İKEN GÖZ İLE KURAN TAKİP EDİLEBİLİRMİ.

EŞİNLE ORAL SEKS YAPMAK GÜNAHMI.
Son düzenleyen Misafir; 9 Eylül 2009 13:17 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Eylül 2009       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

nihat hatipoglu sorular

BAYANLAR MUYEN HALDE ORUCU HEMEN BOZACAKMI
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2009       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

nihat hatipoglu soru cevap

saygı deger hocam dunyada evlı cıftler ahıretdede beraber olacaklarmı?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2009       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
esselamun aleyküm ramazanı şerifiniz mübarek olsun hocam biz ailece sizi çok seviyoruz severekte izliyoruz rabbim sizi başımızdan eksik etmesin ben van ercişten cennet varlı 1 hatim annemden 3 hatim ve yedibin salavatı şerifte bende hocan ramazandan sonra dosta doğru programını bekliyoruz hocam sizi çok seviyoruz alahın bize verdiği bir nimetsiniz bütün dualarımız sizinle rabbim size hayırlı ömürler versin hocam iki senedir okuduğum hatim ve yasinler hem size hemde haydar hocama okuyorum bunu bilmenizi istedim sizin gibi bir hocam olduğu için rabbime ne kadar teşekür etsem azdır rabbim sizi kötü gözlerden ve her trlü kaza beladan korusun allaha layık kul habibie layık ümmetsiniz inş peygamber efendimize komşu olursunuz eyer cennete girersem allahıma peygamberimden sonra niat hocamı görmek isterim dualarınıza talibiz hocam sahurda ban selam gönderirmisiniz
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
12 Eylül 2009       Mesaj #30
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Nihat Hatipoğlu'na yazmışsınız ancak buradan kendisine ulaşmanıza ya da onun bu mesajlarınızı görmesine imkan yok.Eğerki ulaşmak istiyorsanız kendi resmi sitesinden ulaşmayı deneyiniz.İyi günler dilerim...