Arama

MSN 0x8000ffff hata kodu ve çözümü nedir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Şubat 2013 Gösterim: 30.978 Cevap: 36
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
18 Ocak 2009       Mesaj #11
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
değer atanmamış diyor vede c/ kalsöründeki belirttiğiniz dosyolar mevcut değil
Sponsorlu Bağlantılar
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
18 Ocak 2009       Mesaj #12
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
o kdr uzun yazmışsın ki anlayamadım ama şunu diyebilirim 8,5te o hatayı veriyo zaten.. yüklüyorum kurulumda o hatayı veriyo ama 7,0 yükledim çalıştı
Sponsorlu Bağlantılar
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
18 Ocak 2009       Mesaj #13
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Windows İnstaller 3,1 yüklemes, yapıyorum yüklenirken sorun yaratıyor.
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
18 Ocak 2009       Mesaj #14
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
installeri yükleyince
the system must be restasted before installing the KBB893203v2,to allow some prior file uptade operation to copmlete( these operations were previously schedusly by some other install or uninstall operions)
bu uayrıyı veriyo
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009       Mesaj #15
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Çözüm yollarını birebir uygulamıza rağmen düzelmiyor ise format atmanızı tavsiye ederim... Verdiğimiz çözüm yolları dışında herhangi bir bilgimiz yok malesef.
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009       Mesaj #16
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Şifre bölümünde "Beni hatırla" seçeneğinin işaretini kaldırın ve şifreyi elle girin. Bir kez sorunsuz bir şekilde oturum açtıktan sonra tekrar bu seçeneği aktif edebilirsiniz. Ayrıca Araçlar > Seçenekler > Gelişmiş > Bakım > ekranınde Genel ve HTTP seçeneklerini işaretledikten sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Alıntı
FİDEL1 adlı kullanıcıdan alıntı

Sayın yetkililer mrhblr.

e - maillerime bakmak istedigim zaman aldıgım hatayı ayrıntılı olarak belirtiyor,hiç bir üstadım okumadıgı içinmi yardımcı olamıyorlar inşallah sizlerden bilen bir arkadaşımdan destek alabilirim...

S & S

..
Quo vadis?
BuqeTim33 - avatarı
BuqeTim33
Ziyaretçi
24 Şubat 2009       Mesaj #17
BuqeTim33 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Keten Prenses adlı kullanıcıdan alıntı

Bildiğim Kadarıyla 8000ffff Hatası Windows Update'den Kaynaklanıyor... Windows Live Messenger 9,0 İle Uraşacağına Windows Live Messenger 8,5 Kullanmanı Öneririm... Yapman Gerekenleri Tek Tek Anlatacağım Eğer Uygularsan Sorun Olacağını Zannetmiyorum...Msn Happy

Windows Live Messenger'ı Bilgisayarından Tamamen Kaldır. Windows Live Messenger 8,5 Suite'den; WLM 8,5 Tükçe İndirip Kurduktan Sonra Hiç Açmayın. Ve NeutralizeR'in Yapmış Olduğu Windows Live Messenger 8,5 Final Yaması Var Onu Kurmanızı Öneriyorum. İçerisinde; Reklamlar Yok ve Sınırsız Titreşim Mevcut; WLM 8,5 Final - MsXLaBs İndirin Ve Kurulum'u Yaparken Yama Yapacağınız Messenger'ın Kapalı Olduğuna Emin Olun. Kurulum'u Yaptıktan Sonra Windows Live İnstaller Yüklemesini Yapın Bunun İçin Windows İnstaller 3,1 Gerekiyor Windows'unuz Güncellemeler'e Açık İse Eğer Zaten Bu Sizde Mevcuttur...
Kolay Gelsin...(:

Anaxielia

Dediğinizi yaptım fakat Program Ekle veya Kaldırdan msn ile ilgili programları kaldırın diyor ancak ilgili program yok yardım ederseniz sevinirim...
Saygılar
SEDEPH - avatarı
SEDEPH
Ziyaretçi
24 Şubat 2009       Mesaj #18
SEDEPH - avatarı
Ziyaretçi
beyazz - avatarı
beyazz
Ziyaretçi
24 Şubat 2009       Mesaj #19
beyazz - avatarı
Ziyaretçi
ayni hatayi ben aliyorum... ekle kaldirdan msn ile ilgili herseyi kaldirdim simdi 8.5 kuruyorum daha once 9 vardi. windows live suite idi sanirim program ekle kaldirdaki adi..
VolunteeR - avatarı
VolunteeR
Ziyaretçi
24 Şubat 2009       Mesaj #20
VolunteeR - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
beyazz adlı kullanıcıdan alıntı

ayni hatayi ben aliyorum... ekle kaldirdan msn ile ilgili herseyi kaldirdim simdi 8.5 kuruyorum daha once 9 vardi. windows live suite idi sanirim program ekle kaldirdaki adi..

bu hata alırken hangi msn sürümü kullanıyordun ?

windows live suite eski sürümü olması lazım aşağıdaki linkteki en son sürümdür.
Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206)