Arama

Karşılıksız birini seviyorum, ne yapmalıyım? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Kasım 2015 Gösterim: 103.282 Cevap: 165
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
6. sınıfın sonlarına dogru bana deklif eti bende kabul etim sonra çıkmaya başladık. karne günü bir erkek yüzünden kavga etik. 3ay boyunca birbirimizi göremedik. sennenin başında bana bitimi diye sordugunda ewet dedim beni o çocukla yanlış anladım detim ve bitirdim çok beşimden kokunça ben yine affetim 1 ay boyunca çıktık. sonra o bitirdi 2 hafta geçmeden yine beşimden koşmaya başladı ama ben ona olmaz dedim çünkü bana biti dediginde başka bir kızla çıkmış ama o benim 7 solelemide öldürse yine ben onu çok seviyorumo benim herseyim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

benim derdimde aynı bende birini çok seviyorum ona ulaşmak için her yolu denedim en sonunda ulaştım ama yanlış bir şekilde oda bir hafta falan ilgilendi ama bana ilgi duyduğu için değil sadece neden ulaşmak istediğimi bilmek için yakınlaştı tabi doğru olanı anlayınca yine uzak durdu fakat kafama birşey var onun söylediğine göre oda beni hep merak etmiş hep konuşmak işstemiş ama nedense hiç konuşmaya çalışmadı ve taki ben konuşuncaya kadar ne yazıkki benim konuşmamla herşey bitti ve o ne arıyor ne soruyor nede gördüğü yerde slm veriyor bu beni çok üzüyor.bense onu her an görmek konıuşmak istiyorum onun yüzünden depresyona giriyorum boğulacakmışım gibi oluyorum bazen ne yapacam bilmiyorum

Bende de aynı dert var.O benle hep konuşmak istedi ama ona aşık olduğum için ona yaklaşmadım.Sonra bana yakınlaştı.Bende bi deneyeyim diyerek ona yakınlaştım.Aynen 1 hafta sürdü gerçek niyeti arkadaşlıkmış.Ona aşık olduğumu sölediğimde aynı iş yerinde olduğumuz için olmaz dedi.Ama bu sebep değildi ve bana gerçek sebebini hiçbir zaman sölemedi.1 Aydır ne yüzüne bakıyorum ne slm veriyorum ne de konuşuyorum.Ona çok aşığım onu çok seviyorum ama ona kötü davrandım.Sinirlerim bozulduğu için ona kötü davrandım.Nedenini öğrenemediğim için kötü davrandım.Ve arkadaşlar,aynı burcuz,aynı yaştayız,aynı işteyiz,ve aynı mahallede oturuyoruz.Bu kadar tesadüf şey tesadüf değil ama o anlamadı.Canımı çok yaktı ve bende boğulacak gibi oluyorum. Msn Sad(
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ocak 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
birisini seviyorum adı oğuzhan ama sevdiğini bilmiyorum napiyim###
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ocak 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben karşılıksız sevdim itiraf ettim peşinden koştum alay eti benimle güldü geçti hayatımı kararttı ne yapabilirim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ocak 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BENM DE DURUMUM AYNI BEN ONU SEVİYOM AMA ONUN BENİM SEVDİGİMİ BİLMİYORUM ARDA BİR BAKİYO BASKA HİÇ GELİŞME NE YAPMALİYİM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende birini çok seviyorum fakat onn beni sevdiğinden emin deilim korkuyorum açılırsam reddederse die ama bana bakışları çok önmli deilmi çok dikktli bakıo bnmde ona bakışlarımdan onu sevdiğini anladım fakt hiçbirşey yapmıyor ne yapmalıyım ltfen cvp...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bende birini çok seviyorum ama o bilmiyor onu beni sevip sevmediğini nasıl anlayabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Şubat 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben birini deli gibi seviyorum oda bana beni sevdiğini söyledi sonra ne olduysa arkadaş olmak istedi ama ben onunla arkdaş olmak istemiyorum ama yardımcı olun ne olur
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnmde karşılıksız bir sevgim var ben onu seviyorum ve bnm kankam sevgilisi var onuda çok seviyor bnm onu sevdiğimide bilior napıcamı bilmiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn birini sewiyorum delileer gibi ama o kişiye duygularımı bi turlu acıklıyaamıyorumm onuu gorunce bana bişiler oluyo yüreyimm bunu aldırmıyooo cok heyecanlanıyorum ama bide onu sewdimi anlasa çıldırıyorumm yaa kendiimi oldurmek istiyorummmmm offf