Arama

GTA San Andreas neden açılmıyor? - Sayfa 16

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Ağustos 2015 Gösterim: 91.596 Cevap: 228
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mart 2012       Mesaj #151
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Beyler cd sorunu çıkıyorsa Demekki Crack istio hani biriniz demiştiniz ben kayıtlı oyunuma girerken Aynısı bende GTA3 tde oluodu sonradan sildim oyunu ama siz silmeyin internetten kısaca GTA san andreas bölüm saveleri deyin ve ordan kaldığınız bölümü yada istediğiniz bölümü seçin sonra belgelerim gta san andreas user files e atın işiniz bitti oyuna girin ve tatlı tatlı tadını çıkarın ! oda olmassa demekki ya yeniden başlıcanız yada oyunu sileceniz bu kadar kolaydı anlatacağım ! herkeze tşk. !
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Mart 2012       Mesaj #152
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar gta sanandreas oyunu açılıyo ve oyundan atıyo bu sorun nedir? acaba bilen var mı?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Mart 2012       Mesaj #153
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bakın bende gta sa var açılıyo ve oyundan atıyo tekrar kurdum yine açılmadı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mart 2012       Mesaj #154
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar gta yükleniyo tam ordada kalı yo neyapmam lazım bireseniz yaa
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mart 2012       Mesaj #155
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha ben yükledikten sonra oynadım görevleri yaptım oyunun yarısında nedense açamıyorum hata raporu istiyor .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mart 2012       Mesaj #156
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar gata andires acılmiyor geta andires cok güzel oyundur ama acılmiyor ya acarlar yada oyunu kaldırsınlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Nisan 2012       Mesaj #157
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaştan gta sa nın flashbellekle setup unu aldım tıkladığımda bir yer çıkıyo devam diyom sonra o ra kapanıyo ben beklyom bişi olmuo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Nisan 2012       Mesaj #158
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eğer hata raporu weriyosa ve oyununuzda türkçe yama warsa türkçe yaması silin araba modundan falan kaynaklanmaz sadece türkçe dilden internetten orjinal gta sa american.gxt dosyasını indirip text klasor une koyun veya ses dosyalarından kaynaklanıyordur
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Nisan 2012       Mesaj #159
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selam arkadaşlar bende de Cannot Find 800x600x32 hatası veriyor oyunu açamıyorum lütfen yardım edin Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Nisan 2012       Mesaj #160
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BEN GTA SANANDREAST İNDİRDİM AMA OYUN AÇILIYOR OYUNU BAŞLAT DEDİKTEN SONRA EKRAN GİDİYOR ESC YE BASINCA MENÜ GELİYOR DEVAMA BASINCA EKRAN KARARIYOR BİLGİSİOLAN VARSA LÜTFEN CEVAPLASIN ŞİMDİDEN TEŞŞÜRLER