Arama

MSN 0x8000ffff hata kodu ve çözümü nedir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Şubat 2013 Gösterim: 30.968 Cevap: 36
beyazz - avatarı
beyazz
Ziyaretçi
24 Şubat 2009       Mesaj #21
beyazz - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
VolunteeR adlı kullanıcıdan alıntı

bu hata alırken hangi msn sürümü kullanıyordun ?

Sponsorlu Bağlantılar
windows live suite eski sürümü olması lazım aşağıdaki linkteki en son sürümdür.
Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206)

9u kullaniyordum. Live Mail falan vardi
qwN - avatarı
qwN
Ziyaretçi
2 Mart 2009       Mesaj #22
qwN - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar yardım edin..Windows Live Messenger'in en son Versiyonunu indirdim(2009 olsa gerek)Yükledim.Açarken Hata raporu gönder-gönerme penceresi çıktı..Messengeri silmeyi denedim silmedi..Manual sildim..Geri yükleme falan yaptım..Ve şimdi 8.5 i yüklerken şu hatayı alıyorum..Yardım ederseniz sevinirim..redface
Hata şu:
Sponsorlu Bağlantılar

"Bu yülemede sorun çıktı.Windoes Live Paketi yüklenemedi.
Sistem hatası ayrıntıları:
Kod:0x8000ffff
Açıklama: Çok zararlı hata."

Keşke yüklemeseydim en baştaMSN 0x8000ffff hata kodu ve çözümü nedir?

tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
2 Mart 2009       Mesaj #23
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
qwN adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar yardım edin..Windows Live Messenger'in en son Versiyonunu indirdim(2009 olsa gerek)Yükledim.Açarken Hata raporu gönder-gönerme penceresi çıktı..Messengeri silmeyi denedim silmedi..Manual sildim..Geri yükleme falan yaptım..Ve şimdi 8.5 i yüklerken şu hatayı alıyorum..Yardım ederseniz sevinirim..redface
Hata şu:

"Bu yülemede sorun çıktı.Windoes Live Paketi yüklenemedi.
Sistem hatası ayrıntıları:
Kod:0x8000ffff
Açıklama: Çok zararlı hata."

Keşke yüklemeseydim en baştaMSN 0x8000ffff hata kodu ve çözümü nedir?

8.5'i Yüklemeye Gerek Yoktur Yakında Zorunlu Güncelleme Gelecek 8.1 / 8.5 Kullananlar İçin Direk WLM 2009 Kullanması Mecbur Kalacak. Bunun Çözümü Yakında Bulurlar.

İlk Önce Bu Adımları İnceleyin
Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?
Daha Sonra Windows İnstaller Sürümü Güncelleyin
Yükleme ayrıntıları: Windows Installer 3.1 Redistributable
Yükleme ayrıntıları: Windows Installer 4.5
Windows 32BİT İşletim Sistemi Kullanıyorsanız x86 Yazanı İndirmelisin.

En Son Sürümü İndirip Kurmayı Deneyin Ve İçinde Çıkan Ekstra Paket'leri Yüklemeyi Unutmayın
Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206)

Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009       Mesaj #24
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı:
Bildiğim Kadarıyla 8000ffff Hatası Windows Update'den Kaynaklanıyor... Windows Live Messenger 9,0 İle Uraşacağına Windows Live Messenger 8,5 Kullanmanı Öneririm... Yapman Gerekenleri Tek Tek Anlatacağım Eğer Uygularsan Sorun Olacağını Zannetmiyorum...Msn Happy

Windows Live Messenger'ı Bilgisayarından Tamamen Kaldır. Windows Live Messenger 8,5 Suite'den; WLM 8,5 Tükçe İndirip Kurduktan Sonra Hiç Açmayın. Ve NeutralizeR'in Yapmış Olduğu Windows Live Messenger 8,5 Final Yaması Var Onu Kurmanızı Öneriyorum. İçerisinde; Reklamlar Yok ve Sınırsız Titreşim Mevcut; WLM 8,5 Final - MsXLaBs İndirin Ve Kurulum'u Yaparken Yama Yapacağınız Messenger'ın Kapalı Olduğuna Emin Olun. Kurulum'u Yaptıktan Sonra Windows Live İnstaller Yüklemesini Yapın Bunun İçin Windows İnstaller 3,1 Gerekiyor Windows'unuz Güncellemeler'e Açık İse Eğer Zaten Bu Sizde Mevcuttur...
Kolay Gelsin...(:

Anaxielia
Quo vadis?
muhtaç - avatarı
muhtaç
Ziyaretçi
1 Temmuz 2009       Mesaj #25
muhtaç - avatarı
Ziyaretçi
ya msn nin yeni sürümünü yükledim beyenmedim sildim eskilini yükledim şu hatayı veriyo ox8000ffff bunu nasıl düzeltirim
ozti - avatarı
ozti
Ziyaretçi
1 Temmuz 2009       Mesaj #26
ozti - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
muhtaç adlı kullanıcıdan alıntı

ya msn nin yeni sürümünü yükledim beyenmedim sildim eskilini yükledim şu hatayı veriyo ox8000ffff bunu nasıl düzeltirim

Aşağıdaki link'te sorunuzun cevabı bulunmaktadır..

TIKLAYIN
SorunLuxD - avatarı
SorunLuxD
Ziyaretçi
6 Temmuz 2009       Mesaj #27
SorunLuxD - avatarı
Ziyaretçi
Ya ben yeni bir biLgisayar aLdım en son arkadaşmızın dediği işLemLeri uyguLadım ama yani iLk adımda [b]Windows İnstaller 3,1 i yükLedim ama sonra bir hata uyarısı verdi; "Bu komutu uyguLamak için yeterLi depoLama yeri yok." diyor... LüTfen aciL bir yardım yazabiLir misiniz? Çok aciL... Msn Sad
derdovan - avatarı
derdovan
Ziyaretçi
18 Ağustos 2009       Mesaj #28
derdovan - avatarı
Ziyaretçi
sayın ustadlarım bende de ilk defa başıma geldi windows live mail hata kimliği vermeye başladı hata kodu 0x800ccc0d mail gidiyor gelmiyor nasıl çözecam bilmiyorum sonucu kimligi diyor nasıl değiştirecam lütfen yardımcı olsanız sevinirim şimdiden alaka ve yardımlarınız için tşkler ellerinize sağlık SAYGILAR DERDOVAN
Hi-LaL - avatarı
Hi-LaL
Ziyaretçi
18 Ağustos 2009       Mesaj #29
Hi-LaL - avatarı
Ziyaretçi
0x800ccc0d hata kodunun çözümü nedir?

Alıntı
derdovan adlı kullanıcıdan alıntı

sayın ustadlarım bende de ilk defa başıma geldi windows live mail hata kimliği vermeye başladı hata kodu 0x800ccc0d mail gidiyor gelmiyor nasıl çözecam bilmiyorum sonucu kimligi diyor nasıl değiştirecam lütfen yardımcı olsanız sevinirim şimdiden alaka ve yardımlarınız için tşkler ellerinize sağlık SAYGILAR DERDOVAN

Microsoftun destek sitesinde "0x800ccc0d" hata kodu için aşağıdaki şekilde bir açıklama yapılmış...

Yalnız benim tereddüt yaşadığım bir nokta var ki o da: aşağıdaki makaleye göre bu hata kodu; Outlook Express programında karşılaşılan bir hata. Ancak sizin sorununuzda Outlook Express'ten hiç bahsetmemişsiniz Bilmem Dolayısıyla size farklı bir çözüm önerisi gerekebilir bu konuda
...

Dediğim gibi sizinkisi farklı bi durumsa lütfen bu konu altından belirtiniz ki konuya vakıf diğer arkadaşlarım yardımcı olmaya çalışsın size...İyi günler dilerim Msn Happy

Belirtiler

Outlook Express'te e-posta gönderip almaya çalıştığınızda, Postane Protokolü 3 (POP3) veya Basit Posta Aktarım Protokolü (SMTP) ana bilgisayarınızın bulunamadığını bildiren bir hata iletisi alabilirsiniz (hata kodu 0x800CCC0D). uparrow

Neden?

Bu davranış, bilgisayarınızdaki POP3 veya SMTP sunucu hesabı bilgileri yanlışsa oluşabilir. Hesap bilgileriniz doğruysa, bu davranışın nedeni Internet servis sağlayıcınızla bağlantınızdır; bakım işlemleri gibi nedenlerle e-posta sunucuları kullanılamaz olabilir.

Çözüm

Bu davranışı gidermek için, atanmış e-posta sunucularınız için doğru hesap ayarlarını kullandığınızı doğrulayın. Sunucu bilgilerini ISS'nizden veya yerel ağ (LAN) yöneticinizden edinebilirsiniz. Internet E-posta hesabınızın ayarlarını doğrulamak için:
  1. Outlook'u başlatın.
  2. Araçlar menüsünde, Hesaplar'ı tıklatın.

NOT: Araçlar menünüzde Hesaplar görünmüyorsa, Outlook Express 5 kullanmıyorsunuz demektir.
  3. Posta sekmesinde, e-posta hesabınızın adını tıklatın ve sonra da Özellikler'i tıklatın.
  4. Genel sekmesinde, e-posta adresinizin doğru olduğunu denetleyin.
  5. Sunucular sekmesinde, gelen posta (POP3) ve giden posta (SMTP) sunucuları için e-posta sunucusu bilgilerinin doğru olduğunu denetleyin. Her iki sunucuda da parolanız ve hesap adınız için doğru ayarların bulunduğunu doğrulayın. ISS'nize, sunucunuzda güvenli parola doğrulaması kullanarak oturum açmanız gerekip gerekmediğini ve giden posta sunucunuzun kimlik doğrulaması gerektirip gerektirmediğini sorun.
  6. Bağlantı sekmesinde, kullandığınız bağlantının doğru olduğunu denetleyin. Örneğin, bir LAN veya çevirmeli ağ üzerinden bağlanabilirsiniz. Geçerli bir bağlantınız yoksa, e-posta programınız e-posta sunucularıyla iletişim kuramaz.
  7. Gelişmiş sekmesinde, sunucu bağlantı noktalarınızın doğru olduğunu denetleyin. POP3 sunucular 110 numaralı ve SMTP sunucular 25 numaralı bağlantı noktasını kullanır. Bu bağlantı noktalarının doğru olduğunu denetleyin. Daha fazla bilgi için ISS'nize başvurun.
  8. Tamam'ı tıklatın ve değişiklikleri kaydetmek üzere Kapat'ı tıklatın.

E-Posta Sunucularında Ping Komutunu Kullanma

E-posta sunucusuna ping komutu gönderdiğinizde, e-posta programınız ile sunucu arasında geçerli bir Internet veya LAN bağlantınız olup olmadığını belirleyebilirsiniz. Ping komutu çalışırsa, sunucuya bağlısınız demektir. Ping komutu çalışmazsa, ağ yöneticiniz veya ISS'niz sunucunun ping yanıtları göndermesini engellemiş olabilir ve bağlı olabilirsiniz. Sunucunuza ping komutu göndermek için:
  1. Başlat'ı tıklatın, Programlar'ın üzerine gidin ve sonra MS-DOS İstemi'ni tıklatın. Microsoft Windows 2000'de, Başlat'ı tıklatın, Programlar'ın ve sonra Donatılar'ın üzerine gidin ve Komut İstemi'ni tıklatın.
  2. Komut istemine ping yazın, Ara Çubuğu'na basın ve sunucunuzun adını yazın. Örneğin, sunucunuzun adı "pop3.email.msn.com" ise (tırnak işaretleri olmadan), ping pop3.email.msn.com yazın ve ENTER tuşuna basın.
Ping komutu, sunucuya bir iletişim paketi gönderir ve sunucunun paketi aldığını gösteren yanıt paketini bekler. Ping komutu üç paket gönderir ve sonuçları görüntüler. Ya dönüş paketlerini alırsınız ya da yanıt alınmadan bir zaman aşımı oluşur. uparrow

ISS'nize Ne Zaman Başvurmalı

Ping komutu çalışmazsa, e-posta sunucularında bir sorun olmadığını veya bakım çalışmaları yapılmadığını doğrulamak üzere ISS'nize veya LAN yöneticinize başvurun. uparrow

Daha fazla bilgi

Bu davranış, e-posta sunucunuzla iletişimi engelleyecek biçimde yapılandırılmış bir güvenlik duvarınız varsa da oluşabilir. ZoneAlarm gibi bazı güvenlik duvarı yazılımları, programlarınız ile Internet arasındaki hem gelen hem de giden iletişimleri kısıtlamanıza olanak tanır. Bu gibi durumlarda, e-posta sunucunuzla Outlook iletişimini etkinleştirme konusunda bilgi için güvenlik duvarı yazılımınızın belgelerine başvurmalısınız. uparrow

Bu makaledeki bilginin uygulandigi durum:

• Microsoft Outlook Express 5.5
  • Microsoft Outlook Express 5.01 Service Pack 2
  • Microsoft Outlook Express 5.0
  • Microsoft Outlook Express 5.01 Service Pack 1
  • Microsoft Outlook Express 5.01
  • Microsoft Outlook Express 6.0
    Microsoft Windows Millennium Edition

Bu makalenin orjinali için tıklayınız >> KAYNAK

*************************************************************************** ****

Bir de şunu deneyebilirsiniz:

Alıntı

NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı viewpost

Şifre bölümünde "Beni hatırla" seçeneğinin işaretini kaldırın ve şifreyi elle girin. Bir kez sorunsuz bir şekilde oturum açtıktan sonra tekrar bu seçeneği aktif edebilirsiniz. Ayrıca Araçlar > Seçenekler > Gelişmiş > Bakım > ekranınde Genel ve HTTP seçeneklerini işaretledikten sonra yeniden deneyebilirsiniz.

CWKaaN - avatarı
CWKaaN
Ziyaretçi
29 Ağustos 2009       Mesaj #30
CWKaaN - avatarı
Ziyaretçi
WLInstaller.exe İlginç Hata,az önce son 2009 yapısından aldıgım hatalar sonucunda eski sürüme dönmeye karar verdim,8.5 WLInstaller.exe'yi yükledm ve açtım,Hata verdi.
SS Aşağıdaki gibi.
SS:i144626 msn
Son düzenleyen BrookLyn; 29 Ağustos 2009 10:09