Arama

GTA San Andreas neden açılmıyor? - Sayfa 17

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Ağustos 2015 Gösterim: 91.337 Cevap: 228
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Nisan 2012       Mesaj #161
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Gta san andreas açılırken kapanıyor.Hata raporu gönderme geliyor.Hata numarası falan vermiyor.Söylenilen bütün yolları denedim olmadı.Aynı oyun başka bilgisayarlarda çalışıyor.Oyunu kaç sefer kaldırıp kurdum.Bilgisayara kaç sefer format attım.Baş yerlerden gta san andreas'ı indirdim kurdum gene olmadı.
Ben internet kafeciyim benim bilgisayarların hiç bir şekilde gta san andreas'ı açmıyor.Bilgisayara yüklediğim programlardan ya da oyunlardan birisi yüzünden
Sponsorlu Bağlantılar
olmalı.Çünkü gta san andreas oyunundan yada bilgisayarlarımdan olmadığı kanıtlandı.Bence bir çok kişinin sorunu aynı.Bu işi çözecek biri yokmu.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Nisan 2012       Mesaj #162
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
açılmaz çünki nvidia olmadan açılmıyor.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mayıs 2012       Mesaj #163
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Gta'ya giriyorum spreyle logolar felan var basıyorum enter'a menü geliyor önüme menüden oyuna basla diyorum bir menü daha geliyor onada yeni oyun diyorum oyun baslıyor ve orda fracıs halani felan yazıyor hava alanın da çantasını felan koyan video'yu geçmek için yine enter'e basıyorum ekran kararıyor sonra daha çok kararıyor ve gta_sa.exe çalışmayı durdurdu diyor ve altta da sorun için çözüm aranıyor diyor bekliyorum en sonda programı kapat yazısı geliyor bende mecburen basıyorum ve oyun kapanıyor ondan sonra internete giriyorum gta san andreas açılmıyor diyorum ve orda bir kişinin benle aynı sorunu olduğunu görüyorum ve yorumları okuyorum o arkadaşa cevap yazmışlar bende onu denemek istedim acaba olurmu diye ama yine olmadı hiç bir şey olmuyor arkadaşlar artık son çareyi sizle buldum lütfen bana bir çare yardım ederseniz sevinirim... Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mayıs 2012       Mesaj #164
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gta san andreası bilgisayara yükledim saçma sapan kara kara şeyler çıkıyor ne yapabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mayıs 2012       Mesaj #165
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaw ben oyunu yükledim kabul.Ama oyunu normal olarak acmaya calısıyorum olmuyor.Yönetici olarak calıstırmaya calısıyorum yine olmuyor.Güvnli calıstır a tıklıyorum yine acmıyor lutfen yardım ediiiinnn.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2012       Mesaj #166
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim sistem i3 ama açılmıo kuzenimin bilgisayarda açılıo benimkinde açılmıyo ha bide benim anakartım deişti
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Haziran 2012       Mesaj #167
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yardım eden yokmu yaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2012       Mesaj #168
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar dün gece oyunu oynuyordum şimdi oynayamıyorum oyuna tıklıyorum açılmıyo lütfen yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Haziran 2012       Mesaj #169
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ilk önce map dosyasını indirin ve değiştirin
Huni - avatarı
Huni
Ziyaretçi
11 Haziran 2012       Mesaj #170
Huni - avatarı
Ziyaretçi
Crack yapcan arkadaşım o da olmazsa oyunun full halini indir Tek link'leri var internette.Sorun çözülmesse cd'cilerde gta san andreas full var alırsın 2-3 tl bir şey değil.