Arama

Heyet raporu alınca derse girmek şart mıdır?

Güncelleme: 7 Haziran 2012 Gösterim: 10.990 Cevap: 15
burakdalga - avatarı
burakdalga
Ziyaretçi
25 Şubat 2009       Mesaj #1
burakdalga - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaslar ben lise son sınıf öğrencisiyim heyet raporu almak istiyorum bana detaylardan bahsedebilirmisinz ayrıca heyet raporu alsak bile okulda haftalık ders saati 2 olan derslerde en az 1 haftalık ders saaati 3 olan derslerden ise 2 yazılıya girmek sarmıs bu ne derece doğru şimdiden tesekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
25 Şubat 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Derse girme şartı yoktur.Ancak karne notu için tüm sınavlara girmelisiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2009       Mesaj #3
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Heyet raporu alınmaz, verilir, istenilen kritere göre tam teşekküllü bir hastaneden alınabilir.
öncelikle rapor bölümüne gidip amacınızı yada üst yazınızı oraya verirsiniz. rapor odası bölümü size bir evrak verir. bu hastaneye resmen girdiğinizi ispatlar. size verilen evrakta alma amacınız için muayene olmanız gereken hekimlerin isimler bulunur. o muayenelerden geçtikten sonra evrağı teslim edersiniz. ve belli günlerde heyet toplanıp size olur verilir..

normal prosedürü kabaca anlatmaya çalıştım..ama dediğim gibi siz almazsınız, verilir.
bunun yanısıra. şu konuyu aydınlatmak isterim gerçekten heyet raporunu gerektirecek durumlarda yok şu derse girmek şart,yok bu ders zorunlu diye bişi yoktur. kişi sağlık sorunundan dolayı muafsa muaftır..
Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mart 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lise son sınıf öğrencisiyim heyet raporu alcam fakat sınavlara girmek istiyorum...sadece sınavlara girsem olmaz mı lütfen yardımcı olun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Nisan 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler ben 8.sınif öğrencisiyim sbs ye çalışmak için heyet raporunu nerden alabilirim beyler lütfen yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mayıs 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim 18 gün devamsızlığım var. 19 günde rapor hakkım kaldı. LYS sınavı için rapor alıcam fakat heyet raporu almak istiyorum. 30 günlük heyet alabilir miyim ? yoksa 19 günlük mü kullanabilirim sadece ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mayıs 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kayseride heyet raporu veren yerler var mı acil lazım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mayıs 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN MESLEK LİSESİ SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM.
RAPORLU DEVAMSIZLIĞIM : 24
ÖZÜRSÜZ DEVAMSIZLIĞIM : 19,5 GÜN..
FAKAR LYS SINAVINA HAZIRLANMAM GEREK VE OKULDA PEK FAZLA DERS İŞLENMİYOR.
HEYET RAPORU ALMAK İSTİYORUM AMA HEYET RAPORU ALDIĞIM ZAMAN BİRİNCİ YAZILI SONUÇLARIM DİREK KARNE NOTUMU OLUCAK BUNU BİLEMEDİM BİLEN BİRİ VARSA BANA YARDIMCI OLABİLİR Mİ.. SINAVLARA GİRİP ÇIKABİLİRMİYİM BUNUDA BİLMİYORUM ..

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Haziran 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Beyler bi sorum var .
mesela lisedesiniz pazartesi günü bir sınavınız var sınava girmediniz ve rapor aldınız. Salı günü de başka bir sınavınız var. O sınava girdiniz. sonraki günlerin hepsinde rapor aldınız ve okulu bitirdiniz. Böyle birşey mümkünmü?
pesimist - avatarı
pesimist
Ziyaretçi
6 Haziran 2011       Mesaj #10
pesimist - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Beyler bi sorum var .
mesela lisedesiniz pazartesi günü bir sınavınız var sınava girmediniz ve rapor aldınız. Salı günü de başka bir sınavınız var. O sınava girdiniz. sonraki günlerin hepsinde rapor aldınız ve okulu bitirdiniz. Böyle birşey mümkünmü?

Pazartesi rapor alarak girmediğin sınava sonradan girdin ama değil mi?

Ayrıca rapor alma hakkıda sınırlıdır. Çok fazla yoksa raporlu gelmediğin gün sayısı, tabikide rapor alarak gitmeyebilirsin. Ama sınavın varsa sonradan girmelisin aksi takdirde sıfır alırsın.