Arama

Windows Live Messenger neden bağlanmıyor?

Güncelleme: 25 Aralık 2010 Gösterim: 7.320 Cevap: 9
BenCesur - avatarı
BenCesur
Ziyaretçi
21 Haziran 2009       Mesaj #1
BenCesur - avatarı
Ziyaretçi
Selam arkadaşlar.. Bilgisayarıma Windows Live Messenger 9 kurdum.. Oturum açmaya çalışıyorum mavi yeşil halka dönüyor dönüyor ve hemen kulllanıcı adı ve parola ekranı geri geliyor.. Bazen oturum açabiliyorum ama en fazla 10 saniye açık kalıyor.. Hiç bir hata vermiyor..

Sponsorlu Bağlantılar
Acaba bu nede3n olabilir.. Belki Windows dosyaları bozulmuştur diyerekten Windowsu yeniden kurdum ama yine aynı.. Messengeri sitesinden indirdiğim son yükleyici ile yükledim.. Oysa eski sürüm var elidme onuda denedim yine aynı sorun...

Bu arada 8,1 ile rahatça bağlanabiliyorum.. Hiç sorun yok.. Denemediği yöntem kalmadı..

Virüs olabilir demeyin virüs yok....
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
23 Haziran 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
BenCesur adlı kullanıcıdan alıntı

Selam arkadaşlar.. Bilgisayarıma Windows Live Messenger 9 kurdum.. Oturum açmaya çalışıyorum mavi yeşil halka dönüyor dönüyor ve hemen kulllanıcı adı ve parola ekranı geri geliyor.. Bazen oturum açabiliyorum ama en fazla 10 saniye açık kalıyor.. Hiç bir hata vermiyor..

Sponsorlu Bağlantılar
Acaba bu nede3n olabilir.. Belki Windows dosyaları bozulmuştur diyerekten Windowsu yeniden kurdum ama yine aynı.. Messengeri sitesinden indirdiğim son yükleyici ile yükledim.. Oysa eski sürüm var elidme onuda denedim yine aynı sorun...

Bu arada 8,1 ile rahatça bağlanabiliyorum.. Hiç sorun yok.. Denemediği yöntem kalmadı..

Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?Linki inceleyip MSN'i bilgisyardan tamamen kaldırın.

zip Windows.Live.Messenger.14.0.8064.206.zip
tekrar kurunuz(Son sürüm)
yusufak92 - avatarı
yusufak92
Ziyaretçi
25 Haziran 2009       Mesaj #3
yusufak92 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
BenCesur adlı kullanıcıdan alıntı

kardeşim formattan sonra düzelir fakat bi sürüm için değmez 8.5 sürümüde çoğu özelliği barındırıyor onu kullanmanı tavsiye ederim
BenCesur - avatarı
BenCesur
Ziyaretçi
26 Haziran 2009       Mesaj #4
BenCesur - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?Linki inceleyip MSN'i bilgisyardan tamamen kaldırın.

zip Windows.Live.Messenger.14.0.8064.206.zip
tekrar kurunuz(Son sürüm)

Bu şekilde ve linkteki tavsiyeler üzerine aynı şekilde msn 9 u kaldırıp tekrar denedim yine aynı... Yeşil halka dönüyor dönüyor sonra yine ana ekrana geri dönüyor .. Oturum açılamıyor..

Alıntı
yusufak92 adlı kullanıcıdan alıntı

kardeşim formattan sonra düzelir fakat bi sürüm için değmez 8.5 sürümüde çoğu özelliği barındırıyor onu kullanmanı tavsiye ederim

8,1 ve 8,5 sorunsuz çalışıyor.. ama 9 çalışmıyor.. Yani 9 serisinin hiçbir sürümü çalışmıyor... Ve ben bunu sıfır windows üzerinde denedim.. Sanırım kullandığım bir program ile çakışma yapıyor yada eksik bir dosya var...
yusufak92 - avatarı
yusufak92
Ziyaretçi
11 Temmuz 2009       Mesaj #5
yusufak92 - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE=

8,1 ve 8,5 sorunsuz çalışıyor.. ama 9 çalışmıyor.. Yani 9 serisinin hiçbir sürümü çalışmıyor... Ve ben bunu sıfır windows üzerinde denedim.. Sanırım kullandığım bir program ile çakışma yapıyor yada eksik bir dosya var...[/QUOTE]

sanırım öle çünkü daha önce sorunsuz kullanmıştım 9.0 birden bire oldu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Eylül 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

windows live bağlanamıyorum

windovs live mesenger oturum acilmiyor yeni surumu var yuklemek istermisin diye soruyor yukluyorum fakat ayniseyi yine soruyor anlayacaginiz msn e baglanamiyorum ne yapmam lazim yardimci olursaniz memnun olurum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
haklısın kardeşim aynı hata bende de var e açılmıyor bi türlü
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşım MSN 2009 Son sürüm Katılımsız versiyonunu indireblirsin hemde hemen kuruluyor ıbır cıbırla uraşmadan RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ocak 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn kendiliğinden yanıt vermiyo hale geliyo nası çözebilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı