Arama

Okul için uygun saç modeli nedir? - Sayfa 20

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Mayıs 2015 Gösterim: 168.181 Cevap: 267
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Aralık 2011       Mesaj #191
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bunları hiç anlamadım yardım edinnnnnn ama benim bildiğim bir saç modeli var tektük

Sponsorlu Bağlantılar
1:önce saçını ıslatıp tara sonra tepeden bağla kuyruğunu ikiye ayır ve döndürmeye başla..... ucuna toka takıp bağla

2:kuru saçını hızlıca tarayıp arkasını kabart ardından tel tokayla alt taraftan arkayı kabartığın yeri daha belirgenleştir önüne iki kahkül çıkar ve taç tak

3:spreyi alıp bolca aralarına felan sık daha sonra ellerinle eşele üstünden kabarıklık bozulmayacak şekilde tara üzerine gül alıp tel tokayla (gül küçük)sabitle sizde bana yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2011       Mesaj #192
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar yukardakileri uygularsanız bu yaşta saçlarınız çürür zaten topuz istiosanız dağınık topuz yapın çok güzel duruyo saçınızı normal topuz yaparken birbirine doluyarak yapabilirsiniz 1 dakika sürer
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2011       Mesaj #193
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence saçınızı havadan toplu olarak baglayın sonra tokalarla süsleyin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2011       Mesaj #194
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim saçlarım aşırı kıvırcık.Bu nedenle açık bırakınca aşırı kabarıyor ama en tepeden toplayıp joleleyince müthiş duryo bide kabarıksa.bence hepiniz deneyin veye üsten yarısını alıp bağlayın kalan tarafınıda açı bırakın ve papatya şeklinde tokalarla taç yapın en üste okulda kızmıyorar çokda havalı duruyo hepiniz deneyin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2011       Mesaj #195
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim saçım ne kısa ne uzun açık bırakamıyorum okul izin vermio bide toplanmıyor her yerden çıkıyor tok takınca büsürü oluyor ya bi çözüm söyleyin acil lütfen !!! Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2011       Mesaj #196
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkaadaşlar benim kulaklarım kepçe ve saaçlarım da belime yakın yhani sırtımda. lütfen bana yardımcı olun saçlarımı salınca çok güzel oluyor ama okulda salamıoruz kulaklarımı saklıcak basit ve bakım kremi jöle gbi şeyler kullanmadan yapılabilecek saç modelleri arıyorum YARDIMCI OLUN LÜTFEN FİKİRLERİNİZİ MERAK EDİYORUM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Aralık 2011       Mesaj #197
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
saçınızı önden ikiye ayırın ve önden bir tutam saçı maşa yaparak bırakın sonra saçını at kuyruğu yapın ve şirin tokalr takın 2 dknızı alır ve herkezin gözü üstünüzde olur
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ocak 2012       Mesaj #198
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SLM BN PINAR RESİMLİ YOLLARSANIZ DAHA İYİ OLACAK BY BY
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2012       Mesaj #199
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben hergün saçımın aynı olmasından sıkıldım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ocak 2012       Mesaj #200
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lütfen arkadaşlarrr resim koyunn böyle olunca pek anlamadımm.bende her gün at kuyruğu yapıyorum.ama sıkıldımm