Arama

Dr. Ömer Coşkun hangi ilde muayene ediyor? - Sayfa 21

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Şubat 2015 Gösterim: 99.777 Cevap: 229
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
7 Eylül 2011       Mesaj #201
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ogün adlı kullanıcıdan alıntı

sayın hocam bana yardım edin ben kilo alamıyorom

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

slm merhaba ömer coşkun hocam ben 12 yıllık evliyim çocuk yok olmadı ama gittiğim dr. lar hep çocuk oluyor dediler uzun zamandır sizleri takip ediyorum fazla bir şey yazmayacam maddi durumum yok o yüzden size ulaşamadım şimdi ise istnbla geldim asgari ücretle ssklı işe başladım kirada duruyom bana ALLAH c.c. ,için nasıl yardımcı olursunuz

Buradan kendisine ulaşmanız mümkün değil. Kendi sitesinden ulaşmayı deneyiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Dr. Ömer Coşkun - Şifalı Ürünler Merkezi

mehmet kaya - avatarı
mehmet kaya
Ziyaretçi
10 Eylül 2011       Mesaj #202
mehmet kaya - avatarı
Ziyaretçi
merhaba dr. bey ben ığdırdan mehmet kaya benim babam miğde ve karaciğer kanseri şu anda ankarada kemoterapi görüyor 2 seyans geçirdik ayın 12sinde 3. seyansa girecek fakat kaldırmakta çok güçlük çekiyor ben sizi fox ana haber bültenindeki haberinizi izledin size ulaşmak istiyorum tedavisi için ne mümkünse yapmak istiyorum size ulaşabileceğim bir hastane adı veya telefon verirseniz çok çok çok memnun oluruz bu benim numaran 05326857776
Sponsorlu Bağlantılar
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
10 Eylül 2011       Mesaj #203
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mehmet kaya adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba dr. bey ben ığdırdan mehmet kaya benim babam miğde ve karaciğer kanseri şu anda ankarada kemoterapi görüyor 2 seyans geçirdik ayın 12sinde 3. seyansa girecek fakat kaldırmakta çok güçlük çekiyor ben sizi fox ana haber bültenindeki haberinizi izledin size ulaşmak istiyorum tedavisi için ne mümkünse yapmak istiyorum size ulaşabileceğim bir hastane adı veya telefon verirseniz çok çok çok memnun oluruz bu benim numaran 05326857776

.
Alıntı
Daisy-BT adlı kullanıcıdan alıntı

Buradan kendisine ulaşmanız mümkün değil. Kendi sitesinden ulaşmayı deneyiniz.

Dr. Ömer Coşkun - Şifalı Ürünler Merkezi

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Kasım 2011       Mesaj #204
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN FORMULA 21 FORM TABLETİ SATIN ALMAK İSTİYORUM AMA İNTERNETTE O KADAR SAHTE ÖMER COŞKUN İSMİNİ KULLANAN VARKİ KİME GÜVENMELİYİM ORJİNAL DR.ÖMER COŞKUNUN SİTESİ Nİ BİLEN VARSA BANA YARDINCI OLSUN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2011       Mesaj #205
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba ümer hoca oğlum 3yaslnda serapral palsied hastasl. Tania konuşamlyor otoramlyor yürü yemiyor Amazon dincdirbazi
şeyler anliyor zizden yardlm istiyorum mehmet 05387945818
Ayrıca.
Yard.Doç.Dr. Ömer Coşkun Kişisel Web Sitesi için tıklayınız.[/QUOTE]
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ocak 2012       Mesaj #206
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sayın ömer bey annem 32 yaşında 2001'de guatır amaliyatı olmuştu troit bezlerinin tamamen alındığı söyleniyor vücut kalsiyum üretmediği icin elleri ve ayakları kasıyor devamlı serom ve kalsiyum ilaçları kullanıyor bunun bitkisel bir tedavisi varmı ilginize teşekkür ederim tel:05382773500
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ocak 2012       Mesaj #207
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sayın ömer bey annem 32 yaşında 2001'de guatır amaliyatı olmuştu trait bezlerinin tamamen alındığı söyleniyor kalsiyum seromu ve ilaçları kullanıyor elleri ayakları kasıyor bunun bitkisel tedavisi varmı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Şubat 2012       Mesaj #208
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sayın hocam benim babam motor nöron hastası sol gözünde felç geçirdi 1 ay sonra gözü açıldı sonra bacakları ağrımaya başladı vücutta seyirme var 2 bastonla yürüyorson zamanda balgam gelir gibi oluyor bu hastalık ileilgili bitki ve ilaç önerinizi bekliyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Şubat 2012       Mesaj #209
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sayın hocam benim babam motor nöron hastası sol gözünde felç geçirdi 1 ay sonra gözü açıldı sonra bacakları ağrımaya başladı vücutta seyirme var 2 bastonla yürüyorson zamanda balgam gelir gibi oluyor bu hastalık ileilgili bitki ve ilaç önerinizi bekliyorum.hocam çok önemli acil hemen ilgilenirseniz sevinirim babamın hastalığı gitgide ilerliyor acil önerilerinizi bekliyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Şubat 2012       Mesaj #210
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selamun aleyküm sayın hocam Ömer çoşkun ( hocam annemın rahatsızlıgı var ama DR görundu bır durlu care bulumatılar heb hap verıp durdular ama vertıklerı haplar hıc fayda etmedı annem hergun sizi izleyip duruyor türkiyenin neresinde görev yabıyorsunuz onu ögrenmek ve anneme rahatsızlıgını care bulmanızı rıca edıyom ( 0538 026 65 32 ) iyi günler allaha emanet olun