Arama

Bilgisayar açılışında yaşadığım sorunu nasıl giderebilirim?

Güncelleme: 31 Ağustos 2013 Gösterim: 6.409 Cevap: 15
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
9 Aralık 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
ben bilgisayarımı açıyorum yükleme ekranı geliyor ardından bir siyah ekran gelip 1 dakika boyunca kalıyor ve pc kendini yeniden başlatıyor lütfen yardım edin iyi akşamlar
Sponsorlu Bağlantılar
fascinating_girl35 - avatarı
fascinating_girl35
Ziyaretçi
9 Aralık 2008       Mesaj #2
fascinating_girl35 - avatarı
Ziyaretçi
Bu problem bende de olmuştu resmen,bunun nedeni bluescreen den kaynaklanmaktadır....
Hemen bilgisayara format attırın.....
Sponsorlu Bağlantılar
Formattan sonra problem gideriliyor....
Lord.iz - avatarı
Lord.iz
Ziyaretçi
9 Aralık 2008       Mesaj #3
Lord.iz - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayara donanım vs taktınızmı bilgisayar bileşenleri yüklenirken hata oluyor ve bilgisayarınıza reset atıyor bunun nedeni yanlış takılan veya uyumsuz bir donanımda olabilir yüklenmiş bir yazılımda olabilir...eğer yazılım ise sorun şöyle ortaya çıkar bilgisayar açılırken başlangıç nesneleri ile yükleniyordur ve bu yazılım bilgisayarı resetliyor olabilir eğer sorun yazılımsal ise bilgisayar açılırken F8 tuşuna basın karşınıza seçenekler gelecek oradan güvenli kipte başlat seçip bilgisayarı güvenli kipte sorunsuz açabilirsiniz eğer bilgisayar güvenli kipte açılırsa geri yüklemeyi çalıştırarak geçmişteki bir ayara dönebilir yada virüs taraması yapabilir veya başlat > çalıştır > msconfig > başlangıç tan bilgisayar açılırken yüklenen programlar listesine bakabilirsiniz eğer listede şüpheli bir yazılım varsa tikini kaldırıp pasifleştirebilirsiniz...
Sorun donanımsal ise en son takılan yada işlem yapılmış donanımları kasayı açarak kontrol etmeniz gerekebilir Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ocak 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kasanın içini açtıktan sonra tekrar takıyorum ve başlatıyorum sonra bir yazı geliyor ve bir tüşa bastığımda yazı tekrarlıyor sonra kasayı oynattığımda bir ses geliyor ve windowsu onarın yazısı geliyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ekim 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarın kasasındaki açma kapama düğmesine bastığımda değişik bir ses çıkıyor bunun nedeni ne olabilir ?lütfen yardım edinnnnnnnnnnn!!!!!!
anti_ewrim - avatarı
anti_ewrim
Ziyaretçi
4 Kasım 2010       Mesaj #6
anti_ewrim - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarım açılıyor windows sesleri geliyor fakat görntü yok soluk bir siyah ekran var.acaba bilgisayarıma ne oldu,ekran kartıma birşey olmuş olabilir mi??
Lütfen yardım edin..
deniztuna1999 - avatarı
deniztuna1999
Ziyaretçi
4 Kasım 2010       Mesaj #7
deniztuna1999 - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarınız açılıp siyah ekran gelip tekrar yeniden başlatıyor demiştiniz.Bunu çözümü bilgisayarı yedeklemek bu yedeği açmak.Bunu ''Minipe''adlı proglamla yapıyoruz.Fakat çok zor.Bu yüzden etrafınızdaki bir bilgisayarcıya danışınız.

Birde şu adrese bir bakınız
deniztuna1999 - avatarı
deniztuna1999
Ziyaretçi
4 Kasım 2010       Mesaj #8
deniztuna1999 - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarınız açıldığında tekrar başlatıyorsa bunun çözümüm bilgisayarı yedekleyim açmaktır.Bunu''Minipe''
adlı program ile hallederler.Fakat zor.Bu yüzden etrafınızdaki bir bilgisayarcıya danışınız.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn de vs gibi şeylerde acmakta zorlanıyorum ama msn mi hiç acamıyorum windows live mssenger oturumunuzu acamıyorur deyip duruyor yeniden dene diyor ne olursunuz yardım edinMsn Sad( tşk Msn Happy)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ocak 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Mrb dun yanlislikla ram i ckrdm ve pcden 3saniye uzunlugunda bip sesi geliyo ve bu ses pc i kapayana kadar dewam ediyo tndklrma srdm telefondan yardim edebldklri kdar ettiler ama yok olmdi

Ses uzun bip sesi 1kerre daha olmustu ram cikmsti tktm dzldi ama olmyo smdi

Konuyu kaldirmyn ltfn burdada snuc alamzsm servise gttrcm tskkrler