Arama

Call Of Duty açılmıyor, nasıl açabilirim? - Sayfa 2

Güncelleme: 25 Kasım 2015 Gösterim: 47.624 Cevap: 71
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bnde call of dauty 5 i yukledim hata su idi "doğru cd yi takın vee tamama basın"diodu ztn iki cd yide denedim olmadı napcağım?

Sponsorlu Bağlantılar
call of dauty 5 i yukledm ama ekran karanlık oluyor ve açılmıyor ltfn yardımcı olunuz
Son düzenleyen Misafir; 2 Şubat 2010 14:37 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
osmannn - avatarı
osmannn
Ziyaretçi
3 Şubat 2010       Mesaj #12
osmannn - avatarı
Ziyaretçi
slm. ya ben oyunu kurdum ama solo problemi yasıyorum girmiyor bna bi yardımcı olursanız sevinirim simdiden tskkrler.. Msn Sad((
Sponsorlu Bağlantılar
osmannn - avatarı
osmannn
Ziyaretçi
3 Şubat 2010       Mesaj #13
osmannn - avatarı
Ziyaretçi
yardım lütfen =(
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
oyunu sorunsuz kurdum crak yaptım oyuna new game diyorum hiç bir şey olmuyor acaba neden
ICE-MAN - avatarı
ICE-MAN
Ziyaretçi
3 Şubat 2010       Mesaj #15
ICE-MAN - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
osmannn adlı kullanıcıdan alıntı

slm. ya ben oyunu kurdum ama solo problemi yasıyorum girmiyor bna bi yardımcı olursanız sevinirim simdiden tskkrler.. Msn Sad((

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

oyunu sorunsuz kurdum crak yaptım oyuna new game diyorum hiç bir şey olmuyor acaba neden

Yükleme esnasında girmiş olduğunuz serial numarasından dolayı yapmış olabilir.. Oyunu kaldırıp başka bi serialle tekrardan kurmayı deneyin sorun çözülecektir..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkilerr call of duty yükledim açılmıoo crackde yok sadece ekran kartı driver warr yapamadım onudaa sistem uyuşmuyo dio herşeyim yetioo bu aradaa bide dricet warr multiplayer açılıoo diğerii açılmıoo delircemm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Şubat 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kardeşim modemi kapatın yüklerken tmm Yani bilgisayarına modem bağlı olmasın kapatın o zaman yükleniyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben oyunu yükledim açtım ama solo diyo tıklıyom new game ve bölüm çıkıyo nev gameye basıyom diffulucty level çıkıyo birine tıklıyom( genelde ilk baştakine) ama bişi olmuyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mart 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben cod 2 oynuyorum 3 bölüm geçtim sonra ki bölümler açılmıyor niye açılmıo ya arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mart 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bende yükledim herşeyini yaptım hata veriyo nasıl yapacağım