Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Eylül 2014  Gösterim: 19.941  Cevap: 19

MSN adresim iptal olmuş, tekrar nasıl aktif edebilirim?

bozbeyi_60
13 Şubat 2009 17:50       Mesaj #1
bozbeyi_60 - avatarı
Ziyaretçi
msn adresim iptal olmuş tekrar aktif hale getirmek istiyorum
EN İYİ CEVABI MeLL verdi
İptal olmuş derken tamamiyle kapanmışmı?Tamamiyle kapanmış ise(yani bunun için sanıyorum hesabınızı kapattıktan sonra 120 gün giriş yapmamış olmanız lazım(daha fazla da olabilir))...Bu durumda aynı adresinizle tekrardan mail açmanız mümkün oluyor...


Sponsorlu Bağlantılar
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Kapattığınız hesap @live.com, @msn.com, @hotmail.com gibi ayrılmış bir etki alanının parçası ise yani bir Windows Live Hotmail posta kutusuna sahipse, gereken süre beklenmeden kapatılamaz. Kapatmaya çalıştığınızda "Hesap kapatılamıyor. Bu hesapla ilişkilendirilen bir Windows Live Hotmail hesabı olduğundan bu hesabı hemen kapatamazsınız." uyarısı alırsınız. Uyarının devamındaki bağlantıya, "Microsoft hesabınızı kapatın"a tıklarsanız Windows Live Hotmail hesabınızı kapatabilirsiniz, o andan itibaren size artık e-posta gönderilemez. Ancak 120 gün içinde oturum açıp geri etkinleştirebilirsiniz. 120 günden sonra hesap tamamen kapatılıp hesap adı başkalarının kullanımına açılabilir.

Kapattığınız hesap yukarıdaki etki alanlarından bağımsız özel bir etki alanına sahipse o Windows Live hesabı anında kapatılır.
MeLL tarafından gönderilmiş olan #2 numaralı mesaj 'en iyi cevap' seçilmiş ve ilk mesaja eklenmiştir.
Misafir
6 Eylül 2009 14:16       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn hotmil hesabımın açılmasını istiyorum
Misafir
22 Eylül 2009 22:04       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
HESABIMA GİREMİYORUM BENİM AMACIM ORDAKİ GELEN MAİL LERİME BAKMAK LÜTFEN ACİL BİR CEVAP
Misafir
14 Ocak 2010 00:02       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebook!da bulunan unal_akarr@hotmail.com arkadaşlık sitem iptal edilmiştir.aktif hale eçmesini ve arkadaşlarımla diolağa girmek istiyorum.sebebininde ne olduğununu dahi belirtmeden neden kaptıldı bunuda öğrenmek istiyorum bilgilerinize..
Tolubay
5 Ocak 2011 03:19       Mesaj #6
Tolubay - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşalr sürekli kullandığım mail adresi çalındı alter natif mail adresinede uzun zamandır girmiyordum kapanmış sanırım çünki giremiyorum tekrardan alim diyom oda olmuyor ne yapmam gerekiyor acaba ?
Misafir
8 Şubat 2011 10:42       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben buse. uzun zamandır msn adresime girmiyordum. Msn e-posta alımım iptaL olmus. Yani msn adresim acılıyor ama msn adresime yollanan posta iletileri gelmiyor. Facemin sifresini unuttum . değiştirmek icinde msn adresime onay kodu yolluyorum. yollandı dediği halde msn adresime gelmiyor lütfen yardımcı olurmusunuz ?
Misafir
6 Ekim 2011 11:14       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merabalar.. ben dün msn adresimi kapatmıştım. ama bugün tekrar açmak istiyorum açamiyorum.adres yanlış dio.ne yapmalıyım
gizemliçocuk
15 Kasım 2011 00:33       Mesaj #9
gizemliçocuk - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben yeniyim neler nasıl yapılır bilmiyorum beni ekleyip msn adresimi nasıl kurtaracagım anlata bilirmisinizMsn Cryhiç birşey bilmiyorum ne olur yardımcı olun
Misafir
15 Nisan 2012 12:32       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
5 seneden fazladır girmiyorum şimdi girmek istediğimde Windows Live Id yalnış diyor geri almamın imkanı yokmu?Cevap Yaz
Hızlı Cevap
Mesaj:


Kaynak:


Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç