Arama

Ailemle anlaşamıyorum, ne yapmalıyım?

Güncelleme: 27 Mart 2016 Gösterim: 6.716 Cevap: 11
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
31 Aralık 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
ben ailemle anlaşamıyorum ne yapabilirim?
Sponsorlu Bağlantılar
MaRCeLLCaT - avatarı
MaRCeLLCaT
Ziyaretçi
31 Aralık 2008       Mesaj #2
MaRCeLLCaT - avatarı
Ziyaretçi
anlaşamadığnız noktaları tespit ederek karşılıklı çözüm üretmelisiniz ...unutmayın ki aileniz bir ömür ihtiyacını olan anda yanınızda olacaktır ...çözüm üretmek için çaba harcayın derim bennn...
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
BlueNighT
Yasaklı
31 Aralık 2008       Mesaj #3
Yasaklı
Bence aileni bir kenara bırak..

Sana arkadaşların yeter Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Kasım 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 15 yaşında bi gencim annemin vefat etmesi sonucu eve üvey anne geldi ama onunla hiç anlaşamıyoruz babam beni ewden kovdu ne yapmalıyım
KOD ADI-MARAŞLI
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben annemle hiç iyi geçinemiyorum küçücük bir söz söylesem hemen saygısız oluyorum gercekten bunalıyorum artık bana yardım edın
solinay - avatarı
solinay
Ziyaretçi
19 Ocak 2012       Mesaj #6
solinay - avatarı
Ziyaretçi
Onlar da senin gözünden bakabilmeliler. Bunun için kendimizi doğru zamanda, doğru biçimde ifade etmeli ve iyi bir dinleyici olmayı becerebilmeliyiz. Sorununa böyle yaklaşmanı öneriyorum.Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Nisan 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende hiç anlaşamıyorum 17 yaşındayım hiçbir şekilde benden memnun olmuyor.. İnanın ne yaparsanız apın bir işe yaramıyor helede kızsanız Kolay Gelsn derim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mayıs 2013       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
solinay adlı kullanıcıdan alıntı

Onlar da senin gözünden bakabilmeliler. Bunun için kendimizi doğru zamanda, doğru biçimde ifade etmeli ve iyi bir dinleyici olmayı becerebilmeliyiz. Sorununa böyle yaklaşmanı öneriyorum.Msn Happy

Ailemizin Anlayışı Kıtsa Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ekim 2015       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
öncelikle size teşekkür ederim böyle bi fırsat verdiginiz için babam annesiyle kardeşiyle bacısıyla 25 senedir dargın annesini dövmüş evden atmış babam ben ise küçük yaşlardan bu tarafa sanayide babamın yanında çalışıyorum babamdan yemedigim dayak işitmedigim küfür kalmadı dahası babam tanımadıgım adamlarla birilerine küfür ediyolar adam gelim anneme bacıma küfür ediyordu sürekli babamla bu yüzden tartışıyorduk ve her seferinde beni dövüyordu hemde namaz kılıyodu babam kazandıgım üniversteye bile beni göndermedi paran varsa git dedi canımdan bıktım beni 50 tl haftalıkla yıllarca yanında çalıştırdı senden başka neyim var deyip sonra ben senin baban degilim git babanı bul deyip kovdu üstümede 60.000 tl borç yükledi şimdi babamla mahkemeligiz babam beni şikayet etmiş annemle bacımıda şahit yazdırmış babam küfür ediyodu bi yere kadar dayanabildim öldürmek için bogazımı sıktı vurmadım icki içmedim sigara içmedim babamın bogazına basıp babamın cebinden para almadım ne yaptıysamda yaranamadım böyle bi babaya ne kadar evlatlık yapabilirim 5 aylık evliyim hanımımı benimle evlendigine pişman ettiler çocuklugumdan bu tarafa her günüm isyanla geçti hep ölmeyi istedim suan babam 30.000 tl ye araba aldı ben hanımımı hastaneye götüremiyorum çalışıp kazandıgım paraları elimden aldı ne yapabilirim
Son düzenleyen ahmetseydi; 19 Ekim 2015 12:48 Sebep: Sansürlenen kelimeler silindi.
jupit88 - avatarı
jupit88
Ziyaretçi
20 Ocak 2016       Mesaj #10
jupit88 - avatarı
Ziyaretçi
Nerden başlasam bilmiyorum.ailemle aram hiç iyi değil.Kardeş dediğim insanlar sürekli bir düşmanlık içerisinde bana.3 Kardesız.En büyük olan babama karşı olan harcamalarımdan şikayetçi yok işte sen bu kadar para harcattın şu kadar gereksiz ama kendisinin evlenip iş kurması için babam ona yardımcı olmuştu hem de büyük oranda.Ben de ona bunları dile getirince küstük gitti.Diger abim milletin içinde yok adam değilsin yok şöyle hiç desteklemez bende bir gün kızddım sen nesin peki adam mısın dedim onlada küstük.Babam zaten sinirli bir adam yani köpürür durur dışarıdada aynı evdede milletlede iyi geçinemez.Durup durup bir gün bana patladı bende altta kalmayı hayatta sevmem bende ona bağırmaya başladım ciddi bir tartışma yaşadık onlaada küstük.Annem geçenlerde bir tek sen haklısın zaten senden başka sorun çıkartan yok felan bende onlada tartıştım onlada küstük.Şimdi üniversiteye gidicem seneye inşallah bu sene kazanırsam ama bunlar beni izmir de özel'e vercekler yani yine yakınlarında olurum ki uzakta olsam bile onların parasını yemek artık zoruma gidiyor evden gitmek istiyorum herşeeyden soğuttular beni hepsi üstüme geliyo bende sert çıkınca altta kalmayınca kötü ben oluyorum.birkaç işyerine gittim sordum yatılı eleman çalıştırıyorlar ağır işler ama başlangıç için başka şansım kalmadı gibi.Ne yapcam bilmiyorum sizden de fikir almaya geldim.