Arama

Dr. Ömer Coşkun hangi ilde muayene ediyor? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Şubat 2015 Gösterim: 99.673 Cevap: 229
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mart 2010       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SAYIN HOCAM ANNEM KRONİK ITP HASTASI SÜREKLİ KORTİZON KULLANMAK ZORUNDA KALIYOR ,KORTİZONDA MAALESEF VÜCUDUN HER YERİNE ZARAR VERİYOR BİZ BU HASTALIKLA İLGİLİ NE GİBİ BİTKİLER KULLANMAMIZ LAZIM,KORTİZONU KESMEK İSTİYORUZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER .SAYGILAR
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mart 2010       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
safra ve beyin uruna karşı şifalı bitki bitki
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mart 2010       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hocam benim iki göğsümdede birden fazla kist var 6 ayda kontrole gidiyorum kistlerim için şifalı bitki çay önerinizi istiyorum 41 yaşındayım bazen ağrılarım oluyor
allah sizden razı olsun sizi hep izliyorum
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
14 Mart 2010       Mesaj #34
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

SAYIN HOCAM ANNEM KRONİK ITP HASTASI SÜREKLİ KORTİZON KULLANMAK ZORUNDA KALIYOR ,KORTİZONDA MAALESEF VÜCUDUN HER YERİNE ZARAR VERİYOR BİZ BU HASTALIKLA İLGİLİ NE GİBİ BİTKİLER KULLANMAMIZ LAZIM,KORTİZONU KESMEK İSTİYORUZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER .SAYGILAR

Alıntı

safra ve beyin uruna karşı şifalı bitki bitki

Alıntı

hocam benim iki göğsümdede birden fazla kist var 6 ayda kontrole gidiyorum kistlerim için şifalı bitki çay önerinizi istiyorum 41 yaşındayım bazen ağrılarım oluyor
allah sizden razı olsun sizi hep izliyorum

Dr. Ömer Coşkun'a buradan ulaşamazsınız. Lütfen kendi iletişim adreslerinden ulaşıp sorununuzu anlatın.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mart 2010       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sayın ömer bey bende kalp buyumesı var kımyasal ılaç almak ıstemıyorum damarlarda yuzde kırk yedı daralma var ne önerırsınız saygılarımla refık aydın erzurum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mart 2010       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ömer bey selam ben kalp boyumesı ve kalp damarımda yuzde kırk yedı dararma var kımyasal ılaç kulanmak ıstemıyorum bana yardımcı olurmusunuz birde eşim bel kaymasından amalıyet oldu yanı le dort le beşde ıkıbuçuksantımdı şimdı çok rahatsız üçyıl oldu amalıyet olalı erzurumluyum ama kocaelınde oturuyorum nemlı havanın etkısımıdır saygılarımla refık
Son düzenleyen Daisy-BT; 21 Mart 2010 23:28 Sebep: İletişim bilgisi silindi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mart 2010       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sevgili hocam bendekolosyurolüm 721 karaciger yaglanması var ama başım dönüyor halsizlik var kilom 115 boy 170 bana yardımcı olabilirmisiniz saygılarımla hocamyada adresinizi gön derebilirseniz sevinirim
Son düzenleyen Daisy-BT; 21 Mart 2010 23:28 Sebep: Adres silindi.
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
21 Mart 2010       Mesaj #38
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Daisy-BT adlı kullanıcıdan alıntı

Dr. Ömer Coşkun'a buradan ulaşamazsınız. Lütfen kendi iletişim adreslerinden ulaşıp sorununuzu anlatın.

Alıntı

sayın ömer bey bende kalp buyumesı var kımyasal ılaç almak ıstemıyorum damarlarda yuzde kırk yedı daralma var ne önerırsınız saygılarımla refık aydın erzurum

Alıntı

ömer bey selam ben kalp boyumesı ve kalp damarımda yuzde kırk yedı dararma var kımyasal ılaç kulanmak ıstemıyorum bana yardımcı olurmusunuz birde eşim bel kaymasından amalıyet oldu yanı le dort le beşde ıkıbuçuksantımdı şimdı çok rahatsız üçyıl oldu amalıyet olalı erzurumluyum ama kocaelınde oturuyorum nemlı havanın etkısımıdır saygılarımla refık

Alıntı

sevgili hocam bendekolosyurolüm 721 karaciger yaglanması var ama başım dönüyor halsizlik var kilom 115 boy 170 bana yardımcı olabilirmisiniz saygılarımla hocamyada adresinizi gön derebilirseniz sevinirim

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mart 2010       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ömer beyin ilaçları nerde alabileceğimiz yerin telefonları lazım
sedef mağduru - avatarı
sedef mağduru
Ziyaretçi
25 Mart 2010       Mesaj #40
sedef mağduru - avatarı
Ziyaretçi
Sn. Hocam sedef hastasıyım, hangi ürünleri tavsiye edersiniz, bu ürünleri kullanırken yememem gereken besinler var mı? Bu illetten beni ne olur kurtarın, yardımınıza acilen ihtiyacım var hocam! Saygılarımla...