Arama

Okul için uygun saç modeli nedir? - Sayfa 9

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Mayıs 2015 Gösterim: 168.124 Cevap: 267
Leading_angel - avatarı
Leading_angel
Ziyaretçi
26 Ocak 2011       Mesaj #81
Leading_angel - avatarı
Ziyaretçi
ben 11 yaşında 6.sınıf öğrencisiyim okulda saçlarımızı düzgünce dağınık olmadan örememizi istiyolar aksi tattirde disipilin cezası veriliyor bende disiplinlik olmamak için saçımı örüyorum fakat hoş bir görüntü olmuyor bana güzel ve hocaların kızmadığı bi saç modelinizi gönderirmisiniz ? Lütfen Msn Cry
Sponsorlu Bağlantılar
yahşi - avatarı
yahşi
Ziyaretçi
27 Ocak 2011       Mesaj #82
yahşi - avatarı
Ziyaretçi
Saçın her zaman düz olmasın ara sıra kabart bn cumaları genelde kabartıp spreyliyorm Msn Grin

Sponsorlu Bağlantılar
örnek Msn Tongue

Okul için uygun saç modeli nedir?

yapılışı:

Okul için uygun saç modeli nedir?

yapılışı:
http://www.youtube.com/user/fayeious#p/u/10/9GB5KnaIlWU

Yorum (1) Yorum yaz! Etiketler : okul için saçlar,okul saç modelleri,hacimli saçlar,saçını kabart,okul saçlarım
Yarısını sal!

11/29/2009 ·

Saçını her zaman hepsini toplama önlerini topla arkasını bırak hem cici olsun hmde işlerini yapmana engel olmasın!

örnek Msn Tongue

Okul için uygun saç modeli nedir?Okul için uygun saç modeli nedir?Okul için uygun saç modeli nedir?
yukardaki saçı bn yptm millet bayıldı Msn Grin
İşte yapılışı :

Okul için uygun saç modeli nedir?Okul için uygun saç modeli nedir?

Yorum (0) Yorum yaz! Etiketler : okul saç modelleri,yarı salık saç,okul saçları,okuldaki saçım,lise saç modelleri

At kuyruğu yap!

At kuyruğu çok klasik olsada bence çok hoş görünen toplu rahat bi saç modeli. Ben genelde at kuyruğunu yndan yapıorm çok cici oluo Msn Grin arkadan tplaınca daha bi sportik oluo Msn Grin

İşte bi kaç örnek sürüsüne bereket Msn Tongue (yhinee kafie xD)

Okul için uygun saç modeli nedir?Okul için uygun saç modeli nedir?Okul için uygun saç modeli nedir?

Bi kaç ta yandan at kuyruğu =)

Okul için uygun saç modeli nedir?Okul için uygun saç modeli nedir?Okul için uygun saç modeli nedir?Okul için uygun saç modeli nedir?

yani basit sayılırMsn WinkMsn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2011       Mesaj #83
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence okul için en uygun saç modeli normal arkadan bağlamakdır. topuz yapmak,balıksırtı veya normal örmekdir.
SevgiÇiçeği - avatarı
SevgiÇiçeği
Ziyaretçi
27 Ocak 2011       Mesaj #84
SevgiÇiçeği - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Keten Prenses adlı kullanıcıdan alıntı

sanırım belikMsn Happy yani iki örgü..

Arkadaşın dediği çok doğru iki örgü gider
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2011       Mesaj #85
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben ortab 3 e gidiyorum da biraz havalı saç modelleri lazım ççoookkk acil ne olursunuz yardım edinMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2011       Mesaj #86
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn saçlarımı tarak kullanmadan ellerimle tarıyorum ve başımı eğerek saçlarımı güzelce bir araya getiriyorum gelişi güzel bi tokayla özellikle şu yeni moda makarna toklar süper oluyor topuz yapıyorum daüınık arlardan kılçıklar çıkarın perçemlerinizi sağ tarafa doğru kıvırarak toplayın inanamazsınız süper oluyor..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2011       Mesaj #87
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar bişi sorucam okul eğitim yuvasıdır Msn Grin her ana uygun yapın saçınızı çok uğraşmayın çünkü uğraşınca daha beter oluyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2011       Mesaj #88
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben 8.sınıfa gidiyorum saçlarım fazlasıyla dalgalı okulda saçı açık bırakmaya kızıyorlar düzleştirme şansım yok hergün at kuyruğu yapmak istemiyorum lütfen acil yardım edinnnnnnnnn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2011       Mesaj #89
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
istediğim şeyi bulamıom saçlarım çok berbat ve 8. sınıfa gidiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2011       Mesaj #90
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kolay saç modelleri ama en iyisi doğalıyla bırak ve bir toka tak alsana saç modeli zaten kimseye sormanıza gerek yok kolay siz bulun yapın ne gerek var yani..........