Arama

MSN nasıl saklanır?

Güncelleme: 2 Mayıs 2011 Gösterim: 4.258 Cevap: 9
eRRorX - avatarı
eRRorX
Ziyaretçi
30 Ocak 2009       Mesaj #1
eRRorX - avatarı
Ziyaretçi
msn nasıl gizlenir?bi arkadaşm ctrl+space ile gizlenceğini söledi ama olmuyorMsn SadMsn Sadmsn space yüklü deilmiş yükleyemiormdaMsn Sadacaba başka bi yolu varmııı???
Sponsorlu Bağlantılar
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
30 Ocak 2009       Mesaj #2
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
Bahsettiğiniz şey aşağıdaki konu ile alakalı herhalde
Buyrun
Sponsorlu Bağlantılar

Msn saklama-gizleme.MSN’i Saklayın

Patron Geldi, MSN’i Saklayın

Windows Live Messenger’i iki tuşa basarak saklayıp istediginiz zaman açabilirsiniz. Üstelik mesajlaşma pencereleriniz kaybolmadan.

Messenger Plus Live butonuna basın ve çıkan menüden de Preferences seçeneğine tıklayın.
Önce Messenger sekmesine daha sonra da Messenger Lock butonuna tıklayın.
Onay kutularını etkinleştirip OK butonuna basın.

Artık mesajlaşırken bu pencereleri aniden gizlemek istiyorsanız [Ctrl]+[Space] tuşlarına aynı anda basmanız yeterli. Tüm pencereler gizlenecek ve sistem çubuğunda Windows Live Messenger’in simgesi de sabit disk simgesine dönüşecektir. Dileyenler, bu penceredeki seçenekler yardımı ile bu simgeyi değiştirebilir ve o anda yazışma yapılan kişiye gönderilecek otomatik mesajı da belirleyebilirler.

MsnPlus dışında kullanılıyormu?O konuda bir bilgim yok.Hangi msn sürümünü kullandığınızı söylerseniz,size plus'ı yüklemeniz için link verebilirim...

Kolay gelsin...Msn Happy
eRRorX - avatarı
eRRorX
Ziyaretçi
30 Ocak 2009       Mesaj #3
eRRorX - avatarı
Ziyaretçi
eet bu çok tşkler ama benm msn plus deil normalMsn Sadnormal msn için olmuyomu acaba?
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
30 Ocak 2009       Mesaj #4
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
eRRorX adlı kullanıcıdan alıntı

eet bu çok tşkler ama benm msn plus deil normalMsn Sadnormal msn için olmuyomu acaba?

Malesef onu bilmiyorum.Plus,msn programının sürümüne göre ek program olarak yükleniyor.Yani daha çok özellikle kullanabilmek için.Msn yüklü iken plus yükleniyor zaten...
Siz hangi msn sürümünü kullanıyorsunuz.Bilgi verin ben sizi yönlendireyim.(msn live 8.5 gibi)
eRRorX - avatarı
eRRorX
Ziyaretçi
30 Ocak 2009       Mesaj #5
eRRorX - avatarı
Ziyaretçi
eet 8.5
FisTiK - avatarı
FisTiK
Ziyaretçi
30 Ocak 2009       Mesaj #6
FisTiK - avatarı
Ziyaretçi
Nasıl gizlemek istiyorsun onu anlamadım Msn Confused

Yani ilk açtıığında falan karşına çıkmasınımı istemiyorsun sen açana kadar?

Eğer başka türlü ise plus tavsiye ederim çünkü msn saklama değil çok özelliğinden memnun kalıcaksın...
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
30 Ocak 2009       Mesaj #7
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
eRRorX adlı kullanıcıdan alıntı

eet 8.5

8.5 uyumlu plus'ı indirmek için tıklayın.

İlk mesajın en altındaki MsgPlus Live 470.zip yazan dosyayı indirin ve msniniz kapalı iken(Ayrıca sağ altta saatin yanında msn ikonu olmasın(msn ikonu üzerinde sağ tuş/çıkış a tıklatın)) plus ı kurun.Sonra da şu görünmezlik modunu verdiğimiz yönergelere uygun yapmaya çalışın.Olmazsa yazın,size yardımcı olmaya çalışırım...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MSN DE ESKİ YAZIŞMALARIMI NASIL GÖREBİLİRİM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Kasım 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
daha önce msn i saklayabiliyordum. ctrl + space yaptığımda sayfalarla birlikte msni saklayabiliyordum.
artık sitenizde bulamıyorum. bana yardımcı olursanız sevinirim.
teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mayıs 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben msn profilimi gizlemek istiyorum..msnimdeki arkadaşlarımı kimsenin görmesini istemiyorum..bunu nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz bana acil lazım