Arama

Karşılıksız birini seviyorum, ne yapmalıyım? - Sayfa 15

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Kasım 2015 Gösterim: 103.341 Cevap: 165
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Nisan 2013       Mesaj #141
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bnde kısmen seninle aynı durumdayım ama sanırım o da beni seviyor ama söyleyemiyor aahh ahh ben onu deliler gibi seviyorum gelelim senin konuna tek bir çaren var sende başkalarıyla ilgilenip onu kıskandıracaksın eğer onun amacı seni kıskandırmaksa sende onu yaparsan kısa sürede seni seviyosa sana duyguları konusunda açılır ama onu kıskandır dediysem başka biriyle çık! Demedim sakın yoksa onu kaybedersin sadece sende başkalarıyla takıl ve o da seni kıskansın ama galiba seni seviyor yani inşallah seviyodur umarım hakkında hayırlısı olur ve sevdiğine kavuşursun ve asla üzülmezsın Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ağustos 2013       Mesaj #142
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ya ben birini seveyorum ama onun beni sevdigini bilmiyorum sanki herkezin gözü benim üstümde kendimi çok yanlız hissediyorum ben kendimi oldurmek istiyorum

Kardes kendini germe belliki seni kiskandirmak ve seni kendinin yolunda suruklenmeni istiyor sen de ona yüz verme eger gonlu varsa 2 hafta icinde sennlinle konusur... yoqsa yani konusmazsa anla ki coktan senin elinden kopmustur... yapacak bisi yoq bu da kader diyerek gecmek lazim, seni sevmeyen biri icin kendini öldürme deymezz...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ağustos 2013       Mesaj #143
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimkiisi biraz trajikomik bu kişiyle aynı sınıftayım ilk başlarda pek ilgimi çekmiyordu sonra ona her baktığımda göz göze gelmeye başladım bende ona bakmayıp arkadaşıma baktırıyordum bazen baktığını görüyor bazen görmüyordu neyse ben her sabah totem yapıyordum ALLAHIM eğer o benim hayatımda olacak biriyse bu gün onu görüreyim şeklinde genellikle karşılaşıyorduk sınıf dışında yani bir gün arkadaşlarla yemekhaneye gttk hadi kırtasiyeye gidelim dediler benim üzerimde eşofman vardı değiştireyim geleyim dedim gttm geldim ve kızlara dedim ki ben bu gün totem yaptım eğer bu gün gerçekten onu görürsem nasibim olduğu içindir kızlar dedi ki boşuna ümitlenme o şimdi geçti eğer naasibim olacaksa görürüm dedim ve geri dönüşte karşılaştık arkadaşım bana baktığını söyledi hemde baya neyse ben memlekete döneceğim okullar kapanalı biraz oldu o gtmiştir diye düşünüyorum gene bir totem yaptım eğer gerçekten benim hayatımı renklendirecekse göreyim diye ve ne oldu biliyormusunuz o da bilet almaya geldi onu özel numaralardan aradım onun için 7-8 tane msn ve faceaçtım ordan onu sevdiğimi söyledim kim olduğumu açıklamadan sadece yaptığımın yanlış olduğunu söyledi gelip adam gibi konuş yada kendi hesabından konuş dedi ve hepsini engelledi hala onu deliler gibi seviyorum ama ne yapacağım bilmiyorum ben onunla huzurlu bir yuva hayali kuruyorum lütfen yardım edin ne yapabilirim
boşver - avatarı
boşver
Ziyaretçi
25 Ağustos 2013       Mesaj #144
boşver - avatarı
Ziyaretçi
sen bence bu kızı kıskandır kıskanıyorsa seni seviyor demektir unutmaya çalışırsan asla unutamazsın
çirkin kral - avatarı
çirkin kral
Ziyaretçi
26 Ağustos 2013       Mesaj #145
çirkin kral - avatarı
Ziyaretçi
eğer karşı taraf seni sevmiyorsa sen her onurlu insan ın yaptığı gibi ondan uzaklaşırsın sen ona y6aklaştığında her zaman acı çekersin önerim budur ki sen onu unutmaya başla
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2013       Mesaj #146
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende birini seviyordum ama unuttum onu hep düsunmemeye calıştım bilmiyorum bende emin degilim ama insallah unutmuşumdur
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
4 Eylül 2013       Mesaj #147
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

benimkiisi biraz trajikomik bu kişiyle aynı sınıftayım ilk başlarda pek ilgimi çekmiyordu sonra ona her baktığımda göz göze gelmeye başladım bende ona bakmayıp arkadaşıma baktırıyordum bazen baktığını görüyor bazen görmüyordu neyse ben her sabah totem yapıyordum ALLAHIM eğer o benim hayatımda olacak biriyse bu gün onu görüreyim şeklinde genellikle karşılaşıyorduk sınıf dışında yani bir gün arkadaşlarla yemekhaneye gttk hadi kırtasiyeye gidelim dediler benim üzerimde eşofman vardı değiştireyim geleyim dedim gttm geldim ve kızlara dedim ki ben bu gün totem yaptım eğer bu gün gerçekten onu görürsem nasibim olduğu içindir kızlar dedi ki boşuna ümitlenme o şimdi geçti eğer naasibim olacaksa görürüm dedim ve geri dönüşte karşılaştık arkadaşım bana baktığını söyledi hemde baya neyse ben memlekete döneceğim okullar kapanalı biraz oldu o gtmiştir diye düşünüyorum gene bir totem yaptım eğer gerçekten benim hayatımı renklendirecekse göreyim diye ve ne oldu biliyormusunuz o da bilet almaya geldi onu özel numaralardan aradım onun için 7-8 tane msn ve faceaçtım ordan onu sevdiğimi söyledim kim olduğumu açıklamadan sadece yaptığımın yanlış olduğunu söyledi gelip adam gibi konuş yada kendi hesabından konuş dedi ve hepsini engelledi hala onu deliler gibi seviyorum ama ne yapacağım bilmiyorum ben onunla huzurlu bir yuva hayali kuruyorum lütfen yardım edin ne yapabilirim

Bu gibi çocukça şeylere ne gerek var! Başka bir konudada belirtmiştim.. Yapacağınız tek şey onu elinden tutup bi anda herşeyi söylemek.. Sonra ona sarıl.. Sım sıkı ve asla bırakma.. He ama bu kadar şeyden sonra bile seni istemezse şayet diyebileceğin tek bir şey var. "Sen Bilirsin!" Tıpkı şairin dediği gibi..
Son düzenleyen Intersect; 4 Eylül 2013 05:59 Sebep: Yazım Hatası!
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.
ask böceği - avatarı
ask böceği
Ziyaretçi
4 Eylül 2013       Mesaj #148
ask böceği - avatarı
Ziyaretçi
onu beklemelisin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Kasım 2013       Mesaj #149
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
birini çok seviyorum aşığım ona ama onun haberi yok olsada umrunda degilim arkadasz beni kardesi olarak görüyo yani dostu sırdaşı falan gibi hep mesajlar atıyorum bazen cevap veriyo bazn vermiyo ama onun için heep ağlıyorum aşk acısı cekiyorum Msn Sad ne yapmalyım
ugur55 - avatarı
ugur55
Ziyaretçi
10 Aralık 2013       Mesaj #150
ugur55 - avatarı
Ziyaretçi
Kiz benim sevdigimi bilmiyor ayni siniftayiz benim 1 ön sirada oturuyor ama bana bakip bakip duruo bi ara goz goze geldik 2 3 saniye bakistik ne yapmaliyim