Arama

MSN'de kameralı görüşme yaparken ses gitmiyor, neden olabilir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Ocak 2013 Gösterim: 41.623 Cevap: 32
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ekim 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar msn de benim Sesim gitmiyor ama onun sesi geliyor mikrofonun kablosu hapörde onu sese alınca bu sefer ikimizin seside qeLmior nedenini açıklayabilir misiniz ;D (He.. Bu aRaDa Kameranın KabLoSu 1 TaNe)..!
Sponsorlu Bağlantılar
haytav - avatarı
haytav
Ziyaretçi
14 Aralık 2010       Mesaj #12
haytav - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benim sorunum şöyle :
Arkadaşla kameralı görüşme açıyoruz konuşuyoruz 5 dk sonra arkadaşım benim sesimin kesildiğini söylüyor. Kapatıyoruz gene konuşuyoruz 5 dk sonra gene kesiliyor. Görüntüde bir şey yok arkadaşımın sesi de görüntüsü de bana net geliyor. 5 dk ya bir açıp kapatmaktan gına geldi . Bir çözüm önerebilirseniz şimdiden teşekkürler...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ocak 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bendede aynı sorun ar bi fikiri olan yazsın arkadaşlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Şubat 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
laptopumda(asus) msn de görüntülü arama yapmak istediğimde karşı tarafın sesini ve görüntüsünü alabiliyorum.aynı zamanda kendi görüntümde karşı tarafa net bi şekilde görünürken benim sesim karşı tarafa gitmiyo ses kartınız yok veya seçilmemiş diyo bir türlü çözüm bulamadım normalde müzik dinlerken falan seste bi sorun yok sadece pc nin kendi mikrofonunda bir sorun mu var yoksa başka bişeyde mi sorun var ayrıntılı cevap yazarsanız çok sevinirim...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mart 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar yardım edin kamerada birleriyle görüşürken onların sesi gelio ama bnimki gitmior nden olabilir bi cewap yazın lütfen..!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim bilgisayarım leptop msn de yazışıyorum web kamerayı açtığımda sesim gitmiyor ama karşınınkini duyabiliyorum neden acaba yardımcı olurmusunuz imput falan yazılmış bazı açıklamalara ama anlayamadım hemen dönermisiniz nereye girip yapmam gerektiğini anlatırmısınz yapamaıyorum lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mayıs 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya Benımde OyLe oLuyor Hemen AcıL Lazım Bana
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mayıs 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar yardım edın lütfenn msn 2011 yuklu bende benım sesım gıdiyor karsıdanda gelıyor sess buraya kadar sorun yokk ama pcden muzık actıgım zaman muzık sesı karsıya gıtmıyorr nedenını bılen varsa yazsın lütfen.... saygılarımlaaa
Gece Prensesi - avatarı
Gece Prensesi
Ziyaretçi
24 Mayıs 2011       Mesaj #19
Gece Prensesi - avatarı
Ziyaretçi
görüntünün yanında mikrofon için bir şey olmalı yukarıya kaldır yada sağ alt köşede görev çubuğunda ses ikonunu tıkla şeçenekler-özellikler-mikrofonu seç.
Sonra ayarla yukarıd doğru..
Tavsiye olarak Mic'li Web-Cam alwink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mayıs 2011       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar yardım edın lütfenn benım pc leptap ve windows7 msn 2011 yuklu bende benım sesım gıdiyor karsıdanda gelıyor sess buraya kadar sorun yokk ama pcden muzık actıgım zaman muzık sesı karsıya gıtmıyorr nedenını bılen varsa yazsın lütfen.... saygılarımlaaa