Arama

Karşılıksız birini seviyorum, ne yapmalıyım? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Kasım 2015 Gösterim: 103.384 Cevap: 165
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Haziran 2010       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben onu daha önceden çok sewmiştim bana teklif etti çıkma teklifi zannedersem beni kandırıyo ne yapmalıyım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir seda - avatarı
Misafir seda
Ziyaretçi
27 Haziran 2010       Mesaj #42
Misafir seda - avatarı
Ziyaretçi
beni seviyo çok iyiydik sürekli mesajlaşıyoduk benden zamöan istedi sonrada dost olım ben seni üzerim dedi ben onu kaybetmek istemiyorum ne yapmalıyım
Sponsorlu Bağlantılar
Jo €fKaRLı - avatarı
Jo €fKaRLı
Ziyaretçi
30 Haziran 2010       Mesaj #43
Jo €fKaRLı - avatarı
Ziyaretçi
ALLaH'a Çok Dua edin koLay deqiL biLiyorum ama duaLarınız kabul oLmassa her ne kadar sevsenizde isyan etmeyin wardır bir hayrı
ve unutmayın ki insan herkezden yücedir yaratandan gayrıMsn Sad ALLaH bu kadar nimet wermisken sadece şu dünyadaqi herşeyi bi yana koysanız genede sevdiginiz kadar etmiyceq deqerde oLan platonik askınız için ALLAH'a isyan etmeyin çünqü unutmayın bu evrenide sevdiginiz kız weya erkeqi de şüpesiz ALLAH yarattı... NesE daHa uZaTıYaYıM , ALLAH hePinizin gönLüne göRe werSin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Temmuz 2010       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben birisin seviyorum bu sevdigimi biliyor ama karşılık vermiyor başkalarıyla ugraşıyor yanımdan geçerken kafasını çeviriyor ama evlerinin önünden geçerken mutlaka bakıyor deli recem ya ne yapmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ağustos 2010       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende bir kıza delicesine aşıgım adı şule bu aşktan çok kötü alışkankılkar edindim onu sevdigimi biliyo facede msj attım ama bana çıktıgım var dedi şuan çıktıgı yok ayrılmışlar napmalıyım çok seviyorumn nasıl bırakcam o kızı bana aklı verin nolur deli oldum çıktım resmen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Eylül 2010       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende çok seviyoRm ona söyledm şmdi bana çok ters davranıyor Msn Sad noLr yardm edin bunalımdaym . . .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2010       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben davut batmanda oturuyorum şımdıye kadar başıma gelmeyen bıduruma dustum aşık oldum bıturlu ona açılamadım ama dayım okadar uğrastı bızım ıçın ama ben bısey yapamadım kızı gorduğum anda sankı kalbme bıçaklar vuruyolar kız bır aliş veriş merkezınde çalışıyor kız için alısverıs merkezde yapmadığım şey kalmadı orayı nerdeyse satın aldım dayım dayanamayıp benım için gıtı konustu kız orda çalıstığı için işyerinde aşk yaşamak yasak bucevabı vermıs kızı nasıl ıkna edebılırım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Eylül 2010       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ahhh bide o öle sansa duygular aynı evlenenmıyoruz analarımızın yuznden
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2010       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
birisini seviyorum hemde çok çok çok onun resmine bakıncaa ağlyorum çünkü elimde değill ama onun bir sevgilisi var onları ilk ellele tutuşurken yanyana otururken görünce dünyam yıkıldı derslerdee camdan onun kızı öptüğünü görünce artık yaşamayan bi kız gibi hissettim onlara bakıyordum o duygularımı bilmiyor kızlar farketti boş ver fln dedi ama ben lavaboda kendimi tutamadım vegizlice hıçkırahıçkıra ağladımm o duygularımı hiç bilmiycek biliyorum sorna herkesin onu sewdiğim düşüncesinden vazgeçmesi için başka birisini sewiomuş gibi yaptım ama ondan vazgeçemedim sanki ondan vazgeçmeye çalıştığım zaman daha çok karşıma sewgilisiyle çıkıyordu benden bir parça daha gidiyordu bide abim var o olmasa belki ona hissettiklerimi söyleyebilirim abime ve ona karşı ne yapmalıyım onu çok seviyorumm ? Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ekim 2010       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merheba arkadaşlar birini seviyorum adı bn ama bana hiç bakmıyor bizim sınıftaydı ayrıldı arkadaşıyla konuşurken rast gelirse bkıyor geçiyor bunedemekti.... muhabbetimiz var bir konuda ortak yanımız var babalarımız aynı meslek yapıyor ama o yüzüme bile bakmıyor önünden geçiyorum hala muhabbeti devam tınlama yok..şimdi neypmalıyım sizce