Arama

Karşılıksız birini seviyorum, ne yapmalıyım? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Kasım 2015 Gösterim: 103.321 Cevap: 165
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
offf asıgım tek kelımeyle ama o haberı yok yanı bılıyoda saka sanyo cok kotuyum ben napıcam:'(
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mart 2010       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bizim sınıfta bi çoçuk var ondan çok hoşlanıyorum ama o ona karşı olan bu duygumu hisettimi bilmiyorum. ondan çok hoşlanıyorum sınıfta tam karşımda oturuyor Msn Happy onu çoq seviom çok hoş. benle uğraşıyor tenefüslerde, ona farkettirmiyorum ama çok hoşuma gidiyor . keşke onun bana karşı ne hissettiklerini öğrene bilsem Msn Happy onu çok sefiyorum Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mart 2010       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende birini seviyorum ama onun sevgilisi var ama benle çok ilgileniyor ben onu seviyorum facebookta aşkımın albümü yapmıış vede kız gzl değil dolmuşta bilerek yanıma oturuo bazen benim yol paramı falan verio onu seviyorum onun benii sevdiğğini nasıl anlıcam offfffffffffffffff
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mart 2010       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
birini çok seviyorum ama o bilmiyor onun beni sevmesini nasıl saglarım?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mart 2010       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
başka sevgilisi var . ama onu çok seviyorum...( napmalıyım??? sevgilisi ck havalı bi kzı süslü.. ama bnmde iyi bi arkadşm ..ama benim sevdgm cocuk bu kızı sevıyo ve cıkıyolar ..sevdgm cocuk havalı dgll ck komik sempatiik ..napmalıyım?*
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Nisan 2010       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ßen bir çoçoğa aşık oldum ama o bundan habersiz bana lütfen bi akıl verinn ....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Nisan 2010       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
onu çok ama çok seviyrm.ayrı okullardayz.. ne onu sevdiğimi nede onu hep düşündüğümü biliyor. onu çok özlüyorm şmdi ayr okllarda olsakta.. onnla çok kavga ettik. resmen ondan nefret ettiğmii yansıttım hep.. korktum galiba.. bir şeyler olacağından ondan hoşlandığımı bilmesinden..şimdi onu öyle çok özlüyorm ki.. ama yine olsa yine söylemezdim sevdiğimi. ne olursa olsun..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Nisan 2010       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

cok seviyorum ne yapmaliyim

cok seviyorum ve sevdigim kişiyi cok kırdım bana geri donmesı ımkansız gibi ne yapmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Nisan 2010       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

onu cok seviyorum ne yapmaliyim

ben bertan diye birini çok seviyorum bir ara çıktık sonra ayrıldık ama ne yaptıysam onu unutamadım başka biri onun yerini tutamadı ve halen ona söylüyorum seni seviyorum diye ama ne olmlu ne olmsuz bir cevap vermiyor sizce oda beni seviyormu yada bir anlık bir şeymiydi onun için
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Nisan 2010       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende seviyorum ama o da bilmiyo o bana karşı iyi davranıyo benden hoşlanıyo ama ben belli etmemeye çalışıyorum sevgimi ve bunu neden yaptığımıda bilmiyorum ama tek bildiğim onu çok sevdiğim