Arama

Dr. Ömer Coşkun hangi ilde muayene ediyor? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Şubat 2015 Gösterim: 99.540 Cevap: 229
_KleopatrA_ - avatarı
_KleopatrA_
Ziyaretçi
2 Şubat 2010       Mesaj #11
_KleopatrA_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

slm ömer bey sitenize 3 gün oldu mesaj göndermiştim.fakat bana geri gönüş iletişimi olmadı.konsu anne ve babamın rahatsızlı nedeni ile ilgili.

Biz sitesi değiliz buradan ilettikleriniz görünmeyebilir tekrar kendi sitesinden yollamanızı öneririm.Geçmiş Olsun.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sayın ömer bey.anne ve babamın rahatsızlıgını size açılıyorum.annemin rahatsızlı .annemin idrar torbasın,da küçük küçük yaralar var, ve idrar torbası çıkışında kronikleşmiş ve numuneleşmiş kist iltihap var.tedavi ettirmek istedigim uzmanlar ve profoserler kaidaya almayıp ilaç verip gönderiyorlar. 15 yıldan bu yana bu hastalıkla ugraşıyoruz.fakat hiç bir sonuç ve çare bulamadık bu konu ve hastalık ile ilgili sizden bitkisel tedavi yöntemi istiyoruz.babamın rahatsızlıgı ise boynunda kireşlenme var artı başı çok agrıyor.bu konudada sizlerden bitkisel tedavi istiyoruz.ilgi ve tecrübenize teşeşkür eder sizlerden cevap bekliyorum saygılar.iletişim
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen _KleopatrA_; 2 Şubat 2010 23:03 Sebep: msn yasaktır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ömer bey sizden çok rica ediyorum bana yardımcı olun ben 13 yaşında bir öğrenciyim ellerimde egzama hastalığı war bazen kalem bile tutamıyorum anneme yardımcı olamıyorum sizden ana yardım etmenizi istiyorum bana yardımcı olun.............)=...!!!!!!!!!!!!!
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
4 Şubat 2010       Mesaj #14
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

sayın ömer bey.anne ve babamın rahatsızlıgını size açılıyorum.annemin rahatsızlı .annemin idrar torbasın,da küçük küçük yaralar var, ve idrar torbası çıkışında kronikleşmiş ve numuneleşmiş kist iltihap var.tedavi ettirmek istedigim uzmanlar ve profoserler kaidaya almayıp ilaç verip gönderiyorlar. 15 yıldan bu yana bu hastalıkla ugraşıyoruz.fakat hiç bir sonuç ve çare bulamadık bu konu ve hastalık ile ilgili sizden bitkisel tedavi yöntemi istiyoruz.babamın rahatsızlıgı ise boynunda kireşlenme var artı başı çok agrıyor.bu konudada sizlerden bitkisel tedavi istiyoruz.ilgi ve tecrübenize teşeşkür eder sizlerden cevap bekliyorum saygılar.iletişim

Alıntı

merhaba ömer bey sizden çok rica ediyorum bana yardımcı olun ben 13 yaşında bir öğrenciyim ellerimde egzama hastalığı war bazen kalem bile tutamıyorum anneme yardımcı olamıyorum sizden ana yardım etmenizi istiyorum bana yardımcı olun.............)=...!!!!!!!!!!!!!

Dr. Ömer Coşkun'a buradan ulaşamazsınız. Kendi iletişim adreslerinden ulaşıp sorununuzu anlatın.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Şubat 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sayın hocambenim kızım 12 yaşında lenfanjiektazi hastası tuzsuz ve yağzıs diyet yapıyor diyet yağı almanyadan geliyo yemekleri tuzsuz yapıyorum kendi yağından koyuyorum ilaç olarak sadece ALDACTONE içiyor hergün tazsız tuzsuz olduğu için hergün tadını beğenmiyor anadan doğma imiş 2 yaşından sonra tanısı konuldu siz şifalı bitkilerinizden varsa bize cevap yazarsanız sevinirim hergün dua ederim.bende onla beraber üzülüyorum ikizide var onun yediklerinden oda yemek istiyor huysuzluk yapıyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Şubat 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm benım kanamam oluyor ama uzun sure durmuyor bana yardımcı olursanız cok tesekkur ederım ben münıre uzun
_KleopatrA_ - avatarı
_KleopatrA_
Ziyaretçi
8 Şubat 2010       Mesaj #17
_KleopatrA_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

slm benım kanamam oluyor ama uzun sure durmuyor bana yardımcı olursanız cok tesekkur ederım ben münıre uzun

Biz doktor değiliz doktora gitmenizi öneririz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Şubat 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba sn hocam benim 14 yaşında kashastası bir oğlum var yürüyemiyor zorlukla yemeni yiyiyor her ihtiyacını ben karşılıyorum götürmediğm yer kalmadı azda olsa yürümek çok istiyor çok üzülüyor kendi yaşıtlarıyla dolaşamadığı için perşembe günü size telefon etmiştim benden çocuğun raporunu faklamamı istemişlerdi bende faksladım YUNUS EMRE KIRANLIOĞLU sizden ricam çocumun hastalığına yardımcı olmanız eğer bir bitkisel tedavisi varsa hocam bir tanıdık sizi tavsiye etmişti onlarada yardımcı olmuşsunuz şimdi yürüyormuş bizde yardımlarınızı bekliyoruz ama imkanım yok ALLAH rızası için oğluma yardımcı olurmusunuz siz yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederiz..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Şubat 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam hocam benim safra kesesi polip bim var iki adet dört santimetre dediler ve sürekli takip edelim ve her altı ayda kontrol oluyorum ve aynı duruyor büyürse ameliyatla alırız dediler-bende bu derdime bitkilerle çözümü varsa lütfen bana yardımcı olurmusun şimdiden sana teşekkür eder cenabı mevladan başarılarının devamını dilerim -mustafa devrim
_KleopatrA_ - avatarı
_KleopatrA_
Ziyaretçi
10 Şubat 2010       Mesaj #20
_KleopatrA_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

selam hocam benim safra kesesi polip bim var iki adet dört santimetre dediler ve sürekli takip edelim ve her altı ayda kontrol oluyorum ve aynı duruyor büyürse ameliyatla alırız dediler-bende bu derdime bitkilerle çözümü varsa lütfen bana yardımcı olurmusun şimdiden sana teşekkür eder cenabı mevladan başarılarının devamını dilerim -mustafa devrim

Biz doktor değiliz doktordan yardım almanızı öneririz.