Arama

Çene bölgesindeki tüylenme için ne önerirsiniz? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Nisan 2015 Gösterim: 128.182 Cevap: 31
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ekim 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
CENEMDEKI KILLAR ICIN EPILASYON YERINE ILAC TAVSIYE EDEBILIRMRSINIZ TESEKKURLER
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim adet düzensizliğim vAR VE BİRGÜN BİLE ADET OLAMIYORUM KAHVE RENGİYE DÖNÜYO ADETİME İKİ GÜN VARKEN ÇOK BAŞIM AĞRIYO MİĞDEM BULENIYO KARNIM ŞİŞİYO ÇOK TERLİYORUM VE ÇENEMİN ALTI ÇOK TÜYLENDİ BEN 38 YAŞINDAYIM ÇOK TOKTORA GİTTİM KİSTİN VAR DEDİLER BİR ÇÖZÜM BULUNMADI ACİL CEVAP YAZARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER
Sponsorlu Bağlantılar
nicely - avatarı
nicely
VIP VIP Üye
17 Eylül 2011       Mesaj #23
nicely - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

benim adet düzensizliğim vAR VE BİRGÜN BİLE ADET OLAMIYORUM KAHVE RENGİYE DÖNÜYO ADETİME İKİ GÜN VARKEN ÇOK BAŞIM AĞRIYO MİĞDEM BULENIYO KARNIM ŞİŞİYO ÇOK TERLİYORUM VE ÇENEMİN ALTI ÇOK TÜYLENDİ BEN 38 YAŞINDAYIM ÇOK TOKTORA GİTTİM KİSTİN VAR DEDİLER BİR ÇÖZÜM BULUNMADI ACİL CEVAP YAZARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER

Öncelikle geçmiş olsun bu kadar büyütülecek bir sorun değil siz doktorunuzla konuşup ona göre epilasyona gidin lazerli epilasyon gayet güzel bir başarı sağlıyor kistinizi de ihmal etmeyip kontrol altına alınmasının faydası var eğer büyüme yapar ise ona göre doktor sizi amelyata alabilir sakıncalı ise sorununuz hormonlarla ilgili ve size tavsiyem doktor denetimi altında lütfen ilaç kullanın çünkü herkesin bünye ve yapısı farklıdır unutmayın.
Birbirimize tutundukça ;Bıçakların ucu kapanacak.. ~Smiley9TenderMsn Inlove
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2012       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kızlar paranızı biraz biriktirin tek seans lazere rahatlıkla gidebilirsiniz.30 tl ile en fazla 100 tl arası değişir amaa en önemli faktör lazer cihazının diato lazer olması.bu lazer cihazı derinleri inebiliyor.yüzdekiler derin tüylerdir.aleks sandırayıı kesinlikleeee kullanmayınızz yüz bölgesine.ve lazere giderken daha önceden almıssanız ağdayla tekrar ağdayla alarak 5.günü gidin hiç ağda vurmamıs iseniz makasla boyunu kütültmeye calısın.ne kadar tüy kısa olursa o kadar rahat bulur lazer ışını kılın siyah kökönüü
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2012       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bendede cene altinda tuylenmeler var analizler temiz cikdi dokdor hic biseyin yok dedi.tedavisiz lazer epilasyon yapsam kecib gidermi?ne olur cavab yazin.
Turkan - avatarı
Turkan
Ziyaretçi
17 Ocak 2012       Mesaj #26
Turkan - avatarı
Ziyaretçi
bendede cene altinda tuyler var analiz verdim hepsi iyi cikdi doktor bişeyin yok dedi.tedavisiz foto epilasyon yapsam faydasi olurmu?benim anem ve ablamdada var.ne olursunuz cevab yazin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2012       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çenemde siyah kıllar çıkmaya başladı ve uzuyo sanırım .hastaneye gitcem ama hangi bölüme gitcem bilniyorum yardımcı olursanız sevinirim.23 yasındayım ve çok rahatsız oluyorum
nicely - avatarı
nicely
VIP VIP Üye
19 Haziran 2012       Mesaj #28
nicely - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
nicely adlı kullanıcıdan alıntı

Öncelikle geçmiş olsun bu kadar büyütülecek bir sorun değil siz doktorunuzla konuşup ona göre epilasyona gidin lazerli epilasyon gayet güzel bir başarı sağlıyor kistinizi de ihmal etmeyip kontrol altına alınmasının faydası var eğer büyüme yapar ise ona göre doktor sizi amelyata alabilir sakıncalı ise sorununuz hormonlarla ilgili ve size tavsiyem doktor denetimi altında lütfen ilaç kullanın çünkü herkesin bünye ve yapısı farklıdır unutmayın.

yüz bölgesine lazer epilasyon yaptırmak her insanda farlı tepki veriyor ve güneşli yaz aylarında kesinlikle epilasyon yaptırmayınız bunun yanı sıra çok iyi bir şekilde güneş koruyucu kremler kullanmalısınız yüz bölgesine iğneli epilasyon daha uygundur fakat çok iyi yapan bir yerde yaptırmalı doktora danışmalısınız
Birbirimize tutundukça ;Bıçakların ucu kapanacak.. ~Smiley9TenderMsn Inlove
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2012       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yüzümde ve çene altımda aşırı tüylenme var ne yapmalıyım
misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
14 Mart 2013       Mesaj #30
misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaklaşık 2 senedir vücudumda kıllanma var ve devlet hastanesinde hormon testi yaptım ama sonuçlar normal çıktı ve ilaç tedavisine bile gerek yok dedi doktor peki neden çıkıyo bu kıllllaaarrr...........