Arama

Vücut kaşıntısının sebepleri neler olabilir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Nisan 2015 Gösterim: 83.341 Cevap: 46
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Şubat 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hastamız şeker hastası,şekeri kontrol altında.Ancak sonzamankarda vücudunda kızarıklık olmadan şiddedtli kaşınmalar başladı.İnsilüne bağlı olabilirmi?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
büyük ihtimalle kurdeşendir sevgili aysuncum,bende de vardı HİTRİZİN hap kullandım geçti.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mart 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben doktora 3 defa gittim bana alerji hapı verdi hapları kullandığım zaman hiçbirşeyim yok ama haplar bittiğinde tekrar nüksediyor bende kızarma yada şişlik yok yalnız elimle bir yeri kaşıdığımda orada kırmızı bir renk alıyor nedeni olabilir? gittiğim ******** doktor her seferinde yanliş haplar veriyor kan testini yaptım kanda temiz çıktı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mart 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

vucutta kizariklik ve kasinti

ilaç kullanıca kaşıntılar ve kızarıklıklar geçiyor ama ilaç bitince tekrer başlıyor cevabınızı bekliyorum .arzederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mart 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
butun vucudum kasınıyor kasınan yerler kırmızı kırmızı kabarıyor neden acaba
Alıntı

vucutta kizariklik ve kasinti

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Nisan 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
vucutta kızarıklık var mısket buyuklugunde karın bolgesın de 4 tane var bıde ayagımda yenı çıkıyo hafıf kızarılık ustude hafıf pul pul bunun için ne yapmalıyım ialç yazarsan sevırım şimdiden tşk ler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mayıs 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb heryerim kabarıyo şişiyo doktora gittim iğne vuruldum ilaç yazdı kullandım bi faydası olmadı çok kötü durumdayım ne yapabilirim?
ümüt - avatarı
ümüt
Ziyaretçi
28 Haziran 2010       Mesaj #18
ümüt - avatarı
Ziyaretçi
sırtım ve bacaklarım da özellikle banyodan sora veya terledimde iğne batarcasına bih his oluşuyor 20 30 dakika sürüyor nedeni neye bağlı olabilir yardımcı olursanız cvp larsanız sevinirim şimdiden teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benimde aynı vücudum bazen yüzüm bacaklarım her tarafım acaip kaşınıyo kırmızı lekeler ve kabarıklar olşuyo ne yapacağımı bilmiyorum.Yaklaşık olarak 3 aydır böyle.sebebi ne kaşıntının lütfen cvp yazın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ağustos 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar yedıklerınıze dıkkat edın...
kendınızı bı takıp edın ornegın çıkolata yedıkten snr oluyomu yumurtadan sutten snr veya bazı meyve veya sebzelerı yedıkten snr oluyomu?eger ki farkedersenız doktora solersınz.oda ılaç takvıyesınde bulunur.bende ole oldu ve artık kızarıklık kaşıntı olmuyor.
ama illaki doktora gidin sonra.