Arama

Stadyum programına nasıl ulaşabilirim? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Mayıs 2012 Gösterim: 30.339 Cevap: 176
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb ben kocaelinden cem 27)01)2010 daki trabzonspor -oruspor maçında trt3 den verilcek olan maçın yerine tbmm toplantısı verdinz bence trt nin trabzonspordan ve trabzonlulardan özür dilemesini istiyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2010       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben hüseyin trabzonsporumuza başarılar diler maçın özetini gösteriniz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2010       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
HAKAN ABİ ANKARAGÜCÜ NE ZAMAN GOL ATMAYA BAŞLIYACAK HEP ONUN YÜZÜNDEN KAYBEDİYOZ B...........???HAKAN ABİ SENİ SEWİYON ANKARAGÜÇLÜ BUGRA "
furkan özbay - avatarı
furkan özbay
Ziyaretçi
31 Ocak 2010       Mesaj #24
furkan özbay - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben furkan koyu bır galatasaray hayranıyım.bıraz once erdogan abı hakan abıye bısey dedı ve dıkkatımı cektı.sızlerın nasıl gonderıldıgını bılıyoruz gıbısınden bırsey soyledı.ben hakan abıye bırsey sormak ıstıyorum galatasaray yonetımınn eskı futbolculara hakan abı gıbı efsanelerıne yonelık aslan tepedekı yenı stadyum ıcın bır dusuncesı yada jubıle teklıfı varmı boyle bırsey olabılır mı...tesekkur ederım..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2010       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bir trabzon sporlu taraftarım henüz 11 yaşındayım bir şey sorucam neden trabzon spor"un maçı pazartesine alındı

Alıntı

stadyuma mesaj at

kolay gelsin lütfen yarıngi maçı tez yayınlayın
Son düzenleyen Misafir; 14 Şubat 2010 21:27 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2010       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bank asya 1.ligi maclarının yayın hakkını aldınız neden yayınlamıyorsunuz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2010       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim stadyum yorumlarını çok beğeniyorum ancak Fenerbahçe Bursa Kupa maçında ki yorumcu Ömer Üründür çok yanlı yorum yaptı resmen fenerbahçeyi desdekledi lütfen yorumcu yanlı olmasın
ThinkerBeLL - avatarı
ThinkerBeLL
VIP VIP Üye
14 Şubat 2010       Mesaj #28
ThinkerBeLL - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

benim stadyum yorumlarını çok beğeniyorum ancak Fenerbahçe Bursa Kupa maçında ki yorumcu Ömer Üründür çok yanlı yorum yaptı resmen fenerbahçeyi desdekledi lütfen yorumcu yanlı olmasın

Tamam, kendisine söyleriz, bir daha yapmaz.
Tanrı varsa eğer, ruhumu kutsasın... Ruhum varsa eğer!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2010       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
fener bahce bursa spor macında anlatan trt spıkeri bursa atagında ne kadar heycanlandıgı trtnin fener bahceye karsı bır dusmanlık gosterdigini goz ler onune serer fener bahce atak yaptıgın da sankı spıker icine cokuyordu

Adnan ŞANLI 13 YASINDAYIM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2010       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle Yorumculara iyi akşamlar ben bir fıtbol sever olarak lütfen Ömer abi ve Ercan abi hangi takımı tuttuğunuzu açıklarsanız çok sevinirim bunun ne zararı var ki çoğu yorumcunun hangi takımı tuttuklarını biliyoruz çok da iyi yorum yapıyorlar örnek Rıdvan,Hakan Şükür ve benzeri iyi akşamlar