Arama

Konservatuarlar hakkında bilgi verir misiniz? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Ocak 2016 Gösterim: 108.761 Cevap: 76
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Şubat 2012       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
konservatuvara sadece sesle girebilmek mümkün müdür ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mart 2012       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bütün entryleri okudum,büyük bir çoğunluğunun konservatuara girmekle yakından uzaktan alakası yok!Bu kadar kazanıcağınız parayı düşünüyorsanız bu yola baş koymamalısınız arkadaşlar,evet elbette aç yaşanmıyor ama sanat para kaygısıyla yapılmaz.Eğer başarılıysanız iyi kötü bişeyler kazanırsınız muhakkak korkmayın,ha yok ben büyük paralarla uğraşmak istiyorum diyorsanız da bir cast ajansına gidin başvurun,hiç değilse giriş sınavındaki o gereksiz kalabalık ortadan kalkmış olur.Bir opera sanatçısı ayda 1 milyon dolar kazanıyormuş diyorlar,haydi koşturun...Yazık gerçekten ya,konservatuarı öyle amaan çalışmadan mezun oluruz zaten başka biş de yapamıyorum öss de çok zor zaten mantığında değerlendirirseniz büyük bir hüsrana uğrarsınız,hem emeğinize (!),hem de ailenizin parasına yazık.
Sponsorlu Bağlantılar
osman_kys - avatarı
osman_kys
Ziyaretçi
9 Mart 2012       Mesaj #63
osman_kys - avatarı
Ziyaretçi
Meraba Arkadaşlar Benımde Kafamda Soru işaretleri var Bi Türlü Cevap Bulamadım. Benim Açık Lise Kredim 104 192 De Bitiyo. İyi calısırsam 3 döneme yani seneye Lise Bitmiş Olacak.Şimdi 3 Nisanda Askere Gidiyorum Tecil Ettiremedım Açık Düz Lise Oldugundan. 1 Hafta Yüzündende 1 Yıl Erken Gidiyorum Askere Zaten. 12.23.1992 Oldugundan Dogum 1 Hafta Yüzünden 92 Lerle Gidiyorum. Benim Askerden Dönünce Lise Kredimi Tamamlasam Sonra Diplomamı Alıp Sınavlara Hazırlansam Konservatuara Gidemezmiyim ? Yetenek Olarak Piano Orta Derece , ve İyi Derecedede Bağlama Çalıyorum. Nasıl Yapmam Lazım Aydınlatırsanız Sevinirim.Konservatuar İçin Belirli Yaşlar Kaç Neler Yapabilirim ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mart 2012       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bana konservatuar sınavları nedrde
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mart 2012       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
en düşük oyunculukta yani taban puan 210, 215 ve dahada yüksekleri var ama en düşükleri bu puanlar .
------
şimdi bn sizlere bir soru sorucam
bursada hngi konservatuar yerine gidebilirim lise için cewaplarınızı
bekliyorum arkadaşlar .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mart 2012       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben bu sene ygs"ye hazırlanıyorum ve ankarada hacettepede tiyatro eğitimi almak istiyorum ne yapmam ve nereye başvurmam gerekir ? nasıl bir yol izlemeliyim.Mesaj atar yardımcı Olursanız muTLu oLurum .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Nisan 2012       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bursa Büyükşehir Belediyesi Devlet Konservatuarı hakkında bilgi verirmisiniz, tarihçesi felan Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Haziran 2012       Mesaj #68
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
açık lise mezunlarıda konservatuar sınavına girebiliyorlarmı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2012       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Konservatuar bölümünde yabancı şarkı falan varmı mesela ben konservaturaı kazandım tarzım yabancı pop orada varmı hertür? Bide konservatuar okuyan öğrencinin ses olağanüstü güzelse o ünlü bi sanatçı olabilirmi biri cevap versinn !!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ekim 2012       Mesaj #70
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
oyunculuk mezunu iş olanğı nasıl