Arama

Dudak şişmesi neden olur, nasıl tedavi edilir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Ağustos 2015 Gösterim: 269.062 Cevap: 89
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Kasım 2009       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
alt dudağımın sağ tarafı bilmediğim bi nedenden dolayı şişti ve gün geçtikçe daha da şişiyo.görüntüsü de çok kötü.sizce bu neden olur ve ne yapmalıyım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Kasım 2009       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
alt dudağımın sağ tarafı bilmediğim bi nedenden dolayı şişti aslında uçuk gibi bişi ama görünümü çok kötü sizce bu neden olmuştur ve geçmesi için ne yapmam gerekir
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir judocu - avatarı
Misafir judocu
Ziyaretçi
9 Aralık 2009       Mesaj #23
Misafir judocu - avatarı
Ziyaretçi
slm benim dudaklarım aşırı kaşınıyor, şişiyor (alt ve üst ) çoğunlukla alt duaklarım oluyor. bazen su topluyor bazende iltihap topluyor .çok şidetli kaşıntı oluyor neredeyse dudaklarımı kesmem geçiyor aklımdan 3 yıldır doktorlara gidiyorum.doktorların yazdığı hiç bir ilaç bir işe yaramadı periz de kalıyorum fayda etmiyor fayda eden ilaç en fazla 3 gün etki ediyor daha sonra oda bir etki göstermiyor ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim aynı zaman da bu askeriyede başladı ve askeri hastahaneyede devamlı gitiim.........
_KleopatrA_ - avatarı
_KleopatrA_
Ziyaretçi
9 Aralık 2009       Mesaj #24
_KleopatrA_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

alt dudağımın sağ tarafı bilmediğim bi nedenden dolayı şişti ve gün geçtikçe daha da şişiyo.görüntüsü de çok kötü.sizce bu neden olur ve ne yapmalıyım

Alıntı

alt dudağımın sağ tarafı bilmediğim bi nedenden dolayı şişti aslında uçuk gibi bişi ama görünümü çok kötü sizce bu neden olmuştur ve geçmesi için ne yapmam gerekir

Alıntı
Misafir judocu adlı kullanıcıdan alıntı

slm benim dudaklarım aşırı kaşınıyor, şişiyor (alt ve üst ) çoğunlukla alt duaklarım oluyor. bazen su topluyor bazende iltihap topluyor .çok şidetli kaşıntı oluyor neredeyse dudaklarımı kesmem geçiyor aklımdan 3 yıldır doktorlara gidiyorum.doktorların yazdığı hiç bir ilaç bir işe yaramadı periz de kalıyorum fayda etmiyor fayda eden ilaç en fazla 3 gün etki ediyor daha sonra oda bir etki göstermiyor ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim aynı zaman da bu askeriyede başladı ve askeri hastahaneyede devamlı gitiim.........

Uzmana görünmeniz gerekmektedir.Ne desek doğru olmayacaktır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Aralık 2009       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
genellikle gece yeterken dudaklarım kaşınıyor ve sabaha feci şişiyor aynı zamanda dilim parçalanıyor ve pişmiş gibi kızarıyor ku kaşıntı burun ve çeneme kadar yayılıp kesikler oluşuyor son 4 aydır özellikle sağ gözümde aynı anda kaşınıp balon gibi şişiyor hiç bir ilaç etki etmiyor yaralar geçsede izi kalıyor mor ve beyaz lekeler oluşuyor ve bi zaman sonra aynı yerden yine başlıyor lekelerimide yok edemiyorum lütfen bi çözüm yolu gösterin,teşekkür ederim
_KleopatrA_ - avatarı
_KleopatrA_
Ziyaretçi
23 Aralık 2009       Mesaj #26
_KleopatrA_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

genellikle gece yeterken dudaklarım kaşınıyor ve sabaha feci şişiyor aynı zamanda dilim parçalanıyor ve pişmiş gibi kızarıyor ku kaşıntı burun ve çeneme kadar yayılıp kesikler oluşuyor son 4 aydır özellikle sağ gözümde aynı anda kaşınıp balon gibi şişiyor hiç bir ilaç etki etmiyor yaralar geçsede izi kalıyor mor ve beyaz lekeler oluşuyor ve bi zaman sonra aynı yerden yine başlıyor lekelerimide yok edemiyorum lütfen bi çözüm yolu gösterin,teşekkür ederim

Doktora görünmelisiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2009       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim bu sabah kalktığımda üst dudagım şişti saat 2de dershanem var dershanede ilk günüm nasıl gidecegim bilmiyorum nasıl gecırebılırım gıdene kadar lütfen yardım edin!!!
_KleopatrA_ - avatarı
_KleopatrA_
Ziyaretçi
27 Aralık 2009       Mesaj #28
_KleopatrA_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

benim bu sabah kalktığımda üst dudagım şişti saat 2de dershanem var dershanede ilk günüm nasıl gidecegim bilmiyorum nasıl gecırebılırım gıdene kadar lütfen yardım edin!!!

Doktora görünmelisiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ocak 2010       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dudağım gözlerime doğru şişiyor bunun için ne yapmalıyım

dudağım gözlerime doğru şişiyor bunun için ne yapmalıyım acilllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
Son düzenleyen Misafir; 1 Ocak 2010 20:19 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ocak 2010       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dudaklarım gözlerime doğru şişiyor ne yapmalıyım acillll cevap