Arama

MSN - Hotmail Hesabı Kapatma - Silme - Sayfa 8

Güncelleme: 16 Nisan 2015 Gösterim: 2.660.576 Cevap: 315
CrasHofCinneT - avatarı
CrasHofCinneT
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
10 Ekim 2008       Mesaj #71
CrasHofCinneT - avatarı
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
Alıntı
IIrmak adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaşlar engellilerin kişi listesini karşı taraf silmeden engellemeden silemezmiyim nolur yardımcı olunnMsn Sad((

Silemiyoruz bunun için bir kaç alternatif program mevcut fakat kesin sonuç vermiyor tam işlevli çalışmıyor...
Sponsorlu Bağlantılar
Ölmediğine sevindim, hala acı çekebiliyorsun...
sarerc - avatarı
sarerc
Ziyaretçi
7 Kasım 2008       Mesaj #72
sarerc - avatarı
Ziyaretçi
slm,msn adresi iptal etmek için söylenen şeyleri harfiyen uyguladım.Fakat hesabı kapat seçeneğinden sonra kesinlikle sayfa yükemeyi tamamlamıyor.5 gün oldu değişme yok lütfen yardımcı olun...
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
7 Kasım 2008       Mesaj #73
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
sarerc adlı kullanıcıdan alıntı

slm,msn adresi iptal etmek için söylenen şeyleri harfiyen uyguladım.Fakat hesabı kapat seçeneğinden sonra kesinlikle sayfa yükemeyi tamamlamıyor.5 gün oldu değişme yok lütfen yardımcı olun...

Hesap sayfanıza Mozilla Firefox gibi Internet Explorer'dan başka bir tarayıcı ile ulaşmaya çalışın.
BERGÜZAR - avatarı
BERGÜZAR
Ziyaretçi
19 Kasım 2008       Mesaj #74
BERGÜZAR - avatarı
Ziyaretçi
nolur yardım edin bana msn hesaplarını silemıoyrum...
x_Abyss_x - avatarı
x_Abyss_x
Ziyaretçi
23 Kasım 2008       Mesaj #75
x_Abyss_x - avatarı
Ziyaretçi
MSN hesabını 120 gün beklemeden anında kapatmak gibi bir şansımız var mı?
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
23 Kasım 2008       Mesaj #76
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
x_Abyss_x adlı kullanıcıdan alıntı

MSN hesabını 120 gün beklemeden anında kapatmak gibi bir şansımız var mı?

Kapattığınız hesap @live.com, @msn.com, @hotmail.com gibi ayrılmış bir etki alanının parçası ise yani bir Windows Live Hotmail posta kutusuna sahipse, gereken süre beklenmeden kapatılamaz. Kapatmaya çalıştığınızda "Hesap kapatılamıyor. Bu hesapla ilişkilendirilen bir Windows Live Hotmail hesabı olduğundan bu hesabı hemen kapatamazsınız." uyarısı alırsınız. Uyarının devamındaki bağlantıya, "Microsoft hesabınızı kapatın"a tıklarsanız Windows Live Hotmail hesabınızı kapatabilirsiniz, o andan itibaren size artık e-posta gönderilemez. Ancak 120 gün içinde oturum açıp geri etkinleştirebilirsiniz. 120 günden sonra hesap tamamen kapatılıp hesap adı başkalarının kullanımına açılabilir.

Kapattığınız hesap yukarıdaki etki alanlarından bağımsız özel bir etki alanına sahipse o Windows Live hesabı anında kapatılır.
x_Abyss_x - avatarı
x_Abyss_x
Ziyaretçi
24 Kasım 2008       Mesaj #77
x_Abyss_x - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Kapattığınız hesap @live.com, @msn.com, @hotmail.com gibi ayrılmış bir etki alanının parçası ise yani bir Windows Live Hotmail posta kutusuna sahipse, gereken süre beklenmeden kapatılamaz. Kapatmaya çalıştığınızda "Hesap kapatılamıyor. Bu hesapla ilişkilendirilen bir Windows Live Hotmail hesabı olduğundan bu hesabı hemen kapatamazsınız." uyarısı alırsınız. Uyarının devamındaki bağlantıya, "Microsoft hesabınızı kapatın"a tıklarsanız Windows Live Hotmail hesabınızı kapatabilirsiniz, o andan itibaren size artık e-posta gönderilemez. Ancak 120 gün içinde oturum açıp geri etkinleştirebilirsiniz. 120 günden sonra hesap tamamen kapatılıp hesap adı başkalarının kullanımına açılabilir.

Kapattığınız hesap yukarıdaki etki alanlarından bağımsız özel bir etki alanına sahipse o Windows Live hesabı anında kapatılır.

Teşekkür ederim verdiğin bilgi için.
cinalper - avatarı
cinalper
Ziyaretçi
27 Kasım 2008       Mesaj #78
cinalper - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar msnimi kapatamıyorum diceksinizki resimli olarak anlattık var ama denedim bi türlü kapanmıyor lütfen yardım

Hesabınızla ilişkilendirilen bir Microsoft e-posta hesabı (Windows Live Hotmail) olduğundan, Windows Live hesabınızı hemen kapatamazsınız. Windows Live hesabınızı kapatmak için önce Microsoft e-posta hesabınızı kapatmanız gerekir. Belirli bir etkinlik dışı kalma süresinden sonra Windows Live hesabınız otomatik olarak kapatılacaktır. Microsoft hesabınızı kapatın.

böle bi yazıyla karşılaşıyorum
cinalper - avatarı
cinalper
Ziyaretçi
27 Kasım 2008       Mesaj #79
cinalper - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşım galiba az önce ben yaptım close account yazıordu ona tıkladım acaba bundan sora maile eposta veya msnimin açılma gibi durumu varmı lkütfen detaylı bilgi alabilirmiyim
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
28 Kasım 2008       Mesaj #80
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
cinalper adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşım galiba az önce ben yaptım close account yazıordu ona tıkladım acaba bundan sora maile eposta veya msnimin açılma gibi durumu varmı lkütfen detaylı bilgi alabilirmiyim

Alıntısını yaptığınız yazımda da belirttiğim gibi, kapattığınız hesap @live.com, @msn.com ve saire gibi Microsoft'a ait bir etki alanına sahipse (yani bir Windows Live Hotmail posta kutusuna sahipse), o hesabı kapattıktan sonra 120 gün içinde geri oturum açıp hesabınızı tekrar etkinleştirebilirsiniz. 120 gün boyunca hiç oturum açmazsanız hesap erişiminize kapatılıp başkalarının kullanımına açılabilir. Böyle bir hesabı kapatmak için normal yoldan Windows Live ID hesabını kapatmaya çalışınca çıkan uyarı sayfasındaki "Microsoft hesabınızı kapatın."a tıklamalısınız. O bağlantıya tıklayarak Windows Live Hotmail posta kutusu hesabını kapatmış ve artık e-posta kabul etmez duruma getirmiş olursunuz. Yapmanız gereken tek şey o hesapla artık oturum açmamak.

Hesap, yukarıdaki özel etki alanlarından başka bir etki alanına sahipse, hesabı kapattığınız anda oturum açamaz duruma gelirsiniz ve hesap adı başkalarının kaydolmasına açık hale getirilir.