Arama

Yazıcı kartuşu ile ilgili bir sorunu nasıl giderebilirim?

Güncelleme: 23 Aralık 2010 Gösterim: 2.348 Cevap: 3
Mi[sa]fir - avatarı
Mi[sa]fir
Ziyaretçi
12 Nisan 2010       Mesaj #1
Mi[sa]fir - avatarı
Ziyaretçi
HP PSC1410 bir yazıcım war(ee bizim de warMsn Grin) .kartuşları 2-3 kez doldurttum (çakalım ben orjinal kartuş takılmıozMsn Grin) doldurttuktan sonra eve geldim yaptım çiziik çizk çıktı söyledim adama yaptı sıcak suya tut dedi tuttum bu sefer hiç yazmadısiyah renkli bi kırmızı yazıo ? Msn Confused olayın can alıcı noktası(kurşunxD) kartuşda hata dio bu kadarMsn Grin yazıcımın kartuş şeklinin yanında kırmızı ışık yanıp sönüo NAPABİLİRİM 10 TANE PROJE ÖDEVİM VAR
!!! yardım pls tüm konuları araştırdım bunla ilgili admin help meMsn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
13 Nisan 2010       Mesaj #2
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Mi[sa]fir adlı kullanıcıdan alıntı

HP PSC1410 bir yazıcım war(ee bizim de warMsn Grin) .kartuşları 2-3 kez doldurttum (çakalım ben orjinal kartuş takılmıozMsn Grin) doldurttuktan sonra eve geldim yaptım çiziik çizk çıktı söyledim adama yaptı sıcak suya tut dedi tuttum bu sefer hiç yazmadısiyah renkli bi kırmızı yazıo ? Msn Confused olayın can alıcı noktası(kurşunxD) kartuşda hata dio bu kadarMsn Grin yazıcımın kartuş şeklinin yanında kırmızı ışık yanıp sönüo NAPABİLİRİM 10 TANE PROJE ÖDEVİM VAR

Yazıcınızla birlikte kartuşunu da alın bilgisayar servisine götürün . Teknik bir sorun gibi görünüyor.
Sponsorlu Bağlantılar
Sen sadece aynasin...
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2010       Mesaj #3
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Mi[sa]fir adlı kullanıcıdan alıntı

Yazıcınızın mürekkep püskürtme kanalı donmuş yada tıkanmış olabilir buhara tutun.
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
giray345 - avatarı
giray345
Ziyaretçi
23 Aralık 2010       Mesaj #4
giray345 - avatarı
Ziyaretçi
evt kartusum bitti nasıl çıkartılcağını bilmiorum