Arama

Heyet raporu alan öğrencinin yazılı sınavlara girmesi, yoklama vermesi yasak mıdır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Aralık 2012 Gösterim: 7.475 Cevap: 8
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mart 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben bugün yarın heyet raporu almayı düşünüyorum. Ve 2. dönemin tamamını kapsayan bir rapor olcak bu. Devamsızlık konusunda rahatsızlık çekmemek için alıyorum. Soruma gelecek olursak:

2. dönemden bazı yazılıları da olduk. Ama şöyle bir şey duydum. Heyet raporu alınca yazılılara girmek yasakmış? Hatta heyet raporun varken var yazılmak bile suçmuş. Böyle bir şey var mı Msn Confused ?

Lise son sınıf öğrencisiyim ve okul sonuna kadar yani yaklaşık 70 günlük falan bir heyet raporu almak üzereyim. Ama yazılılara giremeyeceksem ve var yazılamayacaksam olmaz... Devamsızlığım fazla olduğu için rahat etmek amacıyla yapıyorum böyle bir şeyi.

En kısa sürede cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler.
EN İYİ CEVABI KinqofTheDewil verdi
Heyet raporu ile notların bi alakası yok... Raporlu iken okula qitmek, derse qirmek, sınava qirmek yasak ve suçtur!
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mart 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende aynı soruyu sordum sınava girmem gerek heyet raporu sınavlarıma girmeme engel mi
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mayıs 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lise son sınıf öğrencisiyim. bütün izin haklarımı kullandım .15 gün heyet raporu almam lazım.15 gün heyet rapou olunu.15 günden fazla olursa 18 hazirana denk geliyor sınavım geçersizmi sayılır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Şubat 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
heyet raporu alırken sınav notlarına bakılıyormu yani kardeşimin 6 tane zayıfı var alabilirmi heyet raporunu ?
KinqofTheDewil - avatarı
KinqofTheDewil
Ziyaretçi
23 Şubat 2012       Mesaj #5
KinqofTheDewil - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Heyet raporu ile notların bi alakası yok... Raporlu iken okula qitmek, derse qirmek, sınava qirmek yasak ve suçtur!
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 6 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mart 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
özürlü ve özürsüz devamsızlığıyla bir ilgisi warmı?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
heyet raporu aldım yanlız bugun raporlu olmama ragmen sınava girdim sınavı okumak hocanın insiyatifindeymiş dogrumu bide heyet raporum iptal olurmu ?
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2012       Mesaj #8
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

heyet raporu aldım yanlız bugun raporlu olmama ragmen sınava girdim sınavı okumak hocanın insiyatifindeymiş dogrumu bide heyet raporum iptal olurmu ?

HEYET RAPORUN İPTAL OLMAZ....RAPORLUYKEN OKULA GİTMEK SUÇTUR...SINAVA GİRMİŞSİN ,TAMAMEN ÖĞRETMENİN İYİ NİYETİ DİYE DÜŞÜNEBİLİRSİN...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Aralık 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba ben lise son sınıf öğrencisiyim. Yazılılara girmemek için 30 günlük heyet raporu aldım, ancak raporum 1. Dönemin bitmesine 10 gün kala bitiyor. Yazılılara girmemek için ek bir istirahat rapor alsam olur mu yada bu konuyla ilgili bilgisi olan bir kişi ne yapmam gerektiğini söyleyebilir mi?