Arama

Site nasıl kurulur?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Haziran 2013 Gösterim: 17.287 Cevap: 40
Unregistered - avatarı
Unregistered
Ziyaretçi
4 Ocak 2009       Mesaj #1
Unregistered - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar sitenin nasıl kurulduğunu yazarmısınız?
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Ne tür bir site açacağına karar ver. Açacağın siteyle ilgili detaylı araştırma yap.

Sponsorlu Bağlantılar
Bir hosting ve domain al...

Hazır forum scriptleri ve site scriptleri var onları kullanabilirsin. Dersenki ben kendim yapıcam o ayrı.

Site adı ve server hosting aldıktan sonra bir ftp proğramıyla site içeriğini aktarman gerekiyor ve diğer ayarlamaları yaptıktan sonra siten hazır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ocak 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Ne tür bir site açacağına karar ver. Açacağın siteyle ilgili detaylı araştırma yap.

Sponsorlu Bağlantılar

Hazır forum scriptleri ve site scriptleri var onları kullanabilirsin. Dersenki ben kendim yapıcam o ayrı.

Site adı ve server hosting aldıktan sonra bir ftp proğramıyla site içeriğini aktarman gerekiyor ve diğer ayarlamaları yaptıktan sonra siten hazır.
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
9 Ocak 2009       Mesaj #3
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
SİTENASIL YAPILIR
Yavru_Aslan - avatarı
Yavru_Aslan
VIP VIP Üye
9 Ocak 2009       Mesaj #4
Yavru_Aslan - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
AngelFRANTIX adlı kullanıcıdan alıntı

Üstte Yazıyo Bakınız
Lord.iz - avatarı
Lord.iz
Ziyaretçi
10 Ocak 2009       Mesaj #5
Lord.iz - avatarı
Ziyaretçi
hehe paraya kıyarsanız herhangi bir web master yada web tasarım işi yapan birine istediğiniz tür web sitesini kurdurabilir (ücretiyle bende kurabilirim) veya tr.gg veya blogspot benzeri ücretsiz hizmet veren sistemlere kayıt olarak pekde uğraş istemeyen sizi tatmin edecek web sayfanızı veya blog sayfanızı oluşturabilirsiniz...

ücretsiz olarak radyo yayın hizmetine kayıt olarak radyo yayını yapabilir, blog alarak kendi blog sayfanızda yazılar yazabilir, ücretsiz forum sistemlerine kayıt olarak ücretsiz sınırlı forumlarınızı oluşturabilirsiniz...tabi ücretsizler hiçbir kullanıcıyı tam olarak tatmin etmez işi hem ticari hemde görsel boyutta kaliteli yapmak istediğinizde işin içine maddi imkanları zorlamak dahil olur bu durumdada dikkat edilecek konu web sitesi yaparken sizi yönlendirecek ve yardım edecek kişilerin iyi niyetli olmasıdır ! normal durumlarda web sitesi kurmayı yönetmeyi bilmeyen kullanıcıya yıllık 300 tl mal edilen bir hizmet bu işi bilen ve içinde olan kişilere 100 tlye mal olabilmektedir bu nedenle ücretli bir site sahibi olacaksınız çok iyi araştırma yapın ve ne yapacağınıza iyi karar verin..
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
14 Ocak 2009       Mesaj #6
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Web sitesi kurmak için ne yapılmalıdır?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ocak 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Domain (Site adresi) // Sunucu // Site içeriği için sayfalar...
AAGAHH - avatarı
AAGAHH
Ziyaretçi
24 Temmuz 2009       Mesaj #8
AAGAHH - avatarı
Ziyaretçi
BEDAVA SİTE NEREDEN KURULUR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Eylül 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

kendime nasıl site kurabilirim

bana ait bir sitem olsun istiyorum bu işide ben yapmak istiyorum acaba site nasıl kurulur cevaplarsanız yardımcı olursanız memnun olurum
saygılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Aralık 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nasil site kurabilirim,benim siteme nasıl resim yüklerim