Arama

MSN 0x8000ffff hata kodu ve çözümü nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Şubat 2013 Gösterim: 30.916 Cevap: 36
kadir tunç - avatarı
kadir tunç
Ziyaretçi
24 Aralık 2008       Mesaj #1
kadir tunç - avatarı
Ziyaretçi
Şimdiden çok teşekkür ederim msn açamıyoruz yeni sürüm yüklerken hepsi gitti 0x8000ffff veriyor nasıl çözebilirim çok teşekkürler
EN İYİ CEVABI Kral_Aslan verdi
Bunu deneyiniz Windows Installer CleanUp Utility
Sponsorlu Bağlantılar
Kral_Aslan - avatarı
Kral_Aslan
VIP MsXTeam
24 Aralık 2008       Mesaj #2
Kral_Aslan - avatarı
VIP MsXTeam
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Bunu deneyiniz Windows Installer CleanUp Utility
Sponsorlu Bağlantılar
Hayatın ne anlamı var.. Yanımda sen olmayınca....
FİDEL1 - avatarı
FİDEL1
Ziyaretçi
29 Aralık 2008       Mesaj #3
FİDEL1 - avatarı
Ziyaretçi
Windows Live Mail açılıyor Gelenler Kutusundaki ilk sıradaki e-mail düzgün olarak görüntülenebiliyor ondan sonraki e-maillerimin yan sayfasında şöyle bir msj.yazıyor:

İleti görüntülenemedi

Windows Live Mail bu iletiyi görüntülerken beklenmeyen bir sorunla karşılaştı. Bilgisayarınızda belleğin veya disk alanının azalıp azalmadığını denetleyip yeniden deneyin.

Windows Live Mail

Daha sonrada açılan Görevler - Hatalar yazan iki sekmeli küçük pencerede ise aşagıdaki MSJ.alıyorum :

Windows Live Mail istenen iletiyi yükleyemedi.
Konu 'Yani baslik ( TNC-TR )'
Sunucu Hatası: 0x8000FFFF
Sunucu: 'http://mail.services.live.com/DeltaSync_v2.0.0/Sync.aspx'
Windows Live Mail Hata Kimliği: 0x8000FFFF

Sayın yetkililer MSN' e normal olarak baglanıp istedigim gibi konuşup dosya alış verişi yapabiliyorum bana nasıl yardımcı olabilirsiniz acaba şimdiden çok çok teşklr.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
3 Ocak 2009       Mesaj #4
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
FİDEL1 adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Live Mail açılıyor Gelenler Kutusundaki ilk sıradaki e-mail düzgün olarak görüntülenebiliyor ondan sonraki e-maillerimin yan sayfasında şöyle bir msj.yazıyor:

İleti görüntülenemedi

Windows Live Mail bu iletiyi görüntülerken beklenmeyen bir sorunla karşılaştı. Bilgisayarınızda belleğin veya disk alanının azalıp azalmadığını denetleyip yeniden deneyin.

Windows Live Mail

Daha sonrada açılan Görevler - Hatalar yazan iki sekmeli küçük pencerede ise aşagıdaki MSJ.alıyorum :

Windows Live Mail istenen iletiyi yükleyemedi.
Konu 'Yani baslik ( TNC-TR )'
Sunucu Hatası: 0x8000FFFF
Sunucu: 'http://mail.services.live.com/DeltaSync_v2.0.0/Sync.aspx'
Windows Live Mail Hata Kimliği: 0x8000FFFF

Sayın yetkililer MSN' e normal olarak baglanıp istedigim gibi konuşup dosya alış verişi yapabiliyorum bana nasıl yardımcı olabilirsiniz acaba şimdiden çok çok teşklr.

Şifre bölümünde "Beni hatırla" seçeneğinin işaretini kaldırın ve şifreyi elle girin. Bir kez sorunsuz bir şekilde oturum açtıktan sonra tekrar bu seçeneği aktif edebilirsiniz. Ayrıca Araçlar > Seçenekler > Gelişmiş > Bakım > ekranınde Genel ve HTTP seçeneklerini işaretledikten sonra yeniden deneyebilirsiniz.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
HuSaT_SeZaR - avatarı
HuSaT_SeZaR
Ziyaretçi
4 Ocak 2009       Mesaj #5
HuSaT_SeZaR - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Kral_Aslan adlı kullanıcıdan alıntı
abi ya ben o programı download ediyorum sonra açmaya çalışırken ".vbs" dosya uzantısı için bir komut dosyası alt yapısı yok.diyo ne yapmalıyım
fidel1 - avatarı
fidel1
Ziyaretçi
9 Ocak 2009       Mesaj #6
fidel1 - avatarı
Ziyaretçi
@ NeutralizeR mrhb.
Tavsiyelerini aynen uyguladım eski hata kodu bitti yerine aşagıdaki hatayı almaya başladım :

Hotmail(fidel.35)hesabı için iletiler gönderilip alınamıyor.POP3 ana bilgisayarı bulunamadı.Lütfen sunucu adını dogru girdiginizden emin olun .

Sunucu : POP 3
WİNDOWS Live Mail Hata Kimligi: 0x800CCC0D
Protokol: POP 3
Baglantı Noktası : 995
Güvenli(SSL).Evet
Yuva Hatası : 11001

İnşallah acele yanıtlarsınız şimdiden çok çok teşklr.

S & S
FİDEL1 - avatarı
FİDEL1
Ziyaretçi
12 Ocak 2009       Mesaj #7
FİDEL1 - avatarı
Ziyaretçi
Sayın yetkililer mrhblr.

Aşagıdaki verdigim linkte e - maillerime bakmak istedigim zaman aldıgım hatayı ayrıntılı olarak belirtiyor,hiç bir üstadım okumadıgı içinmi yardımcı olamıyorlar inşallah sizlerden bilen bir arkadaşımdan destek alabilirim...

https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/220451-msn-0x8000ffff-hata-kodu-veriyor-nasil-cozebilirim-2.html

S & S
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
18 Ocak 2009       Mesaj #8
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar çok acil yardıma ihtiyacım var..msn 9.0 ı yüklerken sorun oldu ve 8.5 dahil olmak üzere pc im msn programını çalıştırmıyor ve yüklediğimde
sistem hatası ayrıltılar
kod:0x8000ffff
açıklama: çok zararlı hata diyo
lütfen bi bakın Msn Sad((
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009       Mesaj #9
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
1. C:\windows\winsxs klasörüne gidelim
2. Klasör içerisine pending.xml ve pending.grl dosyaları mevcutsa dosyaların
sahipliğini alarak silelim
3. Başlat Çalıştıra regedit yazalım ve açılan kayıt defteri penceresinde
HKEY_LOCAL_MACHINE\COMPONENTS anahtarına gelelim.
4. Aşağıda belirtilen değerler varsa yedeğini alıp silelim.

(Microsoft.com)
Quo vadis?
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009       Mesaj #10
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Bildiğim Kadarıyla 8000ffff Hatası Windows Update'den Kaynaklanıyor... Windows Live Messenger 9,0 İle Uraşacağına Windows Live Messenger 8,5 Kullanmanı Öneririm... Yapman Gerekenleri Tek Tek Anlatacağım Eğer Uygularsan Sorun Olacağını Zannetmiyorum...Msn Happy

Windows Live Messenger'ı Bilgisayarından Tamamen Kaldır. Windows Live Messenger 8,5 Suite'den; WLM 8,5 Tükçe İndirip Kurduktan Sonra Hiç Açmayın. Ve NeutralizeR'in Yapmış Olduğu Windows Live Messenger 8,5 Final Yaması Var Onu Kurmanızı Öneriyorum. İçerisinde; Reklamlar Yok ve Sınırsız Titreşim Mevcut; WLM 8,5 Final - MsXLaBs İndirin Ve Kurulum'u Yaparken Yama Yapacağınız Messenger'ın Kapalı Olduğuna Emin Olun. Kurulum'u Yaptıktan Sonra Windows Live İnstaller Yüklemesini Yapın Bunun İçin Windows İnstaller 3,1 Gerekiyor Windows'unuz Güncellemeler'e Açık İse Eğer Zaten Bu Sizde Mevcuttur...
Kolay Gelsin...(:

Anaxielia
Quo vadis?