Arama

Kekemelik nasıl düzelir? - Sayfa 11

En İyi Cevap Var Güncelleme: 11 Ekim 2015 Gösterim: 73.330 Cevap: 108
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2014       Mesaj #101
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar benim'de ufak yaşlardan gelen bir kekemelik problemim var ancak kitap okuyunca seslı bır şekilde azalıyor ama şu 1 aydır stresli bir dönemden geçiyorum işten çıktım ve kekemeligim arttık ve konusmaktan kaçınmaya başladıgımı fark ettim ve bu beni rahatsız ediyor eski halime nasıl dönerim öz güvenimi geri nasıl alırım ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2015       Mesaj #102
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nasıl düzelir bu kekeme yardımcı olurmsnz??
Sponsorlu Bağlantılar
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
25 Ocak 2015       Mesaj #103
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Benim akrabam vardı kekemeydi ama kekeme kursuna gitti daha sonra düzeldi.Bunu tavsiye ediyorum belki düzelebilir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2015       Mesaj #104
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ben mehmet adlı kullanıcıdan alıntı

ben urfadan bende çok heycan var ve kekeleme var yaşım 23 bazı kelimeleri çok zor söylüyorum ve ben çok amaçok hızlı konuşuyorum

Tutukluk hızlı konuşma diksiyon ve deetkili iletişimleri dene 2 gün hiç konuşma düzelir ben doktor ece taşkıran
Poyggg - avatarı
Poyggg
Ziyaretçi
27 Mart 2015       Mesaj #105
Poyggg - avatarı
Ziyaretçi
küçük yaşta gitmek iyi tabi yaş büyüdükçe çevre eş dost genişliyor iş okul hayatı çevre etkiliyo şuan beter durumdayım iş bulamıyorm mülakatta 2 kelimeyi doğru çıkartcazda adama kendimi anlayim Msn Grin işe alsın karşımdaki genelde hanzo oluyor alaycı işide geç hallederiz hiç bişy bulamazsam internetten ürün satıom sevdiğim kıza seni seviyorum diyemedim ona bakıpda bunu söyliyecek konuşma potansiyelim yok yanarım yanarım bi ona yanarım Msn Happy)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Nisan 2015       Mesaj #106
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Okulda yoklama alınırken sıra bana gelince bursa diyemiyorum biraz bekliyorum söyleyemiyorum bu yüzden yok yazılı yorum ne yapmam gerek
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mayıs 2015       Mesaj #107
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben 13 yaşındayım.benimde kekemeliğim var.ama bana annem diyor ki ağzına kalem al bağıra bağıra kitap oku diyor acaba doğrumu???yardımcı olun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Temmuz 2015       Mesaj #108
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben 13 yasindayim sadece heyecanlandiğım zaman kekeliyorum çoğunlukla okul ortaminda tedavi gördüm ama tekrar eskisi gibi oluyo bi değişiklik yok ne yapabilirim
Massey - avatarı
Massey
Ziyaretçi
11 Ekim 2015       Mesaj #109
Massey - avatarı
Ziyaretçi
18 yaşndaym bazen iyi bazen kotu kendimi cok kasıyorum konuşurken serbest bırakmaya, rahatlamaya calışıyorum beceremiyorum. Kitap hiç okumam hayatta. Okusam bi gelişme olurmu?