Arama

GTA San Andreas neden açılmıyor? - Sayfa 12

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Ağustos 2015 Gösterim: 91.281 Cevap: 228
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ekim 2011       Mesaj #111
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
crack yaptım arkaşdalar ama yinede gta sanandreası açamıyorm belgerlerimdeki klosörüde sildim pc nin ram:510Mb ram diretctx sürümü 11
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Kasım 2011       Mesaj #112
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben widows 7 vista kullanıyorum internet kafeye gittim oyun dosyalarını yüklerken sürem bitti sizce bu veereceğim dosyalardan hangisi eksik ? (anim,audio,data,gallery,models,readme,texs,usertracks ) bunlar klasörler bitane GXT dosyası var:american gxt diye bi dosya ,5 dll dosyası var:d3d9,eax,ogg,vorbis,vorbisfile diye dosyalar ,1 tane uygulama:gta_sa diye , 1 tane set dosyası var:gta_sa.set diye ,1 tane yapılandırma ayarı var:stream diye ,1 tane ıde dosyası var:peds.ide ,1 tabe b dosyası var:GTASAsf1.b ,2 tane metin belgesi var:okuyunuz,san andreas tr yama v3.0 diye , 3 tane de dat dosyası:pedgrp.dat,sa-ufiles.dat,sa-utrax.dat diye ne olur size zahmet gta san dosyalarınıza bakında bende hangi dosya eksik söleyin ister email atın:ugurkaya1996@hotmail.com adresine isterseni cewap vazabilirsiniz çok ama çok ihtiyacım var teşekkürler Msn Happy dipnot:gta san uygulamasına giriyorum oyun açılmak üzere ekran siyh oluyo sonra hata raporu veriyo gta_san exe çalışmayı durdurdu diye oyuna giremiyorum bile
Sponsorlu Bağlantılar
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2011       Mesaj #113
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben widows 7 vista kullanıyorum internet kafeye gittim oyun dosyalarını yüklerken sürem bitti sizce bu veereceğim dosyalardan hangisi eksik ? (anim,audio,data,gallery,models,readme,texs,usertracks ) bunlar klasörler bitane GXT dosyası var:american gxt diye bi dosya ,5 dll dosyası var:d3d9,eax,ogg,vorbis,vorbisfile diye dosyalar ,1 tane uygulama:gta_sa diye , 1 tane set dosyası var:gta_sa.set diye ,1 tane yapılandırma ayarı var:stream diye ,1 tane ıde dosyası var:peds.ide ,1 tabe b dosyası var:GTASAsf1.b ,2 tane metin belgesi var:okuyunuz,san andreas tr yama v3.0 diye , 3 tane de dat dosyası:pedgrp.dat,sa-ufiles.dat,sa-utrax.dat diye ne olur size zahmet gta san dosyalarınıza bakında bende hangi dosya eksik söleyin ister email atın:ugurkaya1996@hotmail.com adresine isterseni cewap vazabilirsiniz çok ama çok ihtiyacım var teşekkürler Msn Happy dipnot:gta san uygulamasına giriyorum oyun açılmak üzere ekran siyh oluyo sonra hata raporu veriyo gta_san exe çalışmayı durdurdu diye oyuna giremiyorum bile

Bu şekilde eksik dosyaları yerine koyup oyunu çalıştırabilme şansın %10. Oyunu Steam üzerinden 15$'a satın alabilirsin. Ayrıca korsan olarak DVDsini yaklaşık 5 liraya temin edebilirsin ki bunu önermem.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Kasım 2011       Mesaj #114
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bndeki gta san andreasda gta sa.exe ye tklıyorum siyah bi ekran geliyo dha yeni yükledim uha dosyaları falan var yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2011       Mesaj #115
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bende gta sanandreas simgesine tıklıyorum ardından hata raporu verıyor farklı calıstır dedığım zamanda save olmuyoar yardım edermsnz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2011       Mesaj #116
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
oyunun data dosyasındaki dosyaları kes belgelerim gta san andersan içine yapıştı eğer kopyala yaparsan hiç değişmez çalışmazsa kopyaladıgın dosyayı sil ve geri dönüşüm kutusunu boşalt %100çalışır bunların hepsine uydugun halde olmazsa mesaj at
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2011       Mesaj #117
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar gta san andreas vip mod v3 dıye gta var bende gta yı açıyorum bekleme işareti gelıyor sonra bı daha basıyorum hata raporu gelyorr ama gta acık gosterıyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Kasım 2011       Mesaj #118
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bunun sebebi . gtaya mod yüklemekten yada save dosyalarını kaydetmektendir . belgelerimdeki user den gtanın kaydedilen save dosyalarını silin . eğer internetten save dosyası felan indirdiyseniz mutlaka yapar . çünkü bendede olmuştu . bnde araba zıplatmayı geçememiştim . dedim dur ya netten savesini bulim yüklim akıllıyım ya Msn Happy sonra bi yükledim ilkin açıldı oyun ama baktım tam görev bticek gta san.exe. çalışmayı durdurdu çözüm bulunduğunda size haber verecek bilmem ne . gtanın save dosyasında var .. bn save dosyalarını şuan sildim oynuyorum hiç bi takılma yok . hee diyorsanız cd yi yüklediğimden beridir oynayamıyorum . yinede save dosyasınabakın bazı cdciler save dosyalarının yedeğiyle beraber veriyolar yama halinde . onlardada hata çok oluyo . bi çok arkadaşımada olmuştu .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2011       Mesaj #119
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benikide açılmıyor gta san andreas 5 açılmıyor bir el atın nolur tmm..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Kasım 2011       Mesaj #120
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha açılmıyor ekrada hata falan da çıkmıyo unserfileste dosya bilene yok yardım edin knk lar yha o oyunu çok oynamak istiyorum ama olmuyo