Arama

Vücut kaşıntısının sebepleri neler olabilir? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Nisan 2015 Gösterim: 83.380 Cevap: 46
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mayıs 2011       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
vücüdumum herr yeri kaşınıyor kırmızı oluyor sivilce gibi şeyler çıkıyor ne yapmam gerekir :????????
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mayıs 2011       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeş eczanede zehir tableti var adı PREMASOL ondan al 1 litre suya at erisin suyun rengi kırmızı olurı vişne suyu gibi olur onu vücuduna sabah akşam sür üzrinede alerji merhemi sür allahın izniyle 4 günde tamamdır (nuri)
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Haziran 2011       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aysun hanımın anlattıgı belirtiler bende de var. genelde sıcak havada yoruldugum zaman veya kendımı kastıgım bunaldıgım zaman hemen vucudumda suratım harıç kızarıklıklarla beraber kasıntı oluyor. guatır supesı ıle doktora gıttım ultrason sonucunda herangı bır rahatsızlıgımın olmadıgı goruldu. sıze sorum acaba alerjık bır durum mu? yoksa ciğerden dolayı ılerı gelen bır rahatsızlık mı? tesekkur ederim. cevabınızı beklıyorum.
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
1 Haziran 2011       Mesaj #34
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

aysun hanımın anlattıgı belirtiler bende de var. genelde sıcak havada yoruldugum zaman veya kendımı kastıgım bunaldıgım zaman hemen vucudumda suratım harıç kızarıklıklarla beraber kasıntı oluyor. guatır supesı ıle doktora gıttım ultrason sonucunda herangı bır rahatsızlıgımın olmadıgı goruldu. sıze sorum acaba alerjık bır durum mu? yoksa ciğerden dolayı ılerı gelen bır rahatsızlık mı? tesekkur ederim. cevabınızı beklıyorum.

Doktor statüsünde değiliz.Sorununuzu uzman bir cildiye hekimine danışmanız gerekir sağlıklı günler ..
Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ağustos 2011       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba bundan yaklaşık 4 5 sene önce inanılmaz bi kaşıntıya yakalandım.gece uyuyamıyordum ve hertarafım kıpkırmızı olmuştu en sonunda doktora gittim ve (bursa ve türkiyenin en iyi doktorlarından hüseyin durmuşlar ) çamaşır biti diyehastalığa yakalandığımı söledi. (Bilmediğiniz yerlerde yatmahyın)biir ay öncesine kadar bi arkadaşlımın evinde kalmıştım durmadan kaşınıyorduı sanırım ordan geçti.hemen iğine verdi gece uyuyabilmem i,çin ve sıkı bir tedaviye aldı tüm çamaşır ve giyisilerini kaynattır dedi. yatak ve çarşaflarını havalandır dedi.kremler sabunlar derken kurtuldum ama şimdide yine kaşıntı var vücudumda kızarııklık olamamsına rağmen nedeni nedir acaba çok merak ediyorum.acaba bi hastalığın belirtisi olabilirmi diye korkuyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ekim 2011       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
vucudumda kaşıntılar oluştu son 1 haftadır sebebi ne olabilir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ocak 2012       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben didem yaklasık 1 senedir vudumun heryerı kaşınıyor ve kızarıklık oluşup intaplaşıyor dr gittim ilk teşiz karaciger yaglanması dendı sonra uyuz tedavisi gordum ama halla gecmedı sizce ne olabılır özellikle gece dahada cok şiddetli kaşınıyor cevabınızı bekliyorum.tessekurler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2012       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sıcaga geldıgım zaman kırmızı noktalar ve kasıntı baslıyor tam 1 dkkA suruyor sonra duruyor ama soguk a geldıgım zaman azda olsa duryor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2012       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende vucumda kaşıntı kabarılık lar vardı tam 9aycektim sonra internetten araştırdım kükürtlü sabun ardan adıgım biridi karan fil suyuiyigeliyor denedin 1günsonra gecti şimdieseriyok bana feyden ulaşapilirsiniz tarifine verrim sezginnnn metinnnnn hotmail com
CeLebRindaL - avatarı
CeLebRindaL
VIP why did you go why
24 Ocak 2012       Mesaj #40
CeLebRindaL - avatarı
VIP why did you go why
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

sıcaga geldıgım zaman kırmızı noktalar ve kasıntı baslıyor tam 1 dkkA suruyor sonra duruyor ama soguk a geldıgım zaman azda olsa duryor

cildinizin sıcağa karşı alerjisi olması lazım yani sıcağa tepki gösteriyor bir doktora görünmenizde fayda var
O Kadar Kalabalik ki Yalnizligim..