Arama

Cep telefonunda Live Messenger ile ilgili sorunu nasıl çözebilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 4 Ekim 2012 Gösterim: 6.037 Cevap: 5
ahardal - avatarı
ahardal
Ziyaretçi
2 Mart 2007       Mesaj #1
ahardal - avatarı
Ziyaretçi
Benim cep telefonumda yüklü olan live messengerimi hotmail adresim ile açabiliyorum fakat gmail adresimi girdiğim zaman

To continue using Windows Live Messenger, you need subscribe mobile MSN service (10RMB per mounth). If you agree to subscribe the service , the client will automatically draft a subscription SMS and you need agree to send the message out. you will receive a comfirmation SMS, which guides you to finish the subscription.
Notice: It is FREE of charge to use this Windows Live Messenger mobile client if you have already subscribed MSN SMS service. But you are still required to send out the subscription SMS drafted bye the client for service confirmation.
Subscribe Windows Live Messenger services for (***) now?

diye mesaj alıyorum bu soruya evet dersem 8168 e bi mesaj yollamaya çalışıyo fakat gitmiyor, hayır dersemde programdan çıkıyor.

Bu işten hiç bişi anlamadım lütfen bilgisi olan birisi bana yardım etsin kaldıki ben bu programı gmail hesabım ile kullandım şimdi neden sadece hotmail hesabım ile kullanabiliyorum anlamadım. Yardımlarınızı bekliyorum...

Saygılarımla....
EN İYİ CEVABI NeutralizeR verdi
Alıntı
nur16 adlı kullanıcıdan alıntı

ya o bendede oluyodu live messenger ın bağlantı yeri çin . çinde deprem olduğunda hasar gördüğünde olmuyodu msj göndermeye calısıyodu. sora sildim programı yeniden yükledim pc den düzeldi . ama süreliymiş süresi bitince acılmadı tam sürümünü nerden indirebilirim acaba??:S :S

Windows Live Messenger Mobile artık (şimdilik) yalnızca aşağıdaki bölgelerin ağlarında çalışıyor:

Sponsorlu Bağlantılar
Çin, Tayvan, Hongkong...

Programları eklediğimiz zamanlarda dünya çapında kullanılabiliyorlardı.

Windows Live Messenger Mobile yerine Agile Messenger'ı kullanabilirsiniz. Ücretsizdir:

Cep Telefonundan MSN'e Bağlanın - Agile Messenger (Agile Mobile)
Son düzenleyen Blue Blood; 3 Mart 2007 02:05 Sebep: email adresi belirtmek yasaktir
Mahoni718 - avatarı
Mahoni718
Ziyaretçi
19 Mart 2007       Mesaj #2
Mahoni718 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşım,

Sponsorlu Bağlantılar
Aynı sorun bende de var. Bende işin garibi, bir başka hotmail hesabı ile deneyince giriyor, am benim hesabı açınca sana gelen aynı uyarılar geliyor.
Çözümünü bulabildiyesen lütfen beni de aydınlatırmısın.

Şimdiden teşekkürler,
Son düzenleyen Blue Blood; 19 Mart 2007 15:44 Sebep: msn adresi vermek yasaktır
nur16 - avatarı
nur16
Ziyaretçi
19 Mart 2007       Mesaj #3
nur16 - avatarı
Ziyaretçi
ya o bendede oluyodu live messenger ın bağlantı yeri çin . çinde deprem olduğunda hasar gördüğünde olmuyodu msj göndermeye calısıyodu. sora sildim programı yeniden yükledim pc den düzeldi . ama süreliymiş süresi bitince acılmadı tam sürümünü nerden indirebilirim acaba??Msn Confused Msn Confused
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
19 Mart 2007       Mesaj #4
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
nur16 adlı kullanıcıdan alıntı

ya o bendede oluyodu live messenger ın bağlantı yeri çin . çinde deprem olduğunda hasar gördüğünde olmuyodu msj göndermeye calısıyodu. sora sildim programı yeniden yükledim pc den düzeldi . ama süreliymiş süresi bitince acılmadı tam sürümünü nerden indirebilirim acaba??Msn Confused Msn Confused

Windows Live Messenger Mobile artık (şimdilik) yalnızca aşağıdaki bölgelerin ağlarında çalışıyor:

Çin, Tayvan, Hongkong...

Programları eklediğimiz zamanlarda dünya çapında kullanılabiliyorlardı.

Windows Live Messenger Mobile yerine Agile Messenger'ı kullanabilirsiniz. Ücretsizdir:

Cep Telefonundan MSN'e Bağlanın - Agile Messenger (Agile Mobile)
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
ufukmavisi - avatarı
ufukmavisi
Ziyaretçi
27 Nisan 2007       Mesaj #5
ufukmavisi - avatarı
Ziyaretçi
emegıne saglık dostum ama bunu yukledıgımde 7 gunluk surelı dıyor sanırım 1 hafta sonunda agilemessenger.com/tr adresınden para alacaklar 3-6- ve yıllık ucretlendırme..
saygılarımla.......
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Cep telefonumdan messenger a giriş yapamıyorum