Arama

Bu durumda ne yapmalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Aralık 2011 Gösterim: 2.808 Cevap: 4
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Kasım 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Iyi akşamlar. Son 4 gündür feci şekilde gribim 2 gündür " YEŞİL " balgam cıkartmaya başladım. Dün yattım tam 20 saat uyumuşum kalktığımda çarşafımda az olmayan bir miktarda kan vardı ve ağzım kan kokuyodu. Yüzümü yıkadım ve burnumu sildim inanilmaz derecede kan aktı. Göğsümü ovuşturduğumda canım cok acıyor. Ara ara çok halsiz kalıyorum gözlerim görmücek kadar bulanıklaşıyo olduğum yerden kalkamıyorum. Yarından önce hastaneye gitmem çok zor ne yapmam gerek?
EN İYİ CEVABI sade verdi
ıhlmur ayva kabuğu ve çekirdeği kabuk tatçın koyup kaynatın ve içine bol limon sıkın tatlandırmak isderseniz bikaşık bal koyun sıcak sıcak için ve en önemlisi terleyin bunuda şu şekilde yapabilirsiniz bi kaşık kara biber yutun sabaha bişeyiniz kalaz
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
20 Kasım 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Iyi akşamlar. Son 4 gündür feci şekilde gribim 2 gündür " YEŞİL " balgam cıkartmaya başladım. Dün yattım tam 20 saat uyumuşum kalktığımda çarşafımda az olmayan bir miktarda kan vardı ve ağzım kan kokuyodu. Yüzümü yıkadım ve burnumu sildim inanilmaz derecede kan aktı. Göğsümü ovuşturduğumda canım cok acıyor. Ara ara çok halsiz kalıyorum gözlerim görmücek kadar bulanıklaşıyo olduğum yerden kalkamıyorum. Yarından önce hastaneye gitmem çok zor ne yapmam gerek?

Çok geçmiş olsun ancak sağlıkla ilgili konularda doktora yönlendirmekten başka vir şey yapamıyoruz.Bence herhangi bir hastanenin acil servisine gidin.
Sponsorlu Bağlantılar
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
17 Ağustos 2011       Mesaj #3
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

özel bi kurumda 3 yıldır çalışıyorum ben istemediğim halde benim çalıştığım şube yi değiştirdiler ve diğer şubeye transfer yaparken maaşımı düşürdüler bunu yapmaya kanuni olarak hakları varmı yapabileceğim bi şey varmı üstelik 3 yıldır mesai de almadan mesai yaptım karşılığında da muavafakatname imzalatıyolar kendi rızamla mesai ye kalıyorum diye. Yeni şube evime de uzak servis ücreti de veriyorum

Öncelikle Çalışma Bakanlığına şikayette bulunabilirsiniz, ayrıca mesai için imza atarken aklınızda olsun imzanın hemen üstüne i.k yani(imza kayıt)küçük olcak şekilde yazarsanız zorunlu olarak imza attığınız için bir hak talep edemezler.
Rapunzel - avatarı
Rapunzel
Ziyaretçi
3 Ekim 2011       Mesaj #4
Rapunzel - avatarı
Ziyaretçi
Benim ismim GONCA.
Ben gribim.Yatağa yatınca burnum tıkalıyor.Nefes alamıyorum.2 adımlık atacak halim yok.İlk günden fenalaştım.Şurup da içmek istemiyorum.Şurup içince iyileşiyorum ama midem bulanıyor.Grip olduğumda hemen uykum geliyor ama uyuyamıyorum.Grip olduğumda gözüme uyku girmiyor.Sabahları erkenden uyanıyorum.Kış gelmeden hemencicik grip oldum.Halama kalmaya gitmiştim.Oraya giderken hiçbirşeyciğim yoktu.Ordan gelince burnum akmaya başladı.Kış geliyor.Acıkıyorum.AMA zor YUTKUNUYORUM.Geceliyim çok ama çok susaMIştım.Su içecektim.Yutkunamadığımdan zar zor içebildim suyu.Gün geçtikte yataktan kalkamıyorum.Ben öğrenciyim.Okula gitmem gerek.Acaba bana,benim çabucak düzelmem,şu gip olayından atlamam için bana ne önerirsiniz?Msn HappyBen,bu yıl toplam üç kere grip oldum.Grip hastalığından nefret ederim.Burnumun içini yıkyoprum.Tam yatağa yatacakken gene burnum doluyor.
sade - avatarı
sade
VIP hazan
9 Aralık 2011       Mesaj #5
sade - avatarı
VIP hazan
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
ıhlmur ayva kabuğu ve çekirdeği kabuk tatçın koyup kaynatın ve içine bol limon sıkın tatlandırmak isderseniz bikaşık bal koyun sıcak sıcak için ve en önemlisi terleyin bunuda şu şekilde yapabilirsiniz bi kaşık kara biber yutun sabaha bişeyiniz kalaz