Arama

Formasyon alma şartları nedir, başvuru merkezleri nerelerde vardır? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Haziran 2014 Gösterim: 95.383 Cevap: 62
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2010       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
büro yönetimi ve sekreterlik mezunuyum formasyon hakkı nasıl alabilirim? Formasyon hakkınnın büro yönetimi bölümlerine verilmediğini öğrendim.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ekim 2010       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb bn tarihi bölümünü terch etcem ek yerlestrmede formasyon alıp öqretmen olmk istiyorum çok mu zor formasyn alp öqretmn olmam Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ekim 2010       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrba arkadaşlar ben üçüncü sınıftayım not ortalamam 2.49 alttan 4 dersim var.bu sene formasyon alamıyorum.yeni şartlara göre bu sene alamzsam bir daha formasyon alamazmışım.ne gelecek sene ne de mezun olduktan sonra.bununla ilgili bir bilgisi olan varsa lütfen söylesin.seneye formasyon alabilirmiyim alamazmıyım???
sabriefe - avatarı
sabriefe
Ziyaretçi
14 Ekim 2010       Mesaj #44
sabriefe - avatarı
Ziyaretçi
jeofızık muhendıslıgı mezunuyum pedogojık formasyon alabılıyormuyum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ekim 2010       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Meraba arkadaslar ben avusturyadan sibel .. türkiye ye kesin dönüs yapmak istiyorum seneye ve turizm ve isletme mezunuyum.
Türkiyede bir dershanede almanca veya ingilizce kurslari vermek istiyorum fakat formasyon gerekli oldugunu duydum.
Dershanalerdede gereklimi? Gerekliysede bunu nasil ve nerde yapabilirim.

Saygilarimla
Sibel
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ekim 2010       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iktisat fakültesi öğrencisiyim bu yıl 4. sınıfı okuyacağım acaba formasyon alabilir miyim ve benim bölümümden ne öğretmeni olur merak ediyorum aslında istediğim branş müzik öğretmenliği ama olabilir miyim bilmiyorum sözel branşlarda olabilir vs. bana yardımcı olun teşekkür ederim yeşilırmak
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2011       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hocam kusura bakmayın rahatsız etmekteyim. ancak ilk 5 gün konu açamıyormuşum ve durumum acil. Benim için bu konuyu açar mısınız?
Hocam açıp link atarsanız inanın büyük sevap işlerisiniz Msn Sad

'

Merhaba;

Erciyes Üniversitesi 4. sınıf öğrencisiyim.
3. sınıfta Erasmus programı ile yurt dışında bulunmamdan dolayı 3. 2 dönem derslerini alamadım. ( Toplamda 10 dersin 5ini aldım, Staj (5 kredi) dahil 5 dersim eksik, onları da bu dönem alacaktım.

Ancak, Staj dersini alamadım, çünkü Yök, Staj dersi alabilmek için 19 kredi şartı ön koşmuş. Yani 19 kredi tamamlamamışsan alamıyormuşsun Msn Confused

Bu doğru mu? Üni'de böyle dediler, ne yapmam lazım, buna benzer bir durum duyan eden var mı? Rica ediyorum yardım edin... Yök'ü arayıp sorabilir miyim?

Bunun içinde 6 ay beklemek, kira parası vermek istemiyorum, rica ediyorum yardım edin Msn Sad '
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mart 2011       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
uluslararası ilişkiler okuorum 3.sınıfım ingilizce öğretmeni olmak istiorum bunun için formasyon almam yeterlimi?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Haziran 2011       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben anadolu üniv. engelliler entegre yüksek okulu işitme engellilerin grafik tasarm bölümü 4 yıllık mezunuyum.acaba formasyon alarak özürlü memur sınavına girerek öğretmen olabilirmiyim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Temmuz 2011       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Fen-Edebiyat Fakültesinde herhangi bir bölüm okuduğum esnada öğretmenlik için formasyon alabilme hakkının kalkması durumu mevzu olduğunda bu çıkan karar beni de kapsar mı yoksa o kararın çıktığı tarihten itibaren üniversiteye girenleri mi kapsar sadece bunu öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkür ederim.