Arama

Kuş nasıl yakalanır? - Sayfa 11

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Ocak 2017 Gösterim: 116.365 Cevap: 151
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Haziran 2012       Mesaj #101
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ceviz kırıntıları, ekmek kırıntıları ve balı birleştirip bir karışım yaptım bunu bi kasede balkona koydum kuşlar bu yeme geldi ama nasıl yakalıycağamı bilmiyorum yardım eder misiniz şimdiden teşekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Haziran 2012       Mesaj #102
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn ilk basta kuslara yem atıp toparlıyorum sonra yanlarına yaklasıyorum 1 tanesini gözume kestirip hemen eğilip kusu yakalıyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Temmuz 2012       Mesaj #103
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
En iyisi yem ile yakalamak.Yavru kuş yuvadan kaçtı geri gelirmi Kaçan dişiler erkeğne geri dönermi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Temmuz 2012       Mesaj #104
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende bit tane pıt pıt güvercini yakaladım ama arkadım diyorki ben ile senin olmassa senle küserim we diyorki benle senin olmasada bana 5 tlye satacan güvercin yerden kalkamıyor ama odada takla atiyor sizce hangisini yapayım
şenol güneş - avatarı
şenol güneş
Ziyaretçi
1 Eylül 2012       Mesaj #105
şenol güneş - avatarı
Ziyaretçi
akadaşlar benim yaşım 12 kendim güvercin meraklısıyım istesem 1günde bir güvercin yakalaya biliyom kendi taktimle ben istanbul ümraniyede oturuyorum evimizin terasına çok güvercin geliyor kaçak... benim hilem şu büyük bir kasa etrafı küçük delikli birde ucu sivri arkası kalın bir tahta...tahtanın kalın tarafına ipi bağlarım ve biraz ekmek kasanın altına koyarım 1 günde ya 3 yada 1tane yakalarım... Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Eylül 2012       Mesaj #106
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde kusum kactı 5 tane hiç bir türlü yakalanmıyor gece uyurken yakalayabilirmiyim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ekim 2012       Mesaj #107
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar il önce bişi güvercini havaya atın baktınız başka kuş var diver dişiyide atın kuşu indiriler ben indirdimde kepsi posta cıktı bir tane cektin kuş arap öntepe 2 gün kaldı kümes ve alış tı satılık kuş 5tlye arap satılır....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ekim 2012       Mesaj #108
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bir kasanın altına çubuk yerleştirdim yerleştirdiğim çubuğun altına ip bağladım kasanın altına küçük ekmek kırıntıları koydum güvercin kasanın altına girince iplen beraber çubuğu çektim güvercin yakalandı.
CptBLack - avatarı
CptBLack
Ziyaretçi
19 Ekim 2012       Mesaj #109
CptBLack - avatarı
Ziyaretçi
kendine alıştır yani yem bırak sonra 1-2 hafta gecer avla Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ekim 2012       Mesaj #110
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben kuşların en çok rengini seviyorum onun için meraklıyım kuşlara yapışkan yazmış sınızda yapıkan hemen donar