Arama

Dr. Ömer Coşkun hangi ilde muayene ediyor? - Sayfa 23

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Şubat 2015 Gösterim: 99.685 Cevap: 229
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mayıs 2012       Mesaj #221
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iyi günler hocam ben 6 yaşında elif güçlü bende guatır var çift taraflı bende çarpıntı ve göz büyümesi ve karaciyer enzimlerini yükseltiyo tedaviye başlıyalı 2 yıl oldu ama daha bir sonuç alamadık hormon yükselmesinden dolayı bir süre hastanede yatım ama hiç bir deyişiklik yok rica etsem bana yardımcı olurmusunuz
05555522952 tşler
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Temmuz 2012       Mesaj #222
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar hocam ben 42 yaşında bir ev hanımıyım bende rahim büyümesi var ameliyat olmam gerektiğini söylüyorlar ama ben endişeliyim olmak istemiyorum bana bu konuda hangi bitkileri önerirsiniz hemen cevaplarsanız sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Temmuz 2012       Mesaj #223
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sayın hocam .ben 3 sene önce bel fıtıgı ameliyatı oldum o zamanda 2 fıtık oldugunu söylemişlerdi . ama şikayetlerim bitmedi yine 2 yıldır çok agrımlarım oluyor .agrılarım başladıgından bu yana gitmedigim doktor kalmadı . şimdi yine 2 fıtık daha oldugunu söyliyorlar birinin büyük oldugunu birinin de büyümeye devam ettigini söyliyorlar . ben ilk ameliyatımı ist esenler bagcılar araştırma hastanesinde olmuştum .. gittigim doktorların bazıları hemen ameliyat olmamı söyliyorlar bazılarıda ilaçlarla idare etmemi . napacagımı bende sapıttım inan çaresiz kaldım .. birde sinirsel olabilegini söyliyorlar . soguk havalarda dahada artıyor agrılarım . birde ameliyattan sonra ilaçlarıda kullanmaya başladıgımdan bu yana çok kilo almaya başladım . napacagımı sapıttım allah aşkına bana bir çözüm .. birde sizden ricam ist sizin yeriniz nerde açık adresinizi verebilirmisiniz lutven ..bana nasıl yardımcı olursunuz bilmiyorum ama en kısa zamanda sizden cvp bekliyorum ...unutmadan yaşım 39
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ağustos 2012       Mesaj #224
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hocam ben emre 7 ay önce varikosalden ameliyat oldum sperm sayım ilk 5 milyondu şimdi 28 milyon hareketlilik %75 canlılık %83 ama yinede eşim hamile kalmıyo eşimdede herhangi bi sorun yok ne önerirsiniz saygılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ekim 2012       Mesaj #225
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tıbbi ilaçlara destek bu otlar sakın doktorlardan vaz geçip tek bu otlarla iyi olacağınızı zannetmeyin adı üstünde alternetif tedavi bular
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ekim 2012       Mesaj #226
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sayım hocam ben adanadan yazıyorum benım babam uzun yıllardır rahatsız gıtmedık doktor bırakmadık rahatsızlığine dersen hıçkırık rahatsızlık hıçkırıkla başladı ve ilerleyen yıllarda mıde fıtıği gasrıt yanma gıbı rahatsızlıkları coğaldı şu anda hastamız sıvı yıyecekler küketıyor yoğürt ve şekerli su meyva suyugıbi bunları aldıği zamanlarda bile mıde kabul etmez oldu gerı cıkartıyor istıfar ederek enson care sız kaldınız tıp caresız kaldı siz bir umutsunuz bize yardımcı olursanız sız olursunuz dıye duşünuyorum tef.05422748687 güven gökdemiroğlü cevabınızı bekliyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Kasım 2012       Mesaj #227
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hocam sizi televizyondan süreklizliyorum 40 yaşındayım bronşetktazi rahatsızlığım var şuan tedavi görüyorum sizin bu konu ilgili tecrübelerinizden yaralanmak istiyorum izmirden yazıyorum acil cevap verirseniz sevinirim ismim yakup cep numaram 05379391326
fatma korkmaz - avatarı
fatma korkmaz
Ziyaretçi
14 Aralık 2012       Mesaj #228
fatma korkmaz - avatarı
Ziyaretçi
merhaba dr bey ben sizin ilk hastalarınızdanın kızım astım hastası sizden sonra çok iyi oldu şimdi küçük çocumdada astım çıktı size muayene ettirmek istiyorum size nasıl ulaşa bilirim istanbul bağcılarda oturmaktayım muayene kabul ediyormusunuz ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Şubat 2015       Mesaj #229
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar 2007 den belli troitim var hızlı çalışıyor tedavimi hala devam ediyorum ama sonuç hep aynı hep uyumak istiyorum halsiz yorgunum ve mutsuzum bana ne ilaç önerirsiniz lütfen haber bekliyorum teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Şubat 2015       Mesaj #230
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selem men trombositpeni hastasiyim.1 yildir tedavi gordum.plt 9 bi nden 200 bine kalkdi.sonra dr omer cosgunun ilaclarini kullandim yene suwdu 10 bin simdi hastanedeyim.plt 76 bine kalkdi ama bu gun12 binoldu.kortizon kullaniyorummetypred 4 ml gunde 6 tablet.ne apmaliyim