Arama

Dr. Ömer Coşkun hangi ilde muayene ediyor? - Sayfa 22

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Şubat 2015 Gösterim: 99.768 Cevap: 229
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Şubat 2012       Mesaj #211
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba hocam benim on yaşında kızım var çok zayıf ve gelişemyo ne yapmam gerekiyo?kan değerleri tam çıktı.!!!başka bir hastalığı da yok.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Şubat 2012       Mesaj #212
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SELAMUN ALEYKÜM HOCAM benim 10 yasında kızım var.çok zayıf gelişemyo.Kan değerleri düşük değil.Hiç bi hastalığı filan yok.
Sponsorlu Bağlantılar
barış taşdemir - avatarı
barış taşdemir
Ziyaretçi
26 Şubat 2012       Mesaj #213
barış taşdemir - avatarı
Ziyaretçi
hocam hayırlı günler şu anda evde yatmakta olan annem için rahatsız ediyorum hastalığı 4 ay önce soğuk algınlığı şikayetiyle hastahaneye gittik tahlil sonuçlarında AML Lösemi tanısı konuldu kemo terapiye başlandı kalp yetmezliği çıktı daha öncesinde diabet hastasıydı tedavi yapılamadı eve gönderildi aile hekiliğince her hafta kan tahliliyle değerler düştüyse hastahaneye götürüp ışınlanmış kan veriyorlar sonrasında gönderiyorlar tedavi yapılmıyor diyiyorlar çaresizce bekliyoruz gözümüzün önünde eriyor çareyi önce allah sonra sizden bekliyoruz bize yardımcı olunuz saygılarla yaş 69 ankara
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Şubat 2012       Mesaj #214
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dr bey bizim derdimiz cocumuz olmuyor devalarca tedavimiz icin ugraştık ama sonuc alamadık ne olursa sizden olur bizim sorunlarımız cok büyük
bize dönerseniz cok sevinirim 053509303875
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mart 2012       Mesaj #215
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben yüksek tansiyon hastasıyım gelecek ayın içinde dr ömer çoşkun beyle görüşmek istiyorum randevu almak istiyorum ismim sebahat kaban bana randevu gününü bildirirseniz çok sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mart 2012       Mesaj #216
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
el tiremesi alzeymir başlangıcına ilaç varmı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mart 2012       Mesaj #217
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ömer bey benim abim sperm testi yaptırdı ve hücrelerinin yarıdan fazlası ölü çıktı bunun içinn ne gibi bi ilaç önerirsiniz yardımcı olun lütfen cocuklarıda olmuyor eşininde adet düzensizliği var 3 ayda bi oluyor ömer bey yardımcı olun lütfen teşekkürler şimdiden
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Nisan 2012       Mesaj #218
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ömer hocam ben emine serinin kızıyım hocam babam annemi kilosu için bıraktı biz 2 kardeşiz 2 kız hocam kardeşim 1 e gidiyor ben 5 bu arada hataylıyız ben 11 yaşımdayım 40 kiloyum annem 32 yaşında 135 kilo yol yürüyemiyor ev işi yapamıyo astım kalp büyümesi ne ararsanız var hocam sizden bir el uzatmanızı istiyoruz bu arada reklamlarınızı kaçırmıyoruz ailece sizi seviyoruz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Nisan 2012       Mesaj #219
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sayın ömer coşkun Ben 44 yaşında bir bayım benin sorunum Cinsel organımda sertleşme tam olmuyor,oluşan sertlikte çabuk düşüyor ve ilişkiye girer girmez erken boşalıyorum aldğım cinsel artırıcı ilaçlarda artı bir fayda sağklamıyor eşime karşı mahçup duruma düşüyorum aile düzenimiz bozulmak üzereneolunuz yardımcı olunuz ALLAH Rıası için
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mayıs 2012       Mesaj #220
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ömer bey ben 32 yaşında bir ev hanımıyım benim boynumda 3 tane boyun fıtıgı ve düşleşme ve sinir sıkışması var boynumdaki agrılar koluma vuruyor dr.sadece kas gevşetici ilaç veriyo ve fizik tedavide gördüm boynumdan bu durum da ne yapmalıyım.