Arama

Windows masaüstü simge sorunumu nasıl çözerim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 28 Haziran 2015 Gösterim: 9.093 Cevap: 9
MiqRooP - avatarı
MiqRooP
Ziyaretçi
11 Şubat 2009       Mesaj #1
MiqRooP - avatarı
Ziyaretçi
ImageShack - Image Hosting :: adszfy6.jpg

GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU arka fontundaki rengi tamamen nasıL kaLdırabiLirim ? sadece GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU yazsın istiorum arkasında renk fiLan oLsun istemiorum simgeLerin Lütfen yardım..!
EN İYİ CEVABI BrookLyn verdi
Masa Üstü Sağ Tuş --> Özellikler. Açılan Pencerede Görünüm --> Tıklıyorsunuz Alt Tarafta Gelişmiş --> Seçeneği Var Ona Tıklıyorsunuz. Açılan Pencerede Sol Altda --> Öğe: Seçeneği Var. Oradan Masaüstü --> seçeneğine tıklayıp sağ taraftan rengini değiştiriyorsun.

Sponsorlu Bağlantılar
Bahsettiğin sorun buradan kaynaklanıyor sanırım. Rengi komple kaldıramıyorsun, arka fon resmine göre renk seçmen gerekiyor siyah uygun.

Saygılar

BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2009       Mesaj #2
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Masa Üstü Sağ Tuş --> Özellikler. Açılan Pencerede Görünüm --> Tıklıyorsunuz Alt Tarafta Gelişmiş --> Seçeneği Var Ona Tıklıyorsunuz. Açılan Pencerede Sol Altda --> Öğe: Seçeneği Var. Oradan Masaüstü --> seçeneğine tıklayıp sağ taraftan rengini değiştiriyorsun.

Sponsorlu Bağlantılar
Bahsettiğin sorun buradan kaynaklanıyor sanırım. Rengi komple kaldıramıyorsun, arka fon resmine göre renk seçmen gerekiyor siyah uygun.

Saygılar

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

msn masaüstü simgesi

msn kısayolum silindi mns nime giremiyorum nasıl yeniden yapabilirim
levent1717 - avatarı
levent1717
Ziyaretçi
17 Kasım 2009       Mesaj #4
levent1717 - avatarı
Ziyaretçi
bebim massaüstündede aynı sorun var yazdıklarını yaptımama orasdan sadece rek değişiyir.ben hiç renk olmasını istemiyorum önceden renk yoktu eski haline nsıl getirebilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Aralık 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
masaüstünde sag tıkla yavru simgeleri yerleştire gir ordanda wep ögelerini masaüstüne kitle seçenegine bassss sorun çözülecek tmmmmı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim masaüstü simgelerinin arka plan rengi siyah oldu nedeni ise m.world bbişi aktardım ordaki bi resimi de c+c sonra masa üstüne c+v yaptım destkop ... bişeler dedim tmm dedim öyle oldu
bunları denedim olmadı:
masaüstünde sağ tıkla simgeleri yaerleştirden web simgelerini masa üstüne kilitleyi iptal et

Masaüstüne sağ tıkla>>Simgeleri Yerleştir>>Web Öğlerini Masaüstüne Kilitle
-----------------------------veya-----------------------------------
Masaüstüne sağ tıkla>> Özellikler>>Masaüstü>>Masaüstünü Özelleştir>>Web>>Masaüstü Öğlerini Kilitle
-----------------------------veya-----------------------------------
Masaüstüne sağ tıkla>>Özellikler>>Görünüm>>Gelişmiş>>Öğe kısmını Masaüstü yap (biraz kurcala orayı)

olmadı

Masaüstüne sağ tıkla özellikler Masaüstü sekmesi Masaüstünü Özelleştir Web Sekmesinde Masaüstü Ögelerini kilitle önündeki işareti kaldır Tamam diyebilirsin.

Olmazsa Bilgisayarım sağ tıkla özellikler Gelişmiş Performans Ayarlar Masaüstü simge etiketlerinde bırkma gölgesi kullan kutrucuğunu işaretle Tamam Tamam diyerek kapatırsan olması gerekiyor bunlarda olmadı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YA ARKADAŞLAR YAPTIM OLMUYOR FACE VEREM BANA ULAŞIRMISINIZ Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al Bİ TÜRLU OLMADI NOLUR YARDIM EDİN Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Kasım 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaslar ben bu dedıklerınızın hepsını denedım ama hıc bı ıse yaramadı sorun aynen devam edıyo baska ne yapabılırm lutfen yardım edın Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mayıs 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
olmuyor dediginiz gibi yapıyoruz kitle ye tıklırum olmyr
EnverA - avatarı
EnverA
Ziyaretçi
28 Haziran 2015       Mesaj #10
EnverA - avatarı
Ziyaretçi
j5o3Yr

Yuvarlak içine aldıklarımın simgeleri gözüküyor fakat sanki simgenin üstüne beyaz bir simge daa eklenmiş . Masaüstü simgelerinin yarısı normal yarısıda böyle