Arama

TSK askeri okullarına girecek öğrenci adaylarına ilişkin sağlık kriterleri nelerdir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Şubat 2010 Gösterim: 5.518 Cevap: 3
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
3 Şubat 2009       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
tsk sağlık yeteneği yönetmeliğinin tsk askeri okullarına girecek öğrenci adaylarına ilişkin sağlık kriterleri nelerdir.
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Alıntı

askerlik sağlık şartları

96 yılında inmemiş testis diye bir ameliyat geçirdim testislerden biri yukarıda duruyordu onun aşağıya çekmeleri gerekiyordu fakat benim testis te çıkan sorun yüzünden testisimi aldılar ve tek testisle kaldım .13 yıl boyunca ara ara birkaç dakkalık sancılar yaşadım amaeliyat bölgesinde çok aşırı yürümek ani hareketler ağrıya sebep oluyor tekrar ameliyat olmadım olmakta istemedim askere gitme-gitmeme durumum nedir öğrenmek istedim
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2009       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Çok kapsamlı bir soru olduğu için linki incelemnizi öneri,yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı

askerlik sağlık şartları

96 yılında inmemiş testis diye bir ameliyat geçirdim testislerden biri yukarıda duruyordu onun aşağıya çekmeleri gerekiyordu fakat benim testis te çıkan sorun yüzünden testisimi aldılar ve tek testisle kaldım .13 yıl boyunca ara ara birkaç dakkalık sancılar yaşadım amaeliyat bölgesinde çok aşırı yürümek ani hareketler ağrıya sebep oluyor tekrar ameliyat olmadım olmakta istemedim askere gitme-gitmeme durumum nedir öğrenmek istedim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Şubat 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
subaylım sınavları sağlık kriterleri nelerdir